وقت سفارت ایتالیا

 وقت سفارت ایتالیا

متقاضیان و مسافران به ایتالیا میبایست جهت اخذ ویزای ایتالیا، اقدام به گرفتن وقت سفارت ایتالیا نمایند. به همین منظور مسافرین قبل از مراجعه به سفارت میبایست از طریق سایت سفارت ایتالیا وقت خود را رزرو کنند. تعیین سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) اکنون به صورت آنلاین صورت میگیرد، به این صورت که متقاضیان با ثبت نام در سایت سفارت میتوانند با مراجعه به تقویم مربوط به وقت های توریستی تاریخ مورد نظر خود جهت مراجعه به سفارت ایتالیا را مشخص کنند.

وقت سفارت ایتالیا

وقت توریستی سفارت ایتالیا :

متقاضیانی که قصد گرفتن وقت سفارت ایتالیا را دارند در صورتی که قصد سفر توریستی به ایتالیا را دارند می بایست درخواست وقت توریستی سفارت ایتالیا را دهده باشند که برای این کار یا باید دعوتنامه توریستی و بازدید اقوام اشته باشند و یا اینکه واچر هتل و بلیط سفر به ایتالیا را در روز مصاحه ارائه نمایند.سفارت ایتالیا بر خلاف مشکلی که در گرفتن وقت دارد در ویزا شدن افراد و متقاضیان سخت گیری آنچنانی نخواهد داشت و معمولا درصد زیادی از مسافران متقاضی ویزای ایتالیا ویزا خواهند شد.

 

وقت تجاری سفارت ایتالیا :

نوع دیگری از درخخواست ویزای ایتالیا ویزای تجاری بوده که متقاضیان برای اقدان به گرفتن ویزای تجاری ایتالیا می بایست در زمان درخواست وقت سفارت ایتالیا حتما درخواست وقت تجاری ایتالیا را داشته باشند. این نوع درخواست ملزم ارائه دعوتنامه تجاری به سفارت بوده و فقط در صورت ارئه دعوتنامه تجاری معتبر می توان اقدام به گرفتن وقت سفارت ایتالیا تجاری نمود.

در صورتی که سوالاتی در خصوص وقت سفارت ایتالیا و یا ویزای ایتالیا را دارید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.راهای ارتباطی با مشاوران مجرب اسکای لاین از طریق تلفن های تماس و یا ارتباط از طریق پیام رسان تلگرام میباشد.لینک تلگرام کارشناس ایتالیا در صفحه اصلی سایت موجود میباشد.

 

چه زمانی وقت سفارت ایتالیا باز می شود ؟

به طور معمول وقت های موجود در سایت سفارت برای یک تا سه هفته آینده باز میشوند. اما به علت درخواست های بالا و حجم بالای متقاضیان معمولا تمام وقت های سفارت پر میباشد و شما باید منتظر باز شدن وقت جدید بمانید و چون سفارت وقت های جدید رو ممکن است هر زمانی بر روی سایت قراردهد ممکن است روند گرفتن وقت برای شما به طول بینجامد .

اگر درخواست دریافت وقت فوری سفارت اینالیا را دارید با گروه اسکای لاین تماس بگیرید: 02122119951-4

چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم ؟

جهت اخذ وقت سفارت ایتالیا در ابتدا می بایست اقدام به ثبت نام در سایت سفارت ایتالیا بنمایید.از آنجایی که بعضی از متقاضیان در برخی موارد در مراحل ثبت نام نیاز به مشاوره یا راهنما دارند ، برای تسریع و سهولت در فرآیند ثبت نام می توانید آموزش ثبت نام مرحله به مرحله  را در این قسمت (آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا) مشاهده بنمایید .

( دانلود چک لیست توریستی سفارت ایتالیا)

نکات مهم در خصوص وقت سفارت ایتالیا:

-          سفارت ایتالیا وقت ها را به صورت رندم (اتفاقی)   ممکن است هر ساعتی از شبانه روز باز کند، و ممکن است این وقت ها به سرعت پر شوند و شما نتوانید به وقت مورد نظرتان برسید.

-          متقاضیان به هیچ عنوان نمی توانند به صورت حضوری جهت دریافت نوبت سفارت ایتالیا اقدام کنند.

-          روز های پنج شنبه و جمعه و شنبه وقت های توریستی سفارت ایتالیا بسته میباشند.

مدارک مورد نیاز:

-          کپی صفحه اول پاسپورت

-          شماره تلفن متقاضی

آدرس سفارت ایتالیا:

-          تهران ، خیابان نوفل لوشاتو ، پلاک 79/68

دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا

 

اسکای لاین متخصص در امر اخذ "ویزا ،وقت  سفارت  و پیکاپ پاسپورت " مفتخر است جهت گرفتن وقت فوری سفارت ایتالیا همراه شما باشد.

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 4-22119951 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس

آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا                                                          چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود