ویزای شنگن فوری

ویزای شنگن فوری

ویزای شنگن فوری به متقاضیان اجازه می دهد که برای مدت زمانی خاص به هریک از کشورهای عضو توافقنامه شنگن مسافرت داشته باشند. شهروندان کشورهای اروپایی جز حوزه ی شنگن می باشند بنابراین ساکنین کشورهای غیر عضو شنگن می بایست برای ورود به حوزه ی شنگن جهت اخذ ویزای شنگن فوری اقدام نمایند .

ادامه مطلب...

انواع ویزا

انوع ویزا ، مفهوم ویزا :

برای شناخت انواع ویزا اشنایی با مفهوم ویزا امری ضروری می باشد.ویزا(که در لاتین به معنای کاغذی که دیده شده است ) می باشد ، مجوز مشروطی است که هر کشور به فرد خارجی می دهد تا آن فرد بتواند به طور موقت وارد آن کشور شود ، ویزا اغلب محدودیت ها و شرط و شروطهای خاصی برای ماندن فرد در آن کشور دارد، مانند قلمرویی که فرد وارد آن می شود ، زمان و تاریخ ورود آن شخص به کشور ، زمانی که کشور را ترک می کند ، تعداد دفعاتی که می تواند به آن کشور سفر کند و یا اینکه آیا آن فرد حق کار در آن کشور را دارد یا خیر ، ویزا کسب اجازه رسمی یک شخص بیگانه از کشوریست که می خواهد به آن سفر کند ، این مدرک می تواند در هر زمانی که کنسولگری آن کشور تشخیص دهد باطل شود .

ادامه مطلب...

وی آی سی

وی آی سی یا سیستم اطلاعاتی ویزا

وی آی سی یا سیستم اطلاعاتی ویزا اجازه می دهد تا کشورهای شینگن برای اطلاعات ویزا داشته باشند.این سیستم اطلاعاتی که برای کلیه مرزهای غیر شینگن موجود است و از طریق انطباق در درجه اول اثر انگشت معتبر می باشد.

ادامه مطلب...

اتحادیه شینگن چیست

 

اتحادیه شینگن

اتحادیه ی شینگن موافقت نامه ای است که در سال 1985، شش کشور اروپای غربی اقدام به برداشتن مرز بین خود نمودند و از این طریق امکان تردد را بدون داشتن ویزا فراهم نمودند و در طی چند توافق دیگر کشورهای بیشتری از اتحادیه اروپا به آن پیوستند و در حال حاضر 26 کشور در اروپا از قوانین این پیمان پیروی می کنند.

ادامه مطلب...

چه اصولی را در مصاحبه شینگن بکار ببریم

چه اصولی را در مصاحبه شینگن بکار ببریم ؟

 

اصول مصاحبه شینگن :

با توجه به سابقه ای که در این زمینه وجود دارد بهتر است متقاضیان محترم ویزای شینگن بدانند که اصول مصاحبه شینگن دارای نکاتیست که در این بخش به برخی از مهمترین آنها اشاره نموده ایم :

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود