وقت شنگن

وقت شنگن

متقاضیانی که خواستار مسافرت به کشورهای اروپایی هستند با داشتن وقت شنگن و ویزای شنگن می توانند بدون اخذ ویزای هر کشور بطور مجزا در طول اعتبار ویزای شنگن خود به کشورهای اروپایی مسافرت کنند. اولین گام جهت اخذ ویزای شنگن تعیین وقت شنگن می باشد، تعیین وقت شنگن مستلزم دریافت و تکمیل فرم درخواست ویزا می باشد متقاضیان می توانند فرم مذکور را از سایت های سفارت های عضو شنگن دانلود نمایند. بعد از تکمیل فرم مورد نظر می بایست متقاضی در تاریخ تعیین شده در سفارت همراه با مدارک لازم جهت مصاحبه حضوری حاضر باشد.

ادامه مطلب...

آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا

آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا 

با توجه به درخواست مشتریان برای آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا ،در این مقاله قصد داریم آموزش گام به گام ثبت نام وقت سفارت ایتالیا را ارائه نماییم :

ادامه مطلب...

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند :

کشور هلند از آن دسته از کشورهایی است که عضور اتحادیه شینگن می باشد . بنابراین برای سفر به این کشور ابتدا باید ویزای شینگن داشته باشید ، و برای درخواست صدور ویزای شینگن ابتدا باید مدارک مورد نیاز را اماده و شرایط را برای اخذ ویزا آماده کنید  تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط کارشناسان ما رزرو شود .

ادامه مطلب...

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

اگر مایل هستید به کشور فرانسه سفر کنید ، باید بدانید که این کشور عضو اتحاد شینگن می باشد. بنابراین برای درخواست صدور ویزای شینگن از طریق پروه اسکای لاین، ابتدا باید مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید ، تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط ما رزرو بنماییم .

ادامه مطلب...

وقت فوری سفارت آلمان

وقت فوری سفارت آلمان به چه صورت می باشد ؟

اگرشما مایل هستید به کشور آلمان سفر کنید ، باید بدانید که این کشور عضو اتحاد شینگن است . بنابراین برای درخواست صدور ویزای شینگن ابتدا باید مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید ، تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط ما رزرو شود .مراجعه به سفارت به منظور انجام مصاحبه ، انگشت نگاری و تحویل مدارک است، افسر سفارت پس از مصاحبه با فرد متقاضی و بررسی مدارک ارائه داده شده تعیین می کند که آیا شخص متقاضی واجد شرایط برای ویزای آلمان هست یا نه ، بنابراین کامل بودن مدارک و چگونگی انجام مصاحبه بسیار حائز اهمیت است .توجه داشته باشید که انجام یک اشتباه هرچند کوچک در جمع آوری مدارک و پر کردن فرمها یا بی دقتی در پاسخ دادن به سوالات میتواند شانس دریافت ویزا را کم کند ، با سپردن این کار به دست کارشناسان با تجربه اسکای لاین شانس خود را بالا ببرید.

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود