خدمات ساحل شنی

بلیط هواپیما مشهد | رزرو تلفنی بلیط هواپیما ارزان

فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های کشور است و از نظر تعداد پروازهای داخلی و خارجیِ سالانه، پس از دو فرودگاه امام خمینی و مهرآباد تهران در رتبه‌ی سوم کشور جای دارد. بیشتر فرودگاه‌هایی که در دیگر شهرهای کشور فعال هستند، معمولاً علاوه بر تهران به مشهد هم پرواز دارند و گذشته از این بسیاری از پروازهای بین‌المللی بین ایران و دیگر کشورها هم از طریق این فرودگاه انجام می‌شوند. در حال حاضر هواپیماهای ایرلاین‌های داخلی و خارجیِ پرشماری از طریق باندهای فرودگاه مشهد پرواز می‌کنند و برای سفر به مشهد یا از مقصد این شهر، گزینه‌های زیادی برای تهیه‌ی بلیط و انتخاب ایرلاین پیش روی مسافران قرار دارد. اگرچه در حال حاضر امکان رزرو بلیط هواپیما مشهد به‌صورت آنلاین وجود دارد، در بسیاری از شرایط خرید حضوری یا تلفنی به‌سبب میسربودن امکان مشاوره با کارشناسان این حوزه برای داشتن بهترین پرواز، انتخاب بهتری‌ست.

رزرو بلیط هواپیما مشهد

کارشناسان فروش بلیط هواپیما مشهد در آژانس گردشگری ساحل شنی آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان برای انتخاب و رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما مشهد با بهترین کیفیت پرواز هستند و شما عزیزان می‌توانید تنها با تماس با شماره‌تلفن 02157938 مناسب‌ترین بلیط برای پرواز هوایی به مشهد را برای خود و همراهان‌تان رزرو کنید.

نکاتی که باید هنگام رزرو بلیط هواپیما مشهد در نظر داشته باشید

برای تجربه‌ی سفری آسوده و بدون برخوردن به مشکلی جدی، لازم است پیش از اقدام به رزرو بلیط هواپیما چند نکته را در نظر بگیرید. موارد زیر شامل مهم‌ترینِ این نکات هستند و با مطالعه‌ی آن‌ها می‌توانید تا حد زیادی با آن‌چه در خرید یک بلیط هواپیما اهمیت دارد آشنا شوید و درصورت لزوم و اگر پرسشی در این زمینه داشتید، پیش از رزرو بلیط هواپیما، درباره‌ی آن‌ها از کارشناسان ما سؤال کنید.

رزرو بلیط هواپیما مشهد1- کلاس پروازی بلیط

یکی از فاکتورهای مؤثر بر کیفیت پرواز و قیمت بلیط هواپیما کلاس پروازی است. کلاس‌های پروازی به‌طور کلی به‌صورت زیر دسته‌بندی شده‌اند:

 • کلاس اکونومی یا اکو یا اقتصادی
 • کلاس پریمیوم اکونومی
 • کلاس بیزنس یا تجاری
 • کلاس درجه‌یک یا فرست

پروازهای داخلی در اکثر قریب‌به‌اتفاق موارد به دو صورت اکونومی و بیزنس هستند. بلیط‌های کلاس پروازی اکونومی قیمت پایین‌تری دارند و امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران این کلاس قرار داده می‌شوند هم به‌نسبت پایین است. در مقابل بلیط‌های کلاس بیزنس گران‌تر از بلیط‌های اکونومی هستند، اما خدمات بیشتری هم در اختیار این مسافران قرار داده می‌شوند. این‌که مسافران اکونومی و بیزنس دقیقاً به چه امکاناتی دسترسی دارند، بستگی به ایرلاین مجری پرواز دارد و این‌گونه نیست که مثلاً کلاس‌های بیزنس دو ایرلاین مختلف دقیقاً مشابه هم باشند، اما به‌طور کلی کلاس بیزنس مزایای زیر را نسبت به کلاس اکونومی دارد:

 • کابین کلاس بیزنس خلوت‌تر است.
 • فاصله‌ی بین صندلی‌ها در کلاس بیزنس بیشتر است و مسافران جای پای بیشتری دارند.
 • صندلی‌های کلاس بیزنس تخت‌خواب‌شو هستند.
 • پذیرایی بهتری از مسافران کلاس بیزنس می‌شود.
 • مسافران این کلاس در ورود و خروج در مبدأ و مقصد اولویت دارند.
 • امکاناتی مانند سیستم‌های صوتی و تصویری، بازی‌های کامپیوتری و موارد این‌چنینی در اختیار مسافران کلاس بیزنس قرار داده می‌شوند.

البته همان‌طور که گفتیم تمامی ایرلاین‌ها مشابه هم نیستند و این امکان وجود دارد که حتی امکانات کلاس اکونومی یک ایرلاین از کلاس بیزنس ایرلاین دیگر بهتر هم باشد.

بلیط هواپیما مشهد ار زان2- سیستمی یا چارتری‌بودن بلیط

هنگام رزرو بلیط هواپیما مشهد باید به سیستمی یا چارتری‌بودن بلیط هم توجه کنید. بلیط‌های سیستمی بلیط‌های مربوط به پروازهای زمان‌بندی‌شده‌ی ایرلاین‌های مختلف هستند که مطابق برنامه برگزار می‌شوند و بنابراین چنان‌چه شما باید در روزی مشخص به مشهد سفر کنید، یا از این شهر به جای دیگری پرواز کنید، از ماه‌ها قبل بلیط سیستمی هواپیما مشهد را رزرو کنید و بهتر این که هرچه زودتر بلیط سیستمی را رزرو کنید. در این شرایط پول کمتری پرداخت خواهید کرد.

در مقابل بلیط‌های چارتری زمان‌بندی مشخصی ندارند و اگر شما برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر دارید، بهتر است از آن‌ها استفاده نکنید. بلیط‌های چارتری بلیط‌های مربوط به پروازهای چارتری هستند، یعنی پروازهایی که خود ایرلاین، مجری پرواز نیست، بلکه شرکتی دیگر آن پرواز را اجاره کرده و قصد دارد با فروش بلیط‌های آن پرواز سود داشته باشد.

چنان‌چه تمامی بلیط‌های پروازهای چارتری تا نزدیک‌شدن زمان پرواز فروخته نشوند، شرکت چارترکننده اقدام به فروش ارزان‌تر بلیط‌های پروازی که اجاره کرده می‌شود و بدین ترتیب شما می‌توانید با پرداخت مبلغ کمتری بلیط بخرید و سفر کنید. البته همان‌طور که گفتیم ارزان‌شدن بلیط چارتر هواپیما مشهد منوط به خالی‌ماندن صندلی‌های هواپیما تا چند روز پایانی مانده به پرواز است. اگر قصد سفری تفریحی به مشهد را دارید، می‌توانید با پیگیری پروازهای چارتری به مقصد این شهر، بلیطی ارزان‌قیمت را رزرو کنید، اما مسلماً باید آماده باشید که خیلی زود عازم سفر شوید و از سویی درنظر داشته باشید که پروازهای چارتری معمولاً قابل استرداد نیستند، یعنی درصورتی‌که به هر علتی سفرتان کنسل شود نمی‌توانید پولی که برای خرید بلیط پرداخت کرده‌اید را پس بگیرید.

گذشته از این‌ها هنگام انتخاب بین پروازهای سیستمی و چارتری به این نکته توجه کنید که پروازهای چارتری برای کودکان تخفیف ندارند، اما پروازهای سیستمی برای کودکان ارزان‌تر هستند و از سویی پروازهای سیستمی قابل استرداد هستند و شما می‌توانید سفرتان را کنسل کنید و وجه پرداختی را پس از کسر جریمه بازپس بگیرید.

 چند نکته‌ی مهم برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد

 • در پروازهای خارجی اگر مشکلی با طولانی‌شدن زمان پرواز ندارید، می‌توانید با استفاده از بلیط‌های پروازهای غیرمستقیم پول کمتری برای خرید بلیط پرداخت کنید.
 •  صندلی‌های کلاس اکونومی آن‌قدری راحت هستند که انتظارات بیشتر مسافران را برآورده کنند، پس بهتر است اگر کاهش هزینه‌های سفر برای‌تان اهمیت دارد، از همین نوع بلیط استفاده کنید.
 •  قیمت بلیط هواپیما مشهد در روزهای پرترافیک بیشتر است و اگر سفرتان را به روزهایی موکول کنید که تقاضا برای سفر به این شهر کمتر است، می‌توانید صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌های‌تان داشته باشید. روز تولد یا شهادت امام هشتم، تعطیلات عید نوروز و اعیاد شعبانیه از جمله روزهایی هستند که در آن‌ها پروازهای مشهد گران‌تر هستند.
 •  در سفرهای داخلی معمولاً پروازهای شبانه از پروازهای روزانه ارزان‌تر هستند و می‌توانید با رزرو بلیط پروازهای شبانه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
 •  بسیاری اوقات با سفر با تور مشهد می‌توانید با پرداخت مبلغ کمتری به این شهر سفر کنید و به این منظور می‌توانید از تور مشهد آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید.

رزرو بلیط مقرون‌به‌صرفه‌ هواپیما مشهد از آژانس گردشگری ساحل شنی

آژانس گردشگری ساحل شنی با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی گردشگری و با استفاده از تخصص کارشناسان مجرب خود در زمینه‌ی رزرو بلیط هواپیما داخلی، امکان خرید بلیط هواپیما برای مشهد را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم ساخته است. چنان‌چه پرسشی در ارتباط با خرید بلیط هواپیمای مشهد و البته سایر مقاصد داخلی و خارجی دارید و همچنین برای رزرو بلیط با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن