تور خارجیخدمات ساحل شنی

تور مالدیو | به قلب اقیانوس هند سفر کنید

كار‌‌‌هاي زيادي براي انجام‌دادن در مالديو وجود دارند كه براي همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي مسافران عالي اند. چه به‌دنبال تعطيلاتي آرام باشید و چه در پی مقداري هيجان، در هر صورت مالديو از وصف‌ناپذيرترين مكان‌هایي است كه مي‌توانيد از آن‌ها ديدن كنيد. احتمالاً سال‌‌‌‌‌هاست که به يك سفر رويايي به جزاير مالديو مي‌‌‌‌‌‌‌‌انديشيد و این احتمالاً به سبب آن است که مجذوب عكس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هايي از سواحل شني سفيد و درختان نخل و آب‌‌‌‌هاي شفاف و غروب‌هاي بي‌نظير آن شده‌ايد – که البته اين قدرت اينترنت است. جزاير مالديو به‌عنوان مكاني براي گذران تعطيلات عالي و ماه عسل و استراحت معروف اند. اين بهشت روي زمين پتانسيل‌هاي تفريحي بسياري در اختيار شما قرار مي‌دهد و مناسب براي تمام مسافران است. اگر براي سفر خود به‌دنبال رهايي از شلو‌‌‌‌غي و هياهوي زندگي روزمره هستيد مالديو انتخاب بسيار مناسبي خواهد بود. براي سفر به اين كشور يكي از بهترين راه‌ها استفاده از خدمات تور مالدیو آژانس گردشگری ساحل شني است.

شماره‌تلفن 02157938 در اختيار شما است و مي‌توانيد براي رزرو تور مالديو، كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه و يا استفاده از مشاوره كارشناسان با تجربه‌ی مركز ساحل شني با اين شماره تماس حاصل كنيد.

تور مالدیو

خدمات تور مالدیو مركز ساحل شني

  • اخذ ويزاي توريستي مالديو
  • بيمه‌ي مسافرتي
  • ليدر تور فارسي زبان
  • رزرو هتل
  • پرداخت هزينه‌هاي حمل و نقل در مقصد
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما

شماره تلفن 02157938 در اختيار شما است و مي‌توانيد براي رزرو تور مالديو، كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه و يا استفاده از مشاوره كارشناسان با تجربه مركز ساحل شني با اين شماره تماس حاصل كنيد.

فعاليت‌‌‌‌‌هاي گردشگري مالديو

بد نیست با هم مروری بر یک سری از کارهایی که می‌توانید در طی تور مالدیو انجام دهید داشته باشیم. البته که جزایر مالدیو آنقدر متنوع اند و فضا آنقدر برای انواع تفریحات مهیا است که اصلاً نمی‌توان تمامی تفریحاتی که در طی تور مالدیو قابل تجربه هستند را ذکر کرد، بنابراین آن‌چه که در ادامه می‌آید صرفاً بخشی از تفریحاتی است که می‌توانید در مالدیو انجام دهید:

1- اسنورکلینگ و غواصی

اسنورکلینگ در مالدیو

يكي از بزرگترين جاذبه‌‌هاي تفريحي مالديو، زندگي دريايي آن است و يكي از بهترين فعاليت‌‌‌‌هايي كه در مالديو مي‌‌توان انجام داد، غواصي است. در چند لحظه از ورود به آب، شما انواع بي‌‌‌‌‌‌‌نظيري از ماهي‌‌‌‌هاي رنگي و مرجان‌ها را مشاهده خواهيد كرد. از اين بهتر نمي‌شود.

2- فلای‌بوردینگ

استراحت‌گاه‌هايي مانند Adaaran Hudhuranfushi  فعاليت‌هايي مانند پرواز آبي را ارائه مي‌دهند. اين يكي از جالب‌ترين فعاليت‌هايی است كه در مالديو انجام مي‌شود و توصيه مي‌كنم يك‌بار امتحان كنيد_ حتي اگر شانس بياوريد نمي‌توانيد به مدت طولاني بايستيد زيرا پروازآبي به توانمندي پاها نياز دارد، ممكن است آن را داشته يا نداشته باشيد. صادقانه مانند انفجار است. اين قطعاً سرگرمي‌ای است كه براي خنديدن در مالديو انجام مي‌شود.

3- تويوب‌سواري (Fun tubing)

يكي ديگر از جالب‌ترين فعاليت‌هاي كه در تور مالديو مي‌توانيد انجام دهيد استفاده از لوله‌هاي تفريحي است. اين يك تجربه پر از آدرنالين است و 8 دقيقه خنده و فرياد شديد به همراه دارد. تويوب‌سواري يكي از ديوانه‌كننده‌ترين سرگرمي‌هایي است كه در مالديو انجام مي‌شود و با اين‌كه هنوز فاصله‌‌ي زيادي با گرفتن عكس‌هاي عاشقانه‌اي كه شما دوست داريد در جزاير بهشتي بگيريد دارد ولي جزو فعاليت‌هاي پرطرف‌دار است.‌

4- پاراسیلینگ ( Parasailing)

تور مالدیو

حتي اگر فكر مي‌كنيد از ارتفاع نمي‌ترسيد، پاراسیلینگ به معناي واقعي كلمه نفس شما را بند مي‌آورد. 15 دقيقه نفس‌گير است. شما به احتمال زياد دقيقه اول فكر مي‌كنيد كار مناسبي است، سپس قايق به نظرتان كوچك مي‌آيد‌. احتمالا آرزو مي‌كنيد آن را نمي‌ديديد و لازم است چشمان خود را ببنديد و نفس بسيار عميقي بكشيد. من به شما قول مي‌دهم كه اين يك كار خارق‌العاده است، ديدن مالديو از بالا امري ضروري است – تلفیقی از رنگ‌های سبز و آبی، تلفیقی از درخت و اقیانوس. اين واقعا يكي از بهترين کارهایی است كه در تور مالديو بايد انجام داد.

5- غواصي

يكي ديگر از فعاليت‌هاي گردشگري مالديو غواصي است كه هنگام بازديد از مالديو حتما بايد آن را تجربه كنيد. اگر مجوز لازم براي غواصي را نداشته باشید فقط قادر خواهيد بود به عمق 12 متر برويد، اما پایین‌تر از این ارتفاع كاملا خيره‌كننده است؛ قادر خواهيد بود كوسه‌ها، دال ماهي‌ها و بسياري از گونه‌هاي ديگر را ببينيد.

اطمينان حاصل كنيد كه وقتي در آب هستيد، آرام باشيد و نفس آرام بكشيد، به اين ترتيب تجربه طولاني‌تري خواهيد داشت.

6- موج‌سواري

مالديو برخي از بهترين امواج جهان را دارد. موج‌ها براي موج‌سواري‌هاي بسيار پيشرفته هستند و بنابراین بسياري از افراد به طور خاص در جستجوي امواج به آن‌جا مي‌روند. اگر موج‌سواري مورد علاقه شما نيست، مي‌توانيد سعي كنيد روي تخته موج‌سواري بايستيد. اين کار بسيار سرگرم كننده و لذت‌بخش است. آب بسيار صاف است و شما مي‌توانيد مرجان‌ها و ماهي‌هاي زيرآب را ببنيد‍. افزون بر موج‌سواری،SUP  كاري است كه در مالديو براي سرگرمي، ورزش و چشم‌اندازهاي عالي در آب مي‌توانيد انجام دهيد.

7- ماهیگيري

تور مالدیو

براي علاقه‌مندان به ماهيگيري يقيناً تور مالديو از بهترين انتخاب‌هاست. تورهای ماهي‌گيري توسط استراحت‌‌گاه‌ها و جزاير محلي معمولا در حوالي زمان غروب آفتاب برگزار مي‌شوند. قبل از غروب آفتاب شگفت‌انگيزترين منظره‌ها را از آب مي‌بينید و آن‌ها را تحسين مي‌كنيد. تجهيزات لازم براي ماهي‌گيري به شما داده مي‌شود و اين يك تجربه عالي است زيرا آب‌ها با ماهي پر شده‌اند و شما مجبور به گرفتن تعداد زيادي هستيد.

8- آب‌گرم درماني

در ميان فعاليت‌هاي گردشگري كه در مالديو وجود دارد آب‌گرم درماني نيز علاقمندان زيادي دارد. استراحت‌گاه‌هايي مانند  Adaaran Perstige Vadoo داراي خدمات اسپا هستند كه مي‌توانيد از بسياري از درمان‌ها از جمله ماساژ باليايي لذت ببريد. ساير روش‌هاي درماني شامل صورت و مانيكور است.

9- تماشاي شكوه‌مند طلوع آفتاب يا غروب آن

تور مالدیو

هيچ چيز عاشقانه‌تر از تماشاي غروب خورشيد يا طلوع آفتاب نيست و كاملا مشهور است كه يكي از بهترين چيزهايي كه بايد در مالديو انجام دهيم، تحسين این ماجرا به‌ويژه در آخر روز است.

براي نتيجه‌ی عالي پيشنهاد مي‌شود كه از استخر يك خانه‌ي ييلاقي زير آب كه بيشتر استراحت‌گاه‌هاي مالديو آن‌ها را دارند، استفاده كنيد. اين فعاليتي است كه در مالديو براي يك تجربه محلي انجام مي‌شود. از طرف ديگر، با قايق به بيرون برويد و مستقيما از آب آن را تماشا كنيد!

10- رفتن به بانك‌هاي شني

از دیگر جاذبه‌هاي گردشگري مالديو بانك‌هاي شن و ماسه هستند كه در همه جاي مالديو پراكنده اند. آن‌ها واقعا مكان‌هاي منحصر به فردي هستند. تجسم کنید جزيره‌اي كوچك را كه كاملاً از سفيدترين ماسه‌ها ساخته شده‌ و  توسط آب‌هاي بكر و پاك و صخره‌هاي مرجاني احاطه شده است.

شما بايد سوار قايق در آن‌جا شويد، كاپيتان‌ها معمولا مي دانند كجا آن‌ها را پيدا كنيد. آن‌ها مكان‌هاي تفريحي براي گذراندن چند ساعت هستند. در نظر داشته باشید که نمي‌توانيد به مدت طولاني آن‌جا بايستيد زيرا نور خورشيد شديد است و چيزي براي محافظت از خود در آن‌جا وجود ندارد. قايق‌ها معمولاً چترهایی را كه مي‌توانند در ساحل قرار گيرند، فراهم مي‌كنند تا سايه‌اي ايجاد كنند. سر خود را با كلاه بپوشانيد. مقدار زيادي ضدآفتاب محافظت كننده بزنيد و حتماً يك تي‌شرت بپوشيد.

11- غذا خوردن

اگر فردي هستيد كه غذا خوردن مورد علاقه‌تان است بي‌شك تور مالدیو براي پيشنهاد براي يك سفر عالي است و يك چيز كه هرگز در مالديو از دست نمي‌رود، غذاي خوب است. غذاهاي مالديو شباهت زيادي به غذاهاي سريلانكا دارند، اما غذاهاي بين‌المللي زيادي نيز خواهيد داشت. غذاهاي محلي تمايل زيادي به ماهي دارند كه براي صبحانه سرو مي‌شوند. از ميوه‌هاي گرمسيري تازه گرفته تا ماهي‌هاي خوشمزه؛ از گوشت كباب شده گرفته تا غذاهاي ‍ژاپني تا ايتاليايي. خلاصه آن که يكي از بهترین كارهايي كه در مالديو بايد انجام شود، خوردن غذا است.

12- ناهار خوردن روي آب

يكي از رويايي‌ترين كارهايي كه مي‌توان در تور مالدیو انجام داد صرف يك ناهار لذيذ بر روي آب است. وقتي صحبت از غذا خوردن مي‌شود يك كار وجود دارد كه شما فقط مي‌توانيد در صورت عدم وجود باد و جزر و مد آن را انجام دهيد. اما اگر بتوانيد آن را مديريت كنيد، اين يك تجربه عالي است.

يك ميز و يك چتر براي ايجاد سايه موردنياز است كه در سواحل كم عمق نصب مي‌شود.

13- ديدار از جزاير محلي

تور مالدیو

بسياري از افرادي كه به مالديو سفر مي‌كنند، جسارت بازديد از زيباترين جاذبه‌ی گردشگري مالديو كه جزاير محل زندگي ساكنين است به خود نمي‌دهند. اين مكان‌هاي زيبا از بهترین مکان‌های مالدیو براي گشت و گذار اند.

سواحل زيبا (كه اغلب براي گردشگران و افراد محلي، مسلمانان و جدا از آن‌ها كه مسلمان نيستند و لباس شنا ندارند جداگانه است)، كافه‌هاي محلي كوچك، مساجد، مدارس و حلقه‌هاي دوستانه این جزایر را مکان‌هایی ضروری براي رفتن تبديل مي‌كنند.

14- گشت‌وگذار از بازارهای ماله

  ماله، پايتخت مالديو، به سختي يك مقصد توريستي محبوب است اما اگر در جستجوي يك تجربه واقعاً محلي هستيد، می‌توانید آن را به يك نقطه‌ی مهم در مالدیو تبديل كنيد. جالب‌ترين مكان‌هاي بازديد بازار ميوه وتره‌بار محلي و بازار ماهي در نزديكي آن است. شما مي‌توانيد اقامت طولاني در آن‌جا داشته باشيد و نگاهي اجمالي به محصولات اصلي و غذاهاي محلي داشته باشيد.

15- لذت بردن از ويلاهاي جذاب

از جمله مواردي كه مالديو براي آن‌ها شناخته شده است ويلاهاي زيرآب اند كه دسترسي مستقيم به دريا دارند و اين جاذبه‌ی گردشگري مالديو بي‌شك يكي از هيجان‌انگيزترين تجربه‌ها در طول زندگي است‌. تنها چيزي كه مي‌توانم بگويم اين است كه ماندن در این ویلاها يك تجربه‌ي خارق‌العاده است و قطعا يكي از مهم‌ترين كارهايي كه بايد در مالديو انجام داد. اتاق‌ها بسيار راحت و با تخت‌هايي راحت هستند. يك استخر و يك عرشه براي آفتاب گرفتن وجود دارد و همچنين يك جكوزي در پشت. تنها سر و صدايي كه مي‌توانيد بشنويد، صدای موج دريا است. ضمناً چشم‌اندازتان هم بسيار ديدني است.

16- ماندن در بهترين استراحت‌گاه‌ها در مالديو

تور مالدیو

قطعاً براي افرادي كه هدف‌شان از سفر استراحت و دوري از هياهوي شهر است، همراه‌شدن در تور مالديو و سفر به مناطقی كه داراي استراحت‌گاه‌هاي بي‌نظيري اند خاطره‌انگيز است. همان‌طور كه ذكر كردم اقامت در خانه‌هاي ييلاقي زير آب و اتاق‌هاي زيبا از كارهايي است كه بايد در مالديو انجام دهيد. چند تا از بهترین استراحتگاه‌های مالدیو به قرار زیر هستند:

  • Adaaran Select Huduranfushi

 براي انواع بودجه و همچنين علاقه‌مندان ورزش مناسب است، زيرا بسته‌هاي ارزان‌تري را ارائه مي‌دهد و در جزيره‌اي واقع شده كه امواج بسيار خوبي دارد.

  • Adaaran Prestige Vadoo

در جزيره‌ای كوچك واقع شده و براي يك استراحت عاشقانه يا آرامش‌بخش مناسب است. يك آبگرم و يك مركز غواصي وجود دارد كه به‌طور مستقيم از ساحل مي‌توان در آن شيرجه زد.

  • Bandos

در Atoll واقع شده است و بهترين استراحت‌گاه‌ها در مالديو را با قيمت‌هاي واقعا رقابتي ارائه مي‌دهد.

  • zest Cabana

 در مافوشی مكاني دوست داشتني است كه براي افرادي كه با بودجه سفر مي‌كنند، بسيار مناسب است.

رزرو تور مالدیو

مالديو كشوري است كه در آن مي‌توان كارهاي زيادي انجام داد و از تعطيلات خود لذت برد. مالدیو طوری است که هر نوع مسافري مي‌تواند در آن‌جا اوقات خوبي را بگذراند. مجردها و زوج‌ها و كساني كه به‌دنبال ماجراجويي يا حتي استراحت هستند مالديو بهترين مكاني است كه مي‌توانند به آن سفر كنند و مطمئنا از سفر خود پشيمان نخواهند شد. اگر بودجه لازم براي سفر داريد، مطمئنا تور مالديو را دوست خواهيد داشت.

مطمئنا شما هم با ما موافق هستيد كه يكي از به‌صرفه‌ترين و امن‌ترين روش‌ها براي سفر به يك كشور خارجي استفاده از تور آن كشور است. اگر قصد داريد به كشور مالدیو سفر كنيد به شما توصيه مي‌كنم با رزرو تور مالديو خود را از خدمات مجموعه ساحل شني شامل تهيه‌ي بليط رفت و برگشت، پرداخت هزينه‌هاي ورودي به اماكن ديدني، اسكان دادن در هتل، هزينه‌هاي حمل و نقل در مقصد، بيمه مسافرتي و ليدر فارسي‌زبان بهره‌مند كنيد.

براي رزرو تور مالدیو مي‌توانيد با شماره تلفن 02157938 تماس بگيريد و از مشاوره كارشناسان تورهای خارجی مركز ساحل شني استفاده كنيد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن