اسکای‌لاین

تور وین + زوریخ + مونیخ

با تور ترکیبی وین، زوریخ و مونیخ این فرصت را دارید که به قلب قاره‌ی اروپا سفر کنید و در چند روز بهترین تفریحات کشورهای اتریش، سوییس و آلمان را تجربه کنید. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد تور وین زوریخ مونیخ و رزرو تور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

تور وین زوریخ مونیخ
خدمات تور وین زوریخ مونیخ

  • اخذ ویزای توریستی شنگن
  • اقامت در هتل با صبحانه
  • گشت شهری
  • راهنمای تور فارسی‌زبان
  • بیمه‌ی مسافرتی
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما

برای آگاهی کامل از خدمات ما در طی تور وین زوریخ مونیخ با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

چند نکته در مورد تور 

1- تور چارتر است و قابلیت کنسلی ندارد.

2- درصدی از هزینه‌ی تور در هنگام ثبت نام دریافت می‌شود.

3- برای سفر به شهرای وین، زوریخ و مونیخ به ویزای شینگن نیاز دارید و همانطور که احتمالاً می‌دانید برای دریافت ویزای توریستی شینگن باید موجودی حساب شما بالای 70 و حتی 100 میلیون تومان باشد. با کارشناسان تورهای خارجی ما که تماس بگیرید از این بابت راهنمایی‌تان خواهند کرد.

موقعیت وین، زوریخ و مونیخ

وین پایتخت کشور اتریش است، زوریخ یکی از شهرهای مهم کشور سوییس است و مونیخ هم از مهم‌ترین شهرهای کشور آلمان به شمار می‌رود. مونیخ مرکز ایالت باواریاست و در جنوب کشو آلمان قرار گرفته. وین در شرق کشور اتریش و زوریخ تقریباً در مرکز کشور سوییس قرار گرفته. در تصویر زیر می‌توانید موقعیت این سه شهر را نسبت به هم ببینید:

موقعیت وین، زوریخ و مونیخ

بهترین جاذبه‌های گردشگری وین، زوریخ و مونیخ

هر سه‌ی شهرهای وین، مونیخ و زوریخ جزو شهرهای ثروتمند اروپا هستند. هر سه شهر هم تاریخی غنی دارند و پر اند از جاذبه‌های گردشگری تاریخی. قطعاً در تور وین + زوریخ + مونیخ آنقدر تفریح می‌توانید تجربه کنید آنقدر جاذبه‌ی گردشگری برای بازدید وجود دارد که این سفر تا همیشه یکی از بهترین سفرهای‌ زندگی‌تان خواهد بود. چند مورد از بهترین جاذبه‌های گردشگری این سه شهر که می‌توانید در طی تور وین زوریخ مونیخ ببینید را در ادامه به عنوان مشتی نمونه‌ی خروار معرفی خواهم کرد:

1- مارین پلاتز در مونیخ

مارین پلاتز مونیخمارین پلاتز از قدیمی‌ترین میدان‌های کل اروپاست و یکی از بهترین مکان‌های مونیخ برای پرسه‌زدن است. این میدان از قرن‌ها پیش از میدان‌های مهم مونیخ بوده و امروز هم بناهایی با معماری‌هایی زیبا از چند قرن پیش در آن قابل مشاهده هستند. ساختمان‌های تالار شهرداری قدیم و جدید از جمله‌ی این بناهای قدیمی هستند. ضمناً نام میدان هم برگرفته از نام مریم مقدس است و مجسمه‌ای هم از مریم مقدس در مرکز این میدان وجود دارد و قابل مشاهده است. یک کلیسای مشهور و قدیمی هم در اطراف این میدان هست که پیشنهاد می‌کنم حتماً از آن هم بازدید کنید. این کلیسا با نام Frauenkirche گاه به عنوان نماد ایالت بایرن یا باواریا هم شناخته می‌شود.

جو و صفای بسیار خوبی هم در اطراف میدان برقرار است و خلاصه آن که در تور وین زوریخ مونیخ باید سری به این میدان بزنید و گشتی در اطراف آن داشته باشید. قطعاً عکاسی در اطراف این میدان از کارهایی است که باید حتماً در طی سفر به مونیخ انجام دهید.

2- کاخ‌های شونبورن و هافبورگ در وین

کاخ Schönbrunn
نمایی از کاخ Schönbrunn و باغ محوطه‌ی آن

هر دوی این کاخ‌ها از کاخ‌های سلطنتی وین به شمار می‌روند. این کاخ‌ها در گذشته محل اقامت حاکمان اتریش، یعنی سلسله‌ی هابسبورگ بوده‌اند و امروز به عنوان جاذبه‌های گردشگری اتریش و وین شناخته می‌شوند. کاخ هافبورگ البته محل اقامت دولت اتریش هم هست و بنابراین بازدیدکنندگان کاخ به قسمت‌هایی از کاخ که دولت اتریش در آن‌ها اقامت دارد دسترسی ندارند.

کاخ هافبورگ و کاخ شونبورن بسیار بزرگ اند. کاخ هافبورگ از بیش از 2600 اتاق و کاخ شونبورن از بیش از 1400 اتاق برخوردار اند و هر اتاق هم خود به تنهایی بزرگ و البته دیدنی است.

به دیدن این دو کاخ بروید و از زیبایی‌های معماری آن‌ها لذت ببرید.

3- شهر قدیمی Altstadt در زوریخ

تور وین زوریخ مونیخشهر قدیمی Altstadt یکی از بهترین مناطق در زوریخِ سوییس است. این شهر قدیمی ساختمان‌هایی با معماری سنتی دارد و یک اسکله‌ی زیبا با نام Limmat هم در آن هست که قطعاً گذراندن چند ساعتی در این اسکله می‌تواند از خاطره‌انگیزترین ساعات سفر باشد. شهر قدیمی Altstadt از چندین کلیسای قدیمی مربوط به قرون وسطی هم برخوردار است و خلاصه آن که می‌توانید چند ساعتی را در این منطقه از شهر زوریخ بگذرانید و لذت ببرید.

4- شهر قدیمی Lindenhof در زوریخ

یک شهر قدیمی دیگر هم با نام Lindenhof در زوریخ وجود دارد که از زیباترین جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود. این منطقه هم از ساختمان‌هایی قدیمی و زیبا برخوردار است و در نزدیکی رود دانوب قرار دارد و بنابراین به این منطقه که بروید می‌توانید به رود دانوب هم بروید و از زیبایی‌های آن استفاده کنید. یک قلعه‌ی قدیمی هم در این منطقه هست که گفته می‌شود مربوط به سال 15 پیش از میلاد است و توسط رومی‌ها ساخته شده.

5- پارک المپیک در مونیخ

تور وین زوریخ مونیخمونیخ در سال 1972 میزبان المپیک بود و در حال حاضر عناصر زیادی از آن سال در این شهر به یادگار مانده‌اند. قطعاً مشهورترین و بهترینِ آن‌ها پارک المپیک است. این پارک در واقع بزرگ‌ترین پارک مسقف جهان است و بسیار زیباست. بدون تردید اگر در طی تور وین مونیخ زوریخ سری به این پارک بزنید و گردشی در آن داشته باشید پشیمان نخواهید شد.

6- دریاچه‌ی زوریخ

تور وین زوریخ مونیخدریاچه‌ی زوریخ دریاچه‌ای زیباست که البته تمامی آن در شهر زوریخ نیست و صرفاً بخشی از آن در شهر زوریخ قرار گرفته. در اطراف این دریاچه‌ی زیبا فضا به خوبی برای پیاده‌روی فراهم است و بنابراین می‌توانید در اطراف آن به پیاده‌روی بپردازید و همزمان از دیدن زیبایی‌های این دریاچه لذت ببرید. ضمناً امکان سواری روی آب‌های این دریاچه را هم خواهید داشت.

7- کاخ رزیدنس مونیخ

کاخ رزیدنس مونیخکاخ رزیدنس مونیخ از بهترین کاخ‌های اروپاست و پیشنهاد می‌کنم حتماً در طی تور وین مونیخ زوریخ سری به این کاخ بزنید و مشغول مشاهده‌ی زیبایی‌های آن شوید. این کاخ در گذشته محل اقامت و زندگی خاندان حاکم باواریا یعنی دودمان ویتلسباخ بوده و تاریخ ساخت آن به قرن چهاردهم میلادی بازمی‌گردد.

در حال حاضر این کاخ بزرگ به عنوان یکی از زیباترین و بهترین و بزرگ‌ترین کاخ‌های آلمان شناخته می‌شود. بخشی از آن هم به موزه تبدیل شده که خوشبختانه این موزه بسیار زیباست و ارزش بازدید دارد. برای اطلاعات بیش‌تر از این لینک استفاده کنید: کاخ رزیدنس مونیخ.

8- موزه‌های مونیخ

موزه‌های مونیخمونیخ شهر علم و هنر و فرهنگ بوده و هست. این شهر از مهم‌ترین شهرهای کشور آلمان است و همانطور که می‌دانید آلمان در چند قرن اخیر یکی از قطب‌های فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، فلسفه، هنر و شعر در اروپا بوده است. گوته، نیچه، شوپنهاور، هایزنبرگ، توماس مان، هایدگر و کلی شخصیت مشهور و تأثیرگذار دیگر از کشور آلمان بوده اند. فراموش نکنیم که بتهوون هم آلمانی بوده است.

در شهر مونیخ در راستای تاریخ و فرهنگ و هنر غنی آلمان چندین موزه‌ی عالی وجود دارند که قطعاً علاقه‌مندان به تاریخ و فرهنگ و هنر از بازدید از این موزه‌ها لذت خواهند برد. موزه‌ی رزیدنس، موزه‌ی بی‌ام‌دبلیو، موزه‌های سه‌گانه‌های هنر منطقه‌ی کونستاریال و موزه‌ی ملی باواریا از بهترین موزه‌های مونیخ هستند.

9- کلیساهای زوریخ

تمامی شهرهای اروپایی کلیساهای زیادی در خود دارند، اما  یک سری شهرها هستند که کلیساهای‌شان قدیمی‌تر و زیباتر هستند و برخی از آن‌ها حتی جزئی از جاذبه‌های گردشگری آن شهرها شده‌اند. زوریخ یکی از این شهرهاست. همانطور که در بالا اشاره شد در شهر قدیمی Altstadt چندین کلیسای قدیمی وجود دارند، اما جز آن‌ها کلیسای Grossmünster هم با آن ستون‌های مشهورش در نزدیکی رود از مشهورترین کلیساهای زوریخ است. این کلیسا در قرن دوازدهم ساخته شده و هنوز هم پابرجاست. کلیسای Fraumünster هم یکی از مشهورترین کلیساهای کل سوییس است و قطعاً ارزش آن را دارد که در طی سفر به زوریخ و تور وین زوریخ مونیخ به دیدن آن هم بروید.

10- خیابان Bahnhofstrasse

Bahnhofstrasse در زوریخاین خیابان هم از مشهورترین خیابان‌های زوریخ است. خیابانی است که هیچ خودرویی در آن حق تردد ندارد و فقط ترامواهای زوریخ از آن عبور می‌کنند. اگر به دنبال خرید در طی تور وین زوریخ مونیخ هستید می‌توانید روی مراکز خرید و بوتیک‌های این خیابان زیبا حساب کنید.

**************

این موارد فقط به‌عنوان مشتی نمونه‌ی خروار معرفی شدند. به این شهرهای زیبا که سفر کنید کلی جاذبه‌ی گردشگری در دسترس‌تان هستند و همچنین امکان لذت‌بردن از تفریحات شبانه را هم خواهید داشت. ضمناً وین و زوریخ هر دو از سالن‌های اپرای بسیار زیبایی برخوردار هستند، سعی کنید اگر به موسیقی و معماری علاقه دارید در طی تور وین مونیخ زوریخ سری هم به سالن‌های اپرا بزنید.

سفر به قلب اروپا با تور وین زوریخ مونیخ

برای رزرو تور وین + زوریخ + مونیخ و دریافت اطلاعات کامل در مورد زمان تور، هزینه‌ی تور، خدمات تور و موارد این قبیل از طریق شماره‌تلفن 02157938 با کارشناسان تورهای خارجی ما تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن