تور خارجیخدمات ساحل شنی

تور پاریس و آمستردام | سفر به دل قاره‌ی اروپا

برای سفر به قلب اروپا و بازدید از زیبایی‌های زیباترین قاره‌ی جهان راه دشواری در پیش ندارید: می‌توانید از تورهای خارجی آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. تور پاریس و آمستردام یکی از بهترین تورهای خارجی ما برای سفر به اروپا است. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد تور و رزرو آن می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

تور پاریس و آمستردام

خدمات تور پاریس و آمستردام

  • اخذ ویزای شینگن توریستی
  • اخذ بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • بیمه‌ی مسافرتی
  • لیدر تور فارسی‌زبان
  • پرداخت هزینه‌های ورودی
  • واچر هتل

توجه داشته باشید که:

  • برای کسب آگاهی کامل و دقیق در مورد قیمت تور آمستردام و پاریس باید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.
  • تورها چارتر هستند و لذا امکان استرداد آن‌ها وجود ندارد.
  • در طی تور پاریس و آمستردام به طور کامل فرصت خواهید داشت که فارغ از تور و به صورت آزاد در شهرهای پاریس و آمستردام گردش کنید.

تفریحاتی که می‌توانید در تور پاریس و آمستردام تجربه کنید

سفر به بهترین شهرهای فرانسه و هلند همراه است با بهترین تفریحاتی که می‌توان تصور کرد. در پاریس و در آمستردام امکان تجربه‌ی تفریحات متعددی وجود دارد و قطعاً از این سفر لذت خواهید برد. بد نیست با هم مروری بر برخی از این تفریحات داشته باشیم:

1- از موزه‌ی لوور بازدید کنید

تور پاریس و آمستردام

موزه‌ی لوور در شهر پاریس است و قطعاً مشهورترین موزه‌ی هنری جهان به شمار می‌رود. این موزه در یکی از بهترین مناطق پاریس واقع شده و به دیدن آن که بروید این فرصت را دارید که خیلی راحت به چند جاذبه‌ی دیگر از شهر پاریس دسترسی داشته باشید. موزه‌ی لوور در کاخ لوور قرار گرفته. این کاخ در زمان حکومت لویی‌ها بر پاریس مورد استفاده قرار می‌گرفت و پس از انقلاب فرانسه بود که تصمیم بر این شد که آثار هنری در این کاخ در دسترس عموم قرار گیرند. رفته رفته موزه پیشرفت کرد و به جایی رسید که امروزه چندین میلیون اثر هنری [از جمله شاهکارهای نقاشی و مجسمه‌سازی] در بخش‌های مختلف این موزه به نمایش گذاشته شده‌اند.

ضمناً خود کاخ لوور با آن هرم ورودی مشهورش هم زیباست و قطعاً ساعاتی عالی را در موزه‌ی لوور تجربه خواهید کرد. به‌شدت پیشنهاد می‌کنم که در طی سفر به پاریس سری به موزه‌ی لوور بزنید.

2- از موزه‌ی ونگوگ بازدید کنید

موزه‌ی ونگوگ

آمستردام هم همچون پاریس پر از موزه‌های مشهور است. قطعاً اگر اهل بازدید از موزه‌ها باشید می‌توانید از سفر به آمستردام نهایتِ لذت را ببرید. یکی از بهترین موزه‌های آمستردام موزه‌ی ونگوگ است. ونسان ونگوگ یکی از بهترین نقاشان کل تاریخ است و ازآن‌جا که هلندی بوده موزه‌ای بزرگ به او و آثار او در آمستردامِ هلند اختصاص داده شده. در این موزه عناصر زیادی از زندگی ونگوگ و همچنین صدها طراحی و نقاشی از او به زیباترین شکل به نمایش گذاشته شده‌اند. اهالی هنر به هیچ وجه بازدید از موزه‌ی ونگوگ را در طی تور پاریس و آمستردام از دست ندهند.

3- در اطراف کانال‌های آبی آمستردام گشت بزنید

تور پاریس

آمستردام چندین کیلومتر کانال آبی دارد. در اطراف چند تا از این کانال‌ها کافه، رستوران، مرکز خرید، پیاده‌رو، باشگاه شبانه و مراکز تفریحی احداث شده‌اند. قطعاً به این کانال‌ها که سر بزنید و به پیاده‌روی در اطراف آن‌ها بپردازید هم می‌توانید به عکاسی مشغول شوید و از زیباترین صحنه‌های آمستردام عکس بگیرید و هم آن که به کافه‌ها و رستوران‌ها و مراکز خرید در اطراف این کانال‌ها بروید. ضمناً امکان کروز روی آب‌های کانال‌ها هم وجود دارد.

4- به مونمارتر بروید

تور پاریس و آمستردام

مونمارتر یکی از معروف‌ترین منطقه‌های پاریس است. این منطقه در اواخر قرن نوزدهم و در قرن بیستم محل تردد و حتی زندگی هنرمندان و نویسندگان زیادی بود. پیکاسو، اسکار وایلد، گی دو ماپاسان، دالی، سارتر، مانه و کلی نقاش و نویسنده‌ی دیگر در این منطقه تردد داشته‌اند و یا زندگی کرده‌اند. به این منطقه که بروید کلی کافه‌ی رنگارنگ و زیبا که برخی‌شان محل گردآمدن روشنفکران پاریس در قرن بیستم بوده‌اند در دسترس‌تان هستند. کلیسای سکره‌کر، به عنوان یکی از مشهورترین کلیساهای فرانسه، هم در همین منطقه قرار دارد. چندین موزه هم از جمله موزه‌ی سالوادور دالی در این منطقه هستند. به قبرستان مونمارتر هم می‌توانید بروید و چند دقیقه‌ای در این قبرستان خاص قدم بزنید و به عکاسی بپردازید.

5- لذت گردش در Vondelpark را تجربه کنید

Vondelpark

وندل‌پارک از معروف‌ترین پارک‌های آمستردام است. قطعاً سخت بتوان تصور کرد که کسی به آمستردام سفر توریستی داشته باشد و سری به وندل‌پارک نزند. فارغ از زیبایی‌های وندل‌پارک، این پارک هر از گاهی در طی سال میزبان کنسرت‌های مختلف از خواننده‌های متعدد است و بنابراین شاید زمانی که شما به آمستردام سفر می‌کنید یک یا چند کنسرت برگزار شوند و بتوانید در آن‌ها حضور پیدا کنید.

6- در خیابان Rivoli به خرید بپردازید

خیابان ریوولی پاریس

موزه‌ی لوور پاریس در خیابانی قرار دارد که یکی از زیباترین خیابان‌های پاریس است. این خیابان با نام خیابان ریوولی میزبان کلی بوتیک، مرکز خرید، کافه، رستوران و مرکز سرگرمی است. قطعاً یکی از بهترین کارهایی که بعد از بازدید از موزه‌ی لوور باید انجام دهید قدم‌زدن در خیابان ریوولی است. در این خیابان می‌توانید در دل پاریس به کافه‌گردی و رستوران‌گردی و خرید بپردازید و بی‌شک لذتی فراموش‌نشدنی را تجربه کنید.

7- پاریس را از بالای برج ایفل ببینید

بدون تردید مشهورترین سازه‌ی شهر پاریس و حتی کل کشور فرانسه برج ایفل است. برج ایفل در سال 1889 به مناسب صدسالگی انقلاب فرانسه توسط گوستاو ایفلِ معمار و همکاران‌اش ساخته شد. این برج تا مدتی بسیار مرتفع‌ترین سازه‌ی فرانسه بود و امروزه پس از حدود 130 سال از زمان ساخت‌اش یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری پاریس است. برج ایفل از سه طبقه برخوردار است. در طبقات دوم و سوم این برج می‌توانید به سکوی مشاهده بروید و چشم‌اندازهایی عالی از کلیت شهر پاریس در پیش چشم داشته باشید. دو رستوران مشهور هم در برج فعالیت می‌کنند و احتمالاً غذا خوردن در این رستوران‌ها هم یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید در پاریس انجام دهید.

8- به کروز روی آب‌های رود سن مشغول شوید

بخش عمده‌ای از رود سن از شهر پاریس می‌گذرد. گذشتن این رود از شهر پاریس از دیرباز موجب شده که رود سن با فرهنگ و تاریخ پاریس عجین شود. در حال حاضر چندین جاذبه‌ی گردشگری از جاذبه‌های گردشگری مشهور پاریس در اطراف همین رود سن قرار دارند. برج ایفل که در بالا نام بردم، باغ‌های تویلری، موزه‌ی اورسی و چندین و چند مکان و بنای مشهور دیگر در اطراف این رود قرار دارند، اما بهترین کاری که در طی تور پاریس و آمستردام در ارتباط با این رود می‌توانید انجام دهید کروز روی آب‌های رود است. اول آن که سواری روی آب‌های این رود یکی از راه‌ها برای تردد در سطح شهر پاریس است و دوم آن که چندین شرکت در اطراف رود سن غرفه دارند و امکان خرید بلیط برای سواری لذت‌بخش در رود سن را فراهم آورده‌اند.

9- از موزه‌ی ملی هلند بازدید کنید

تور پاریس و آمستردام

یکی دیگر از بهترین موزه‌های آمستردام، موزه‌ای با نام Rijksmuseum است. این موزه محل نمایش عناصر مختلفی از تاریخ و فرهنگ کشور هلند است. موزه در ابتدا در سال 1798 در شهر لاهه تأسیس شد ولی بعدها به شهر آمستردام آن را منتقل کردند. بسیاری از نقاشی‌های نقاش‌های برتر هلند از جمله رامبراند و ونگوگ هم در این موزه قابل بازدید هستند.

***********

این موارد فقط بخش کوچکی از تفریحاتی هستند که می‌توانید در طی سفر به پاریس و آمستردام تجربه کنید. حدود 7 روز وقت دارید که در تور پاریس و آمستردام به گردش در این دو شهر بپردازید و قطعاً آنقدر تفریح تجربه خواهید کرد که تا همیشه این سفر را یکی از بهترین سفرهای زندگی‌تان خواهید دانست.

رزرو تور پاریس و آمستردام

برای رزرو تور پاریس و آمستردام و اطلاع از قیمت و خدمات تور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. کارشناسان تورهای خارجی ما به طور کامل به راهنمایی شما خواهند پرداخت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن