خدمات ساحل شنی

بلیط هواپیما تهران | رزرو تلفنی بلیط هواپیما ارزان

فرودگاه‌های بین‌المللی امام خمینی و مهرآباد در تهران پرترددترین فرودگاه‌های کشور هستند و روزانه پروازهای مسافری و باری متعددی از مبدأ این فرودگاه‌ها و به مقصد آن‌ها انجام می‌شوند. در حال حاضر بیشتر فرودگاه‌هایی که در سایر شهرهای کشور مشغول به کار هستند، به فرودگاه مهرآباد و برعکس پرواز دارند و بیشتر مسافرانی که قصد تردد بین ایران و خارج از کشور را دارند هم از فرودگاه امام خمینی استفاده می‌کنند. این حجم زیاد مسافر در این دو فرودگاه باعث شده شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی متعددی برای ارائه‌ی خدمات به مسافران تهران مشغول به‌کار شوند و خدمات مختلفی از جمله رزرو بلیط هواپیما تهران در کلاس‌های مختلف، فروش آنلاین بلیط هواپیما تهران، فروش بلیط چارتری تهران و بلیط هواپیما تهران همراه با خدمات CIP را به مسافران تهران ارائه دهند.
شما عزیزان می‌توانید برای رزرو بلیط هواپیما تهران با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت پرواز از خدمات آژانس مسافرتی ساحل شنی در فروش بلیط پروازهای داخلی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بلیط هواپیما برای فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.
همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا بهترین بلیط را با توجه به بودجه و انتظارات خود رزرو کنید. ضمناً می‌توانید با مطالعه‌ی این نوشتار با مهم‌ترین نکاتی که لازم است هنگام خرید بلیط هواپیما تهران در نظر داشته باشید آشنا شوید.

بلیط هواپیما تهران

قیمت بلیط هواپیما تهران

کمتر مسافری هست که قصد خرید بلیط هواپیما را داشته باشد، اما توجهی به قیمت آن نداشته باشد. قیمت بلیط هواپیما تحت تأثیر عوامل مختلفی مثل کلاس پرواز، فاصله‌ی مبدأ و مقصد، مستقیم یا غیرمستقیم‌بودن پرواز، تاریخ پرواز، چارتر یا سیستمی‌بودن پرواز، کلاس نرخی پرواز و ایرلاین مجری پرواز دارد و برای خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب باید تمامی این فاکتورها را درنظر داشت و با کنار هم گذاشتن‌شان بهترین گزینه را انتخاب کرد. شاید این کار سخت به‌نظر آید، خصوصاً در پروازهای خارجی که گزینه‌های بیشتری پیش روی شماست، اما برای خرید بلیط با پایین‌ترین قیمت و مناسب‌ترین کیفیت پرواز می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید و به این منظور تنها کافی‌ست با شماره‌تلفن ذکرشده تماس بگیرید. گذشته از قیمت، فاکتورهای دیگری هم در انتخاب بهترین بلیط هواپیما مهم هستند، که البته خود به قیمت بلیط هم ارتباط دارند و در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • کلاس پروازی اکونومی، بیزنس و فرست

همان‌طور که گفتیم یکی از فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما تهران کلاس پروازی‌ست. البته این فاکتور به‌طور مستقیم بر کیفیت پرواز هم اثرگذار است و درمجموع بلیط‌های کلاس‌ بیزنس کیفیت بهتر و قیمت بیشتری دارند. بیشتر پروازهای داخلی تنها در یکی از دو کلاس اکونوی و بیزنس اجرا می‌شوند، اما پروازهای خارجی علاوه بر این دو، کلاس فرست یا درجه‌یک و گاهی پریمیوم اکونومی هم دارند.

اگر دوست دارید حین پرواز در کابین خلوتی باشید و سرویس‌ها و امکانات به‌نسبت خوبی دریافت کنید و آن‌قدر با صندلی‌های دیگر فاصله داشته باشید که بتوانید طی مدت پرواز صندلی را به‌صورت تخت، البته نه با زاویه‌ی 180 درجه‌ی کامل، درآورید و بخوابید، می‌توانید با پرداخت مبلغی بیشتر بلیط کلاس بیزنس هواپیما تهران را بخرید و اگر ترجیح می‌دهید با پرداخت مبلغی کمتر از خدمات معمولی استفاده کنید، بهتر است بلیط اکونومی را انتخاب کنید. کلاس فرست تنها برای پروازهای خارجی‌ست و معمولاً آن‌قدر گران‌قیمت است که تنها افراد خیلی پول‌دار قادر به خرید بلیط آن هستند. مسافران این کلاس کابینی اتاق‌مانند با امکانات کامل دارند.

با خرید بلیط هواپیما تهران از آژانس گردشگری ساحل شنی می‌توانید علاوه بر این از کلاس پریمیوم اکونومی ایرلاین‌هایی که دارای این کلاس هستند هم استفاده کنید، امکانی که درصورت اقدام به رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران ندارید. کلاس پریمیوم اکونومی بین دو کلاس اکونومی و بیزنس است و اگرچه قیمتی بیشتر از کلاس اکونومی دارد، خدماتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهد سطح بسیار بالاتری دارد.

 • خرید بلیط هواپیما تهران
 • بلیط چارتری و سیستمی

بلیط‌های سیستمی بلیط‌های مربوط به پروازهای زمان‌بندی‌شده‌ی ایرلاین‌های مختلف هستند که از ماه‌ها پیش ترتیب داده شده‌اند و می‌توانید چندین ماه پیش از سفرتان آن‌ها را رزرو کنید. هر چه زودتر برای رزرو بلیط سیستمی هواپیما تهران اقدام کنید، پول کمتری پرداخت خواهید کرد و حتی امکان استرداد بلیط با کسر مقداری جریمه را هم خواهید داشت. در مقابل بلیط‌های چارتری لزوماً از پیش برنامه‌ریزی‌شده نیستند و معمولاً زمان‌هایی که پرواز به یک مقصد خاص متقاضیان بیشتری پیدا می‌کند اجرا می‌شوند. بلیط‌های چارتری با نزدیک‌شدن زمان پرواز ارزان‌تر می‌شوند و گاهی به آن‌ها بلیط‌های لحظه‌آخری هم گفته می‌شود و البته در بیشتر موارد قابل استرداد نیستند.

نکته‌ی قابل‌توجه دیگر درباره‌ی این دو نوع بلیط این است که بلیط‌های سیستمی برای کودکان زیر 2 سال، کودکان 2 تا 12 سال و بزرگ‌سالان، قیمت‌های یکسانی ندارند و این بلیط‌ها برای کودکان ارزان‌ترند، اما قیمت بلیط‌های چارتری برای تمامی افراد، به غیر از کودکان زیر 2 سال یکسان است.

 • کلاس نرخی پرواز

اگر در پرواز به تهران یا از مبدأ این شهر محدودیت‌ اضافه‌بار دارید یا احتمال لغو سفرتان زیاد است، بهتر است هنگام خرید بلیط هواپیما به کلاس نرخی بلیط توجه کنید. در کلاس نرخی پرواز بسیاری از شرایط و ویژگی‌های بلیط ذکر می‌شود که البته بیشترشان برای فروشندگان بلیط هواپیما و مجریان پرواز اهمیت دارند نه برای مسافران. با این حال بعضی از موارد ذکرشده در کلاس نرخی، مثل محدودیت بار یا درصد جریمه درصورت لغو پرواز، به مسافر هم ارتباط دارند و شما نیز بهتر است هنگام رزرو بلیط هواپیما تهران به آن‌ها توجه کنید.

نکاتی برای خرید بلیط هواپیمای ارزان برای تهران

 • اگر قصد خرید بلیط سیستمی را دارید بهتر است درنظر داشته باشید که حتی یک روز تأخیر هم می‌تواند هزینه‌ی بیشتری برای‌تان در پی داشته باشد، پس در اولین فرصت بلیط سیستمی خود را رزرو کنید.
 • اگر مشکلی با سفر در شب ندارید، از پروازهای شبانه استفاده کنید، چون پروازهای شبانه به‌خصوص پروازهای خارجی شبانه ارزان‌تر هستند.
 • معمولاً بلیط‌ پروازهای غیرمستقیم، یعنی پروازهایی که پیش از رسیدن به مقصد یک یا چند بار در فرودگاه‌های شهرهای دیگر توقف دارند، ارزان‌تر هستند، پس اگر طولانی‌شدن زمان پرواز برای‌تان اهمیتی کمتر از قیمت بلیط دارد، پروازهای غیرمستقیم را انتخاب کنید.
 • گاهی اوقات بلیط پروازهایی که تأخیر طولانی‌مدت دارند با قیمتی پایین‌تر به‌فروش می‌روند و می‌توانید با استفاده از این فرصت هم مبلغ کمتری را برای خرید بلیط هواپیما تهران پرداخت کنید.
 • اگر خود یا همراهان‌تان شرایط خاصی مثل بیماری، بارداری، احتمال افت فشار خون و مواردی از این دست را دارید، حتماً هنگام رزرو بلیط هواپیما آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.
 • اگر قصد دارید حیوان خانگی خود را در سفر همراه داشته باشید، باید از پیش هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
 • درصورتی‌که متقاضی استفاده از خدمات CIP یا همان تشریفات ویژه‌ی فرودگاه امام خمینی یا فرودگاه مهرآباد هستید، هنگام رزرو بلیط تقاضای خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.
 • درصورت استفاده از بلیط‌های غیرمستقیم خارجی، ابتدا مطمئن شوید که در فرودگاه‌های بین مسیر از نظر داشتن ویزا به مشکل برنخواهید خورد.
 • حتماً دو ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.

رزرو بلیط هواپیما تهران | خرید بلیط تلفنی

بلیط هواپیما تهرانساحل شنی با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی امور مربوط به گردشگری از جمله فروش و رزرو بلیط هواپیمای داخلی و خارجی آماده است بلیط هواپیما به مقصد تهران یا از مبدأ این شهر را با قیمتی مناسب و مطابق با انتظارات شما از یک پرواز خوب، در اختیارتان قرار دهد. برای رزرو بلیط هواپیما برای تهران و دریافت مشاوره‌ی رایگان با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن