رزرو هتل | هتل خارجی | هتل داخلی

چه به‌دنبال رزرو هتل داخلی باشید و چه به‌دنبال رزرو هتل خارجی می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی برای رزرو هتل استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات کامل و رزرو هتل با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

رزرو هتل

چرا هتل رزرو کنیم؟

چرا وقتی می‌توان به راحتی پس از رسیدن به مقصد به هتل رفت و به صورت حضوری یک اتاق یا سوییت در هتل اجاره کرد، باید قبل از سفر هتل را رزرو کرد؟ دلیل این کار چیست؟

چند دلیل می‌توان برای این کار برشمرد. اول آن که برای بسیاری از سفرهای خارجی شما باید رسید رزرو هتل یا در واقع واچر هتل را در دست داشته باشید تا بتوانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. در واقع بسیاری از مسئولان سفارت‌ها و کارگزاری‌ها یکی از شروط‌شان برای ارائه‌ی ویزا به شما این است که در کشورشان هتل رزرو کرده باشید.

دلیل بعدی این که حتی اگر به واچر هتل برای دریافت ویزا نیازی نباشد ممکن است بهترین و مناسب‌ترین هتل برای شما هنگامی که به شهر مقصد سفر می‌کنید پر شود و بنابراین مجبور شوید به هتلی که چندان مناسب‌تان نیست بروید. این در حالی است که اگر قبل از سفر نسبت به رزرو هتل اقدام کنید و به‌صورت رسمی یکی از اتاق‌ها یا سوییت‌های هتل را رزرو کنید می‌توانید با خیالی آسوده از بابت هتل به انجام کارهای دیگرِ مربوط به سفر مشغول شوید.

رزرو هتل در آژانس گردشگری ساحل شنی چگونه است؟

برای رزرو هتل در آژانس گردشگری ساحل شنی باید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. در واقع ما در آژانس مسافرتی ساحل شنی امکان رزرو تلفنی هتل را برای شما فراهم آورده‌ایم. اما رزرو تلفنی هتل نسبت به رزرو اینترنتی هتل چه برتری‌ای می‌تواند داشته باشد؟

رزرو هتل

مزایای رزرو تلفنی هتل

بسیاری از شرکت‌های ایرانی برای رزرو هتل یک پنل آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهند و شما به صورت اینترنتی اقدام به رزرو هتل می‌کنید. این نوع رزرو هتل شاید در نگاه نخست بسیار ساده و کم‌زحمت و سریع به نظر برسد اما برای بسیاری از کسانی که به‌دنبال رزرو هتل خارجی هستند گزینه‌ی مناسبی نیست.

اگر قرار باشد حتی 5 شب را در هتلی در یکی از شهرهای اروپایی یا آسیایی بگذرانید باید این هتل بهترین و مناسب‌ترین هتل برای شما باشد. انتخاب بهترین و مناسب‌ترین هتل هم زمانی می‌تواند میسر شود که ویژگی‌های هتل را بدانید و پس از بررسی‌های آن‌ها و تطابق‌شان با شرایط و اولویت‌های خود تصمیم بگیرید که آیا آن هتل می‌تواند مناسب‌ترین هتل باشد یا خیر.

چنین ماجرایی در فرآیند رزرو اینترنتی هتل اتفاق نمی‌افتد. هرچقدر هم که در پنل آنلاین رزرو هتل اطلاعات هتل را نوشته باشند باز هم مواردی هستند که نانوشته باقی مانده‌اند و ممکن است پس از رفتن به هتل بفهمید که این ویژگی هتل نوشته نشده بود و شما هم آن را دوست ندارید.

اما اگر از طریق شماره‌تلفن 02157938 با کارشناسان ما تماس بگیرید می‌توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ما نسبت به رزرو هتل مورد نظرتان اقدام کنید. تصویر کنید شما هیچ هتل مشخصی را در شهر استانبول مد نظر ندارید، اما یک سری ویژگی و شرایط وجود دارند که قطعاً دوست دارید آن‌ها را در هتلی که می‌خواهید در استانبول در آن اقامت داشته باشید وجود داشته باشند. شما این ویژگی‌ها را از طریق تلفن به کارشناسان ما می‌گویید و آن‌ها بر طبق تجربه و تخصص خود در این زمینه به شما می‌گویند که با توجه به این ویژگی‌ها کدام هتل‌ها در استانبول می‌توانند گزینه‌هایی مناسب برای رزرو باشند.

رزرو تلفنی هتل نه نیازی به صرف اینترنت دارد، نه چندان زمانی هم از شما می‌گیرد. همچنین از طریق رزرو تلفنی به راحتی و با استفاده از مشاوره می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین هتل را با توجه به شرایط و توقعات‌تان رزرو کنید.

رزرو هتل

بد نیست در پایان این نوشتار به معرفی یک سری اطلاعات کاربردی در مورد هتل‌ها بپردازم. احتمالاً شنیده‌اید و دیده‌اید که ‌هتل‌ها صرفاً یک نوع اتاق ندارند بلکه چندین اتاق در هتل‌ها وجود دارد. اگر نمی‌دانید این اتاق‌ها چه تفاوتی با هم دارند به ادامه‌ی این نوشتار توجه کنید:

انواع اتاق در هتل

البته که هتل‌های یک ستاره یا دو ستاره گزینه‌های زیادی برای انتخاب در اختیار شما نمی‌گذارند اما خصوصاً هتل‌های چهار و پنج ستاره چندین گزینه برای رزرو اتاق در اختیارتان می‌گذارند از جمله:

1- اتاق استاندارد یا اتاق عادی

معمولی‌ترین اتاق هر هتل را اتاق استاندارد یا اتاق عادی می‌نامند. این اتاق می‌تواند بسیار عالی باشد و هم می‌تواند اصلاً گزینه‌ی مناسبی برای رزرو نباشد. وضعیت کلی اتاق به نوع هتل بستگی دارد. در واقع اتاق استاندارد هتل الف کاملاً متفاوت از اتاق استاندارد هتل ب است.

ضمناً اگر جایی دیدید که گفته شد اتاق کینگ یا اتاق کویین، بدانید که این اتاق در واقع «اتاق استاندارد کینگ» است و معمولاً واژه‌ی استاندارد را حذف می‌کنند. اما منظور از کینگ و کویین چیست؟

کینگ و کویین نوع تخت‌های اتاق هستند. یعنی وقتی گفته می‌شود اتاق استاندارد کینگ یعنی اتاق استانداردی که از تخت کینگ برخوردار است. تخت کینگ تخت دونفره‌ی بزرگ است. عرض تخت کینگ معمولاً 180 سانتی‌متر تا 200 سانتی‌متر است. تخت دونفره‌ی کویین کوچک‌تر از تخت دونفره‌ی کینگ است و عرضی معادل 150 تا 160 سانتی‌متر دارد. تخت دو نفره‌ی معمولی هم که نه کینگ است و نه کویین و عرض آن کمتر از 140 سانتی‌متر است.

اتاق‌های استاندارد و سایر اتاق‌هایی که در نام خود از پسوند «تویین» برخوردار هستند هم اتاق‌هایی هستند که نه از تخت دو نفره بلکه از تخت‌های یک نفره برخوردار هستند. این اتاق‌ها مناسب کسانی اند که روی یک تخت در کنار هم نمی‌خوابند.

2- اتاق دلوکس

اتاق دلوکساتاق‌های دلوکس بهتر از اتاق‌های استاندارد هستند. این اتاق‌ها معمولاً زیر 35 متر مربع نیستند و بر طبق عرف چشم‌اندازشان یا کوه است، یا جنگل یا سطح شهر و یا دریا. اتاق‌های دلوکس هم از تخت برخوردار اند و هم محیطی کوچک به همراه یک صندلی یا یک کاناپه برای نشستن دارند. در اتاق‌های دلوکس سعی می‌شود از عناصری که موجب لوکس‌شدن اتاق می‌شوند استفاده شود.

3- اتاق سوپریور

یکی دیگر از انواع اتاق‌ها در هتل اتاق سوپریور است. اتاق سوپریور یعنی اتاق برتر و بنابراین عمدتاً بهترین امکانات هتل را در این اتاق‌ها می‌بینید. هم بزرگ‌تر از سایر اتاق‌ها هستند و هم آن که شیک‌تر و باامکانات‌تر اند. در بعضی اتاق‌ها به اتاق سوپریور اتاق پریمیر هم می‌گویند.

این اتاق‌ها علاوه بر آن که درون خود از امکانات بهتری نسبت به سایر اتاق‌ها برخوردار هستند، مهمانان‌شان هم معمولاً آپشن‌های بیش‌تری دریافت می‌کنند. به عنوان مثال در برخی از هتل‌های پنج ستاره، مهمانان اتاق‌های سوپریور بدون پرداخت هزینه‌ای اضافی می‌توانند از آرایشگاه هتل، استخر هتل، سونای هتل و … استفاده کنند.

4- سوییت استاندارد

سوییت در هر هتل یعنی یک واحد که هم اتاق دارد و هم مکانی نسبتاً بزرگ برای نشستن. در واقع در سوییت‌ها تخت در اتاق قرار دارد و کاناپه و میز در نشیمن. سوییت استاندارد معمولی‌ترین سوییت هر هتل است.

5- سوییت جونیور

سوییت جونیورسوییت جونیور بهتر از سوییت استاندارد است. این سوییت دارای نشیمن و دارای اتاق خواب است اما نشیمن و اتاق خواب با دیوار از هم جدا نمی‌شوند. گاهی پرده، گاهی گچبری یا ستون و خلاصه در هر هتل به نحوی نشیمن از اتاق خواب در سوییت جونیور جدا شده، اما این جدا شدگی با دیوار نیست. در سوییت جونیور معمولاً کسی که در نشیمن نشسته می‌تواند اتاق خواب را هم ببیند.

6- سوییت رویال

سوییت رویال به معنای سوییت سلطنتی است. معمولاً بهترین سوییت هر هتل سوییت رویال نام دارد. این سوییت هم اندازه‌اش بزرگ است، هم امکانات خوبی دارد و هم آن که بسیار شیک است. البته که وضعیت سوییت رویال از هر هتل نسبت به هتلی دیگر متفاوت است و بدیهی است که ممکن است سوییت رویال یک هتل بسیار بهتر از سوییت رویال هتلی دیگر باشد.

گاه برخی هتل‌ها به جای داشتن سوییت رویال، از سوییت پرزیدنتال برخوردار اند. این سوییت هم در واقع بزرگ‌ترین و بهترین سوییت هر هتل است.

رزرو هتل با آژانس گردشگری ساحل شنی

برای رزرو هتل با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان نسبت به رزرو هتل برای شما اقدام می‌کنند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن