ایرانجاذبه‌های گردشگریمعرفی هتل‌ها

معرفی بهترین هتل‌های کیش

برای تجربه اقامتی دلنشین و لذت‌بخش، باید به فکر انتخاب هتلی مناسب باشیم. با انتخاب هتلی شیک و مجهز، می‌توان اقامت راحت و آرامی را در طول سفر تجربه کرد. جزیره کیش، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در ایران است که هر ساله از مسافران زیادی پذیرایی می‌کند. در این جزیره، تعداد زیادی هتل وجود دارد که در این نوشته با آن‌ها آشنا خواهید شد. اگر قصد سفر به کیش را دارید و می‌خواهید برای رزرو بهترین هتل‌های کیش اقدام کنید، در این نوشته با ما همراه باشید تا با تمام هتل‌های کیش و امکانات رفاهی آن‌ها آشنا شوید.

معرفی هتل‌های پنج ستاره کیش

اگر دوست دارید روزهای سفرتان را در یکی از هتل‌های پنج ستاره کیش بگذرانید، می‌توانید یکی از هتل‌های زیر را انتخاب کنید:

1. هتل امیرکبیر کیش

هتل امیرکبیر، هتلی نوساز و شش طبقه است که در بلوار میرمهنا قرار دارد. اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل بسیار لوکس و مجهز هستند.

2. هتل شایان کیش

هتل شایان در بلوار ساحل کیش قرار دارد و از مجلل‌ترین و بزرگترین هتل‌های کیش است. اگر دوست دارید در هتلی لوکس و مجلل اقامت داشته باشید، هتل شایان کیش انتخاب خوبی برای شما است.

3.هتل داریوش کیش

هتل داریوش از معروف‌ترین هتل‌های جزیره کیش است که در میدان داریوش ساخته‌شده است. چشم‌انداز اتاق‌های هتل داریوش رو به دریا است و فضایی شیک و باشکوه دارد.

4.هتل ترنج کیش

معماری هتل ترنج کیش بسیار جالب است؛ زیرا واحدهای این هتل روی آب ساخته‌شده است. این هتل با وجود امکانات رفاهی متنوع و خدمات لاکچری از جمله هتل‌های مجلل در جزیره کیش به شمار می‌آید. با اقامت در هتل ترنج کیش، شما می‌توانید آب دریا را از کف شیشه‌ای سوئیت‌های هتل ترنج مشاهده کنید.

5. هتل بین‌المللی کیش

هتل بین‌المللی کیش در یکی از بهترین مناطق کیش یعنی بلوار دریا ساخته‌شده است و فاصله کمی تا ساحل دریا و اسکله تفریحی کیش دارد. هتل بین‌المللی کیش به مراکز تفریحی جزیره کیش نیز نزدیک است.

6. هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش با داشتن آب‌نماهای جذاب، گونه‌های گیاهی متنوع، تجهیزات مدرن و دکوراسیون شیک از جذاب‌ترین هتل‌های جزیره کیش است که در بلوار مرجان قرار دارد.

7. هتل پانوراما کیش

هتل پانوراما به مراکز خرید کیش، جاذبه‌های گردشگری و ساحل دریای خلیج فارس بسیار نزدیک است و در بلوار رودکی کیش قرار دارد.

8. هتل پالاس کیش

موقعیت مکانی هتل پالاس بسیار خوب است و از جمله هتل‌های نزدیک به دریا محسوب می‌شود. با اقامت در هتل پالاس کیش، شما می‌توانید با چند دقیقه پیاده‌روی، خودتان را به ساحل زیبای دریای جنوب ایران برسانید و منظره دریا و ساحل را تماشا کنید.

 

رستورانی در هتلی کیش

9. هتل ایران کیش

هتل ایران کیش در بلوار خلیج فارس کیش قرار دارد. این هتل به کارتینگ کیش و پارک بزرگ کیش بسیار نزدیک است و دسترسی خوبی به مراکز تفریحی و جذاب کیش دارد.

10. هتل آرامیس پالاس

هتل آرامیس پالاس در میدان پردیس ساخته‌شده است. اقامت در این هتل، به افرادی پیشنهاد می‌شود که عاشق پاساژگردی و خرید هستند؛ زیرا هتل آرامیس پالاس به مراکز خرید مهم کیش مانند کیش مال، رویا مال و پردیس 2 بسیار نزدیک است.

11. هتل پارمیس کیش

هتل بین‌المللی پارمیس از مجهزترین و بهترین هتل‌های کیش محسوب می‌شود که اوقاتی آرام و لذت‌بخش را برای شما فراهم می‌کند. هتل پارمیس کیش در میدان پردیس قرار دارد.

12. هتل ویدا

هتل ویدا نیز از بهترین هتل‌های کیش است؛ زیرا تمام استانداردهای هتلداری در هتل ویدا رعایت می‌شود. با اقامت در هتل ویدا، شما تجربه بسیار لذت‌بخشی از حضور در کیش خواهید داشت. برای رفتن به هتل ویدا باید به بلوار موج در جزیره کیش بروید.

13. هتل شایگان کیش

در ابتدای بلوار رودکی، هتلی زیبا و جذاب را مشاهده خواهید کرد که هتل شایگان نام دارد. این هتل، بهترین امکانات را در اختیار مسافران عزیز قرار می‌دهد و به همین دلیل است که از بهترین گزینه‌ها برای رزرو هتل در کیش محسوب می‌شود.

14. هتل میراژ

اگر دوست دارید در سفر به کیش واقعاً خوش بگذرانید، ما به شما اقامت در هتل میراژ کیش را پیشنهاد می‌کنیم. هتل میراژ کیش از مجلل‌ترین هتل‌های کیش است که در بلوار دریا قرار دارد. معماری این هتل بسیار جذاب است و در نزدیکی دریا قرار دارد. چشم‌انداز اتاق‌های هتل میراژ، رو به دریا است. با اقامت در هتل میراژ، می‌توانید تفریحات آبی کیش مانند جت اسکی، غواصی و قایق‌سواری را در ساحل نزدیک به هتل انجام بدهید و لذت ببرید.

15. هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش از جمله هتل‌های جذاب در این جزیره است که در میدان پردیس کیش قرار دارد. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل کوروش کیش بسیار لوکس و مجهز هستند.

معرفی هتل‌های چهار ستاره در کیش

گاهی اوقات شما می‌خواهید هزینه کمتری بپردازید و باز هم در هتلی زیبا و مجهز اقامت داشته باشید؛ در این صورت بهتر است برای رزرو هتل‌های چهار ستاره اقدام کنید. هتل‌های زیر از جمله هتل‌های چهارستاره جزیره کیش هستند:

1. هتل آرامیس کیش

هتل آرامیس، هتلی چهار ستاره است که در میدان پردیس کیش قرار دارد. این هتل به مرکز خرید پردیس 1 و ساحل دریای خلیج فارس نزدیک است.

 

اتاقی در هتلی در کیش2. هتل صدف کیش

اگر دوست دارید اقامتی آرام را در جزیره کیش تجربه کنید، هتل صدف گزینه خوبی برای شما است. این هتل در میدان امیرکبیر قرار دارد.

3. هتل لیلیوم کیش

در بلوار رودکی، شما ساختمان شیک و نوساز هتل لیلیوم کیش را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هتل لیلیوم، شما اقامتی آرام و راحت را تجربه می‌کنید. هم‌چنین موقعیت مکانی این هتل بسیار خوب است و تنها چند دقیقه با ساحل دریای خلیج فارس فاصله دارد.

4.هتل پارمیدا کیش

روبروی پارک شهر کیش، هتل پارمیدا قرار دارد. این هتل به مراکز خرید کیش مانند مرکز خرید زیتون نزدیک است. موقعیت مکانی عالی، هزینه مناسب و زیبایی فضای هتل از جمله مزایای هتل پارمیدا در کیش است.

5. هتل سورینت مریم کیش

یکی از جذاب‌ترین هتل‌های چهار ستاره در جزیره کیش، هتل سورینت مریم است که به سبک معماری اروپایی ساخته‌شده است. اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل مدرن است و تمام امکانات رفاهی را در اختیار مهمانان عزیز قرار می‌دهد. برای رفتن به هتل سورینت مریم باید به بلوار امیرکبیر کیش بروید.

6. هتل ارم کیش

در بلوار خیام کیش، هتل ارم قرار دارد که هتلی زیبا و جذاب است. یکی از مزایای هتل ارم، منظره زیبای آن است؛ زیرا چشم‌انداز سوئیت‌ها اتاق‌های هتل ارم رو به دریا و ساحل است. با اقامت در هتل ارم کیش، اقامتی آرام و لذت‌بخش را تجربه خواهید کرد.

7. هتل آریان کیش

رزرو هتل آریان کیش به افرادی پیشنهاد می‌شود که عاشق پاساژگردی و خرید هستند؛ زیرا این هتل به مراکز خرید کیش بسیار نزدیک است.

بهترین هتل‌های سه ستاره کیش

اگر دوست دارید در سفر به کیش در هتل‌های ارزان جزیره اقامت داشته باشید و در هزینه‌های سفرتان صرفه‌جویی کنید، می‌توانید یکی از هتل‌های سه ستاره کیش را برای اقامت خود انتخاب کنید.

هتل‌هایی مانند هتل پارسیان، هتل لوتوس، هتل آرامش، هتل گراند کیش، هتل سان رایز، هتل پارس نیک، هتل هلیا، هتل سارا، هتل گاردنیا، هتل جام جم، هتل گلدیس، هتل گامبرون، هتل آفتاب شرق و هتل شایلی از جمله هتل‌های سه ستاره کیش هستند.

در این نوشته با هتل‌های پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره کیش آشنا شدید که می‌توانید برای اقامت در جزیره کیش انتخابشان کنید. برای رزرو هتل‌های کیش، شما می‌توانید از سامانه رزرو اقامتگاه سفربازی اقدام به رزرو هتل در کیش کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن