معرفی هتل‌ها

با 7 تا از بهترین هتل‌های میدان تکسیم استانبول آشنا شوید

میدان تکسیم قلب تپنده‌ی شهر بزرگ استانبول است. کلی هتل، رستوران، فروشگاه و کافه در نزدیکی این میدان قرار دارند و همچنین این میدان اصلی‌ترین مرکز حمل و نقل عمومی در استانبول به شمار می‌رود. بسیاری از جاذبه‌های گردشگری استانبول هم فاصله‌ی زیادی از این میدان ندارند. هیچ‌کس نیست که سفری توریستی به استانبول داشته باشد و برای یک بار هم که شده به میدان تکسیم نرود. بسیاری از گردشگرانی که به استانبول سفر می‌کنند مایل اند هتل‌شان در نزدیکی میدان تکسیم باشد تا هم به جاذبه‌های گردشگری استانبول دسترسی راحتی داشته باشند و هم آن که از امکانات متعدد میدان تکسیم و اطراف آن به‌خوبی استفاده کنند. این نوشتار برای این دسته از عزیزان است. در ادامه 7 تا از بهترین هتل‌های میدان تکسیم استانبول معرفی خواهند شد، بنابراین اگر شما هم جزو کسانی هستید که به‌دنبال هتل‌های نزدیک به میدان تکسیم یا تقسیم استانبول هستند این نوشتار را تا انتها دنبال کنید.

ضمناً برای رزرو هتل در استانبول می‌توانید از خدمات رزرو هتل آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. اگر قصد سفر توریستی به استانبول را دارید هم می‌توانید از تور استانبول بهره ببرید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در زمینه‌ی رزرو هتل و تور استانبول با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

بهترین هتل‌های میدان تکسیم استانبول

در نظر داشته باشید که فهرستی که در ادامه می‌آید به ترتیب بهتری یا بدتری نیست، بلکه ترتیب کاملاً تصادفی است. در واقع این که از میان این 7 هتل کدام‌یک می‌تواند گزینه‌ای بهتر برای شما باشد کاملاً به خود شما بستگی دارد. اینجاست که اگر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید کارشناسان ما می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط شما به شما بگویند که کدام هتل می‌تواند گزینه‌ای بهتر برای شما باشد:

1- هتل مارمارا [Marmara Hotel]

هتل‌های میدان تکسیم استانبول

هتل مارمارا یکی از بهترین هتل‌های استانبول است و خوشبختانه در نزدیکی میدان تکسیم قرار گرفته. این هتل 5 ستاره با میدان تکسیم و جاذبه‌های گردشگری اطراف این میدان فاصله‌ی بسیار کمی دارد. خود هتل از چندین اتاق و سوییت برخوردار است. همچنین اتاق‌های هتل از امکانات متعددی همچون وای‌فای رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون، کتری برقی، تلفن، تهویه مطبوع و کمد لباس برخوردار هستند.

هتل مارمارا استانبول

خود هتل هم از استخر، حمام ترکی، رستوان، بار، ترانسفر فرودگاهی، خشکشویی، پارکینگ، صندوق امانات، سالن فیتنس، سالن آرایش و امکان اجاره‌ی خودرو برخوردار است. ضمناً این هتل از معدود هتل‌های لوکس استانبول است که اجازه‌ی ورود حیوانات خانگی را به مهمانان می‌دهد. بنابراین اگر برای‌تان مهم است که حیوان خانگی‌تان را در هتل هم به همراه داشته باشید می‌توانید روی این هتل حساب کنید.

آدرس: Taksim Meydani, Beyoglu, 34437 Istanbul, Turkey

2- هتل پویینت [Point Hotel]

هتل های نزدیک میدان تکسیم

هتل پویینت یکی دیگر از بهترین هتل‌های استانبول در نزدیکی میدان تکسیم است. این هتل فقط 500 متر با میدان تکسیم فاصله دارد و در طبقات بالایی آن هم می‌توان چشم‌اندازی از تنگه‌ی بسفر در پیش چشم داشت.

اتاق‌های دلوکس و اکسکیوتیو این هتل به همراه سوییت‌های جونیور و سنیور این هتل هر یک می‌توانند با توجه به شرایط‌تان گزینه‌هایی عالی برای اقامت‌تان در نزدیکی میدان تکسیم استانبول باشند. اگر تعدادتان زیاد است می‌توانید در سوییت‌های سنیور این هتل، که در واقع سوییت‌های خانوادگی هتل هستند، اقامت کنید.

هتل‌های میدان تکسیم استانبول

مینی‌بار، فرش، کمد لباس، تخت بزرگ، تلویزیون، تلفن، میز کار، کاناپه، وای‌فای رایگان و حمام اختصاصی از جمله امکانات اتاق‌های این هتل هستند. خود هتل هم از استخر، سالن فیتنس، سالن آرایش، رستوران، بار، کافه، شاتل فرودگاه، خدمات اسپا، صرافی و پارکینگ برخوردار است. ضمناً حیوانات خانگی را نمی‌توانید با خود به این هتل ببرید.

آدرس: Topcu Cad. No:2 Talimhane Taksim, Beyoglu, 34437 Istanbul, Turkey

3- هتل آلیون [Alyon Hotel]

هتل‌های نزدیک به میدان تکسیم

یکی از مواردی که موجب شده میدان تکسیم اهمیتی بالا در شهر استانبول داشته باشد، منتهی‌شدن خیابان استقلال به این میدان است. خیابان استقلال محبوب‌ترین، مشهورترین و بهترین خیابان استانبول برای گردشگران است. در خیابان استقلال کلی کافه، رستوران و فروشگاه وجود دارند و کسی نیست که به استانبول به قصد تفریح برود و یک بار هم که شده سری به خیابان استقلال نزند.

در خیابان استقلال هتل‌هایی هم وجود دارند. یکی از بهترینِ این هتل‌ها هتل آلیون است. هتل آلیون هتلی بسیار خوب در چند قدمی میدان تکسیم و خیابان استقلال است. این هتل تا ایستگاه متروی تکسیم هم فقط چند قدم فاصله دارد و همچنین چسبیده به مرکز خرید Demiroren است. معماری بیرونی هتل نئوکلاسیک است و در درون هم وضعیتی بسیار خوب برقرار است.

هتل‌های میدان تکسیم استانبول

اتاق‌های هتل از امکاناتی همچون تلویزیون، تهویه مطبوع، تلفن، فرش، کمد لباس، کاناپه، مینی‌بار، گاوصندوق و حمام اختصاصی برخوردار اند. خود هتل هم دارای فروشگاه، پارکینگ، بار، کلاب شبانه، وای‌فای رایگان، صرافی، شاتل فرودگاه و خشکشویی است. گفتنی است که این هتل استخر و سالن آرایش ندارد و همچنین ورود حیوانات خانگی به آن مجاز نیست.

در نظر داشته باشید که قیمت رزرو اتاق در هتل آلیون نسبت به سایر هتل‌های فهرست ما پایین‌تر است.

آدرس: Kuloglu Mah. Istiklal Caddesi Alyon Gecidi Sok. No: 2 Beyoglu, Beyoglu, 34420 Istanbul, Turkey

4- هتل گزی بسفروس [Gezi Hotel Bosphorus]

Gezi Hotel Bosphorus

هتل گزی بسفروس یکی دیگر از بهترین هتل‌های میدان تکسیم استانبول است. این هتل 5 ستاره از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که می‌خواهند اتاق‌شان از تنگه‌ی بسفر چشم‌انداز داشته باشد. این هتل فاصله‌ای کم از میدان تکسیم دارد و فاصله‌اش با هتل آلیون [یعنی هتل قبلی] صرفاً یک کیلومتر است.

در این هتل امکان رزرو انواع اتاق و سوییت [از جمله اتاق دلوکس، سوییت معمولی، سوییت جونیور و سوییت آسمان] وجود دارد. در نظر داشته باشید که همه‌ی اتاق‌ها و سوییت‌های این هتل به تنگه‌ی بسفر دید ندارند و بنابراین اگر به دنبال آن هستید که اتاق‌تان چشم‌اندازی از تنگه‌ی بسفر داشته باشد باید قبل از رزرو تعیین کنید که به دنبال اتاقی با چشم‌انداز بسفر هستید.

Gezi Hotel Bosphorus

ضمناً اگر محدودیتی در خرج‌کردن ندارید بد نیست به سوییت آسمان بروید. سوییت آسمان در آخرین طبقه‌ی هتل گزی بسفروس قرار دارد و از چشم‌انداز عالی نسبت به تنگه‌ی بسفر و کل ناحیه برخوردار است. این سوییت بالکن‌هایی بزرگ به همراه صندلی برای نشستن هم دارد.

یک رستوران مدیترانه‌ای با نام Blu در این هتل فعالیت می‌کند. جز این رستوران می‌توانید به بار، پارکینگ، وای‌فای رایگان، مرکز فیتنس، سونا، حمام ترکی، سالن اسپا، صرافی، شاتل فرودگاه، اجاره‌ی خودرو و سالن ملاقات در این هتل دسترسی داشته باشید.

ضمناً اتاق‌های هتل از مینی‌بار، حمام اختصاصی، تلفن، تلویزیون، کمد لباس، گاوصندوق، اتو، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی برخوردار هستند. تمامی اتاق‌ها کف‌شان پارکت است و حمام‌شان از سنگ‌های مرمر برخوردار است.

در آخر آن که ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست.

آدرس: Mete Cd. 34 Taksim, Beyoglu, 34437 Istanbul, Turkey

5- هتل بین‌قاره‌ای [InterContinental Hotel]

InterContinental

پنجمین مورد از فهرست ما در مورد بهترین هتل‌های میدان تکسیم استانبول هتل بین‌قاره‌ای است. این هتل هم یک هتل 5 ستاره است و در اطراف میدان تکسیم قرار گرفته. هتل بین‌قاره‌ای هتلی لوکس و گران‌قیمت است و قطعاً انتخابی عالی برای سخت‌پسندانی است که محدودیتی در خرج‌کردن ندارند. این هتل از چند نوع اتاق برخوردار است و بسته به شرایط و اولویت‌های‌تان می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. چند تا از سوییت‌های هتل هم از چشم‌انداز تنگه‌ی بسفر برخوردار هستند. بهترین و بزرگ‌ترین و گران‌ترین سوییت این هتل هم سوییت پرزیدنتال است، سوییتی بسیار لوکس با تمامی امکانات. این سوییت 180 متر مربع مساحت دارد و در طبقات بالایی هتل قرار گرفته.

InterContinental

هتل از 4 رستوران در درون خود برخوردار است. یکی از این رستوران‌ها غذاهای ترکی ارائه می‌دهد و مابقی تمرکزشان روی غذاهای بین‌المللی است. سالن آرایش، سالن فیتنس، سالن بیزنس و میتینگ، استخر، بار، کافه، سالن اسپا، سالن ماساژ و رایحه‌درمانی، سونا، سولاریوم، شاتل فرودگاه، صرافی، فروشگاه، خشکشویی، پارکینگ و وای‌فای رایگان از دیگر امکانات این هتل هستند.

گفتنی است که ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست.

آدرس: Asker Ocagi Cad. No :1, Taksim, Beyoglu, 34435 Istanbul, Turkey

6- هتل الیت ورلد [Elite World Hotel]

Elite World

هتل الیت ورلد یا الیت ورد یکی دیگر از هتل‌های برتر استانبول در نزدیکی میدان تکسیم است. این هتل 5 ستاره در 200 متری میدان تکسیم قرار گرفته و هتلی بسیار لوکس و زیباست. هتل از اتاق‌های مختلف برخوردار است و همچنین 2 رستوران هم در خود دارد. از امکانات هتل می‌توان به استخر، سالن فیتنس، سالن میتینگ، سالن آرایش، گاوصندوق، سونا، حمام ترکی، اسپا و ماساژ، پارکینگ، صرافی و شاتل فرودگاه اشاره داشت. ضمناً اتاق‌های این هتل عایق صدا هستند.

در آخر آن که این هتل هم اجازه‌ی ورود حیوانات خانگی را نمی‌دهد.

آدرس: Sehit Muhtar Cad. No:42, Beyoglu, 34435 Istanbul, Turkey

7- هتل دیوان [Divan Hotel]

Divan

آخرین مورد از فهرست ما در مورد بهترین هتل‌های میدان تکسیم استانبول هتلی 5 ستاره با نام هتل دیوان است. هتل دیوان استانبول بیش از 5 قرن پیش تأسیس شده ولی همچنان یکی از بهترین و مدرن‌ترین هتل‌های کل استانبول است. هتل دیوان در ساختمانی 10 طبقه قرار گرفته و از امکاناتی همچون پذیرش 24 ساعته، رستوران، شاتل فرودگاه، استخر، سونا، سالن فیتنس، آرایشگاه، سالن میتینگ، وای‌فای رایگان، گاوصندوق در اتاق، صندوق امانات، بار ساحلی، کافی‌شاپ در لابی هتل، سالن ماساژ، خدمات اسپا و  خدمات معلولین اشاره داشت.

این هتل فاصله‌ی زیادی با هتل بین‌قاره‌ای ندارد و همچنین ورود حیوانات خانگی به هتل مجاز نیست.

آدرس: Asker Ocağı Cad. No:1 Taksim, Sisli, 34367 Istanbul, Turkey

سخن آخر

شما در کدام‌یک از این هتل‌ها اقامت داشته‌اید؟ تجربه‌تان را با ما و کاربران در میان بگذارید. ضمناً برای رزرو هر یک از این هتل‌ها می‌توانید از خدمات رزرو هتل آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید.

در آخر آن که اگر می‌خواهید به استانبول سفر کنید و گشتی در این کلان‌شهر زیبا بزنید پیشنهاد می‌کنم از تور استانبول آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. در تور استانبول ما، شما این امکان را دارید که هتلی که می‌خواهید در آن اقامت داشته باشید را خودتان انتخاب کنید. چند تا از هتل‌های پیشنهادی ما در نزدیکی میدان تکسیم هستند و بنابراین اگر می‌خواهید در نزدیکی میدان تکسیم باشید می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. کسب اطلاعات بیش‌تر برای تور استانبول و رزرو تور از طریق تماس با شماره‌تلفن 02157938 امکان‌پذیر است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن