خدمات ساحل شنیوقت سفارت

وقت سفارت فرانسه فوری | راهنمای وقت سفارت فرانسه

برای دریافت وقت سفارت فرانسه در زمانی کوتاه و با حداقلِ هزینه می‌توانید از خدمات تخصصی آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر، دریافت مشاوره‌ی رایگان و ثبت سفارش خود با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه چیست؟

یکی از نخستین اقدامات ضروری برای دریافت ویزای کشورهای شینگن یا شنگن اخذ وقت سفارت این کشورهاست و از آن‌جا که فرانسه هم یکی از کشورهایی‌ست که به پیمان شنگن پیوسته برای دریافت ویزای آن باید ابتدا برای دریافت وقت سفارت اقدام کنید. دریافت نوبت سفارت به این منظور انجام می‌شود که متقاضیان دریافت ویزای شینگن فرانسه در وقتی که برای‌شان مشخص می‌شود به کارگزاری سفارت فرانسه یعنی وی اف اس گلوبال مراجعه کنند و با ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن فرانسه، شرکت در مصاحبه با مسئول کارگزاری، انگشت‌نگاری، پرداخت هزینه‌ها و دیگر امور مربوط به دریافت ویزای این کشور مراحل قانونی دریافت ویزای فرانسه را طی کنند.

تمامی افرادی که قصد دریافت ویزای این کشور، هر نوع ویزایی که باشد، را دارند باید برای دریافت یک نوبت سفارت جداگانه اقدام کنند و فرقی نمی‌کند که متقاضی بزرگ‌سال باشد یا کودک. افرادی که قصد دارند به صورت خانوادگی به فرانسه سفر کنند هم باید هر یک وقت سفارتی جداگانه درخواست کنند – گرچه این درخواست می‌تواند در قالب یک ایمیل به آدرس کارگزاری ارسال شود. توجه داشته باشید که دریافت نوبت سفارت فرانسه به معنی دریافت ویزای فرانسه نیست و همان‌طور که گفتیم تنها یکی از مراحل دریافت ویزای این کشور است.

آژانس‌ مسافرتی ساحل شنی این امکان را دارد تا با ارسال گروهی نوبت سفارت و با استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان خود وقت کارگزاری کشور فرانسه را در مدتی کوتاه و با هزینه‌ای کم به‌صورت قطعی برای شما عزیزان دریافت کند. برای این‌که نوبت سفارت کشور فرانسه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

چگونه وقت سفارت فرانسه بگیریم؟

برای دریافت نوبت ملاقات با مسئولان در سفارت فرانسه باید یک ایمیل حاوی اطلاعاتی که کارگزار فرانسه در ایران برای صدور وقت سفارت درخواست کرده را برای این مرکز ارسال کنید. مسئولان این مرکز پس از بررسی درخواست شما درصورت نبود مشکل یا نقصی در اطلاعات وارد شده در ایمیل، برای‌تان یک نوبت سفارت تعیین می‌کنند و آن را از طریق ایمیلی به شما ابلاغ می‌کنند. شما باید از این ایمیل پرینت بگیرید و آن را در روز وقت سفارت همراه داشته باشید.

برای دریافت نوبت سفارت کشور فرانسه چه مدارکی مورد نیاز هستند؟

برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ نوبت سفارت کشور فرانسه شامل موارد زیر اند:

  • مشخصات فردی
  • ملیت
  • شماره‌ی مدارک شناسایی از جمله پاسپورت
  • تاریخ اعتبار پاسپورت
  • تاریخ دقیق سفر
  • شماره‌ی ارجاع
  • تلفن تماس

برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای دریافت نوبت سفارت کشور فرانسه بهتر است از تجربه‌ی به‌روز افراد مطلع در این زمینه استفاده کنید، چرا که این امکان وجود دارد که در شرایط مختلف مدارک مورد نیاز برای ارسال درخواست نوبت سفارت فرانسه تغییر کنند. در بسیاری از موارد کارگزاری به ایمیل‌هایی که اطلاعات کامل نداشته باشند ترتیب اثر نمی‌دهد و به همین خاطر کسب اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای دریافت وقت سفارت ضروری‌ست.

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز برای رزرو نوبت سفارت کشور فرانسه هم می‌توانید از تخصص به‌روز کارشناسان ما در آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا تمامی مدارک و اطلاعات ضروری برای درخواست نوبت سفارت را جمع‌آوری کنید تا به مشکلی از این بابت برای دریافت نوبت سفارت این کشور مواجه نشوید.

وقت سفارت فرانسه

دریافت وقت کارگزاری سفارت فرانسه چقدر طول می‌کشد؟

هیچ کس نمی‌تواند به طور دقیق به شما بگوید که چه مدت پس از ارسال درخواست به شما نوبت کارگزاری اختصاص داده می‌شود، چرا که این امر بستگی به موارد متعددی خصوصاً ترافیک تقاضا برای دریافت ویزای فرانسه بستگی دارد. اما به طور کلی 1 تا 2 هفته پس از ارسال ایمیل درخواست، به شما وقت سفارت داده می‌شود. با توجه به این‌که امکان دارد تخصیص نوبت سفارت بیش‌تر از این مدت به طول انجامد و گاهی حتی از یک ماه هم تجاوز کند بهتر است دست‌کم 40 روز پیش از سفر خود نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام نمایید. مسافرانی که قصد دارند به فرانسه سفر کنند تا 30 روز پیش از تاریخ سفر می‌توانند درخواست صدور نوبت سفارت خود را ارسال کنند.

تجربه‌ی کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی در دریافت نوبت سفارت کشورهای مختلف شینگن این امکان را برای شما مهیا ساخته تا بتوانید وقت سفارت این کشورها از جمله فرانسه را در زمانی بسیار کوتاه دریافت کنید و حتی در شرایط اضطراری بتوانید وقت فوری سفارت فرانسه را درخواست کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این ارتباط با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

هزینه‌ی اخذ وقت سفارت برای دریافت ویزای فرانسه چقدر است؟

دریافت نوبت کارگزاری از کشور فرانسه پروسه‌ای زمان‌بر است خصوصاً اگر شما زمان کمی برای دریافت نوبت سفارت داشته باشید و بخواهید هر چه سریع‌تر نوبت سفارت این کشور را رزرو کنید. همان‌طور که گفتیم کارگزاری وی اف اس به ایمیل‌های ناقص و نادرستِ درخواست وقت پاسخ نمی‌دهد و این می‌تواند رزرو نوبت کارگزاری شما را به تعویق اندازد و مشکلات زیادی را برای برنامه‌ی سفرتان ایجاد کند. پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از این هزینه‌های اجتناب‌پذیر از تخصص کارشناسانی استفاده کنید که موارد بسیار زیاد موفق دریافت نوبت کارگزاری از کشور فرانسه را دارند و می‌توانند اخذ وقت کارگزاری برای شما را تضمین کنند. اطمینان داشته باشبد که مبلغی که به‌عنوان هزینه دریافت نوبت سفارت فرانسه پرداخت می‌کنید بسیار کم‌تری از منافعی‌ست که در ازای آن دریافت می‌دارید.

برای اطلاع از جزئیات هزینه نوبت سفارت فرانسه با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

اخد وقت تضمینی سفارت فرانسه با آژانس گردشگری ساحل شنی

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت نوبت سفارت تضمینی کشور فرانسه و وقت فوری سفارت فرانسه از خدمات تخصصی آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این زمینه با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن