خدمات ساحل شنیوقت سفارت

وقت سفارت پرتغال فوری | راهنمای وقت سفارت پرتغال

دریافت وقت سفارت پرتغال از جمله خدمات تخصصی ساحل شنی به مسافرانی‌ست که قصد اخذ ویزای شنگن این کشور و سفر به آن را دارند. برای دریافت نوبت سفارت پرتغال با کم‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

وقت سفارت پرتغال

وقت سفارت پرتغال چیست؟

پرتغال یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن یا شینگن است، یعنی 26 کشور اروپایی که مرزهای جغرافیایی میان خود را از بین برداشته‌اند و شهروندان هر یک از این کشورها می‌توانند بدون محدودیت بین دیگر کشورهای عضو تردد کنند. در بسیاری از موارد شهروندان کشورهایی که عضو پیمان شنگن نیستند هم درصورت داشتن ویزای یکی از این کشورها می‌توانند به‌صورت آزادانه به دیگر کشورهای عضو پیمان سفر کنند. از همین روی این 26 کشور یک ویزای مشترک به نام ویزای شنگن را تعریف کرده‌اند که قوانین و رویه‌ی ارائه‌ی آن برای هر یک از این کشورها تا حد زیادی مشابه کشورهای دیگر است. در این بین یکی از اقدامات اولیه برای دریافت ویزای شنگن کشورهای عضو این پیمان در ایران دریافت وقت سفارت است و این ماجرا برای کشور پرتغال هم صدق می‌کند.

هدف از دریافت نوبت ملاقات از سفارت کشور پرتغال این است که متقاضیان بتوانند مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای این کشور و همچنین تقاضای صدور ویزا را به مسئولان صدور ویزای پرتغال ارائه داده و دیگر امور مربوط به دریافت ویزای شینگن این کشور مثل جمع‌آوری اطلاعات بیومتریک یا همان انگشت‌نگاری، پرداخت هزینه‌ها و در صورت لزوم شرکت در ملاقات با یکی از مسئولان صدور ویزا را انجام دهند.

در حال حاضر انجام امور مربوط به صدور وقت سفارت، بررسی فرم‌ها، انگشت‌نگاری و موارد این‌چنینی توسط کارگزار پرتغال در ایران یعنی وی اف اس انجام می‌شود و در بسیاری از موارد، خصوصاً برای ویزاهای کوتاه‌مدت باید از طریق این مرکز اقدام شود.

چطور وقت وی‌اف‌اس پرتغال بگیریم؟

برای دریافت وقت سفارت باید از طریق وی اف اس پرتغال در ایران اقدام کنید. بدین منظور لازم است فرم‌های مخصوصی که توسط این کارگزاری طراحی شده‌اند را تکمیل کنید و همراه با مدارک مورد نیاز تحویل دهید. مسئولان کارگزاری پس از بررسی درخواست شما درصورت نبود نقص یا مشکل در اطلاعات ارسال شده یک نوبت ملاقات در نظر می‌گیرند و آن را به شما ابلاغ می‌کنند. هر یک از متقاضیان دریافت ویزای پرتغال، با هر سنی، باید به‌صورت جداگانه برای دریافت وقت سفارت این کشور اقدام کند و گذشته از این متقاضیان دریافت تمامی انواع ویزای این کشور باید پیش از هر گونه اقدامی ابتدا یک نوبت برای ارائه‌ی مدارک خود رزرو کنند.

نقشه پرتغال

چه مدارکی برای دریافت نوبت ضروری هستند؟

برای دریافت وقت کارگزاری پرتغال نیاز به مدرک خاصی نیست اما اطلاعاتی هستند که باید در فرم درخواست وقت به مسئولان وی اف اس ارائه دهید. موارد زیر بعضی از مهم‌ترینِ این اطلاعات هستند:

  • مشخصات هویتی
  • شماره‌ی پاسپورت
  • تاریخ اعتبار پاسپورت
  • تاریخ دقیق سفر
  • ملیت
  • سن
  • جنیست
  • نوع ویزای درخواستی
  • و …

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید هنگام درخواست نوبت کارگزاری مشخص شود انتخاب درست نوع ویزای درخواستی است، بنابراین شما باید از انواع ویزای پرتغال مطلع باشید و دقیقاً بدانید چه نوع ویزایی با توجه به شرایط و هدف‌تان از سفر برای شما مناسب است. درصورت انتخاب نادرست نوع ویزا ممکن است در جریان دریافت ویزا برای‌تان مشکلاتی گاه جدی پیش آیند، به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم حتماً پیش از ارسال درخواست وقت ملاقات با مشورت با افراد آگاه مطمئن شوید که چه نوع ویزایی برای‌تان مناسب است و اصلاً آیا نیاز به دریافت ویزا دارید یا خیر.

گذشته از این مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت کارگزاری پرتغال و اطلاعاتی که باید برای درخواست رزرو نوبت ارائه شوند می‌توانند با توجه به شرایط تغییر کنند و از آن‌جا که این امکان وجود دارد که مسئولان وی اف اس به درخواست‌های فاقد اطلاعات کامل پاسخ ندهند بهتر است پیش از اقدام برای ارائه‌ی درخواست نوبت با افراد باتجربه و مطلع در این زمینه مشورت کنید.

همکاران ما در آژانس گردشگری ساحل شنی با تجربه و تخصص خود می‌توانند تمامی اطلاعات مورد نیاز برای دریافت نوبت کارگزاری پرتغال را جمع‌آوری کنند و وقت سفارت این کشور را بدون مواجهه با مشکلی از بابت ناقص بودن مدارک برای‌تان دریافت نمایند. برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

پرتغال

صدور وقت سفارت برای دریافت ویزای پرتغال چقدر طول می‌کشد؟

هنگام ارائه‌ی درخواست وقت سفارت این امکان را دارید تا یک روز مشخص را به‌عنوان روز ترجیحی خود برای حضور در کارگزاری و انجام امور مربوط به دریافت ویزا تعیین کنید. درصورتی‌که برای وی اف سی ممکن باشد همان روز را به‌عنوان روز ملاقات شما تعیین می‌کند اما در شرایطی که تعداد تقاضا برای دریافت ویزای پرتغال و درنتیجه ترافیک برای دریافت وقت ویزای این کشور، بالا باشد ممکن است زمان ملاقات به روزی دیگر موکول شود. به‌طور میانگین 2 تا 3 هفته پس از ارسال تقاضای برای شما وقت کارگزاری صادر می‌شود اما ممکن است این مدت بیش‌تر از این هم باشد.

از آن‌جا که این امکان برای متقاضیان دریافت ویزای پرتغال می‌توانند تا 3 ماه پیش از تاریخ سفر خود برای دریافت وقت سفارت اقدام کنند پیشنهاد ما این است که حدود 40 روز پیش از تاریخ سفر برای دریافت نوبت اقدام کنید.

چنان‌چه می‌خواهید نوبت سفارت کشور پرتغال را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید و حتی به هر علتی نیاز به دریافت وقت فوری سفارت پرتغال را دارید می‌توانید از خدمات تخصصی ما در این زمینه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

هزینه دریافت وقت سفارت چقدر است؟

هزینه‌ی دریافت وقت کارگزاری یا سفارت بسیار کم‌تر از منافعی است که در مقابل دریافت می‌کنید. شما عزیزان می‌توانید با پرداخت مبلغی اندک تمامی امور زمان‌یز مربوط به دریافت وقت سفارت خود و همراهان‌تان را به شما پسپارید و در زمانی کوتاه نوبت سفارت را برای خود و همراهان‌تان در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره‌ی 02157938 تماس بگیرید.

رزرو قطعی نوبت سفارت پرتغال با آژانس گردشگری ساحل شنی

برای رزرو قطعی نوبت سفارت پرتغال و دریافت فوری وقت سفارت این کشور با هزینه‌ای اندک و در زمانی کوتاه از طریق شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن