خدمات ساحل شنیوقت سفارت

وقت سفارت یونان فوری | راهنمای وقت سفارت یونان

برای دریافت وقت سفارت یونان در زمانی کوتاه و با هزینه‌ای کم می‌توانید از خدمات تخصصی ساحل شنی در این ارتباط استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما و ثبت سفارش خود با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با آژانس گردشگری ساحل شنی تماس بگیرید.

وقت سفارت یونان

چرا باید وقت سفارت یونان بگیریم؟

یونان از جمله کشورهای عضو پیمان شنگن است، یعنی 26 کشور اروپایی که مرزهای جغرافیایی بین خود را از میان برداشته‌اند و درنتیجه شهروندان آن‌ها می‌توانند بدون دریافت ویزای دیگر کشورهای عضو به آن‌ها سفر کنند. آزادی تردد بین کشورهای عضو شنگن معمولاً برای افرادی که شهروند این کشورها نیستند اما ویزای یکی از این کشورها را دارند هم برقرار است و به همین خاطر است که تمامی این کشورها یک ویزای واحد، یعنی همان ویزای شنگن، با قوانین تقریباً مشابه را برای خود تعریف کرده‌اند و روال دریافت این ویزا برای همه‌ی این کشورها نیز تقریباً مشابه است. یکی از مراحل دریافت ویزای شینگن برای هر یک از کشورهای عضو پیمان شینگن دریافت وقت سفارت این کشورهاست.

دریافت وقت سفارت یونان به این منظور صورت می‌گیرد تا متقاضیان دریافت ویزای شنگن این کشور در وقت رزرو شده به مکان اعلام شده مراجعه کنند و تقاضای صدور ویزای شنگن این کشور را همراه با مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا به مسئولان صدور ویزای یونان ارائه دهند. بدون دریافت وقت سفارت متقاضی اخذ ویزای شنگن یونان فرصتی برای ارائه‌ی مدارک و درخواست صدور ویزا ندارد و درنتیجه نمی‌تواند ویزای این کشور را دریافت کند. پس همه‌ی افرادی که قصد دارند ویزای شینگن یونان را دریافت کنند باید ابتدا وقت سفارت این کشور را رزرو کنند و فرقی نمی‌کند که تقاضای صدور چه نوع ویزایی را داشته باشند و هدف‌شان از رفتن به یونان چه باشد.

پس دریافت وقت سفارت به معنی دریافت ویزا نیست بلکه وقت سفارت تنها یکی از مراحل دریافت ویزای شینگن است.

توجه داشته باشید که هر یک از متقاضیان دریافت ویزای شینگن یونان باید یک وقت سفارت جداگانه بگیرد و تمامی بزرگ‌سالان باید شخصاً در روز تعیین شده در مکانی که به آن‌ها اعلام می‌شود برای مصاحبه و ارائه‌ی مدارک حضور داشته باشند.

وقت سفارت یونان

چطور وقت سفارت یونان بگیریم؟

برای دریافت نوبت سفارت یونان باید درخواست وقت سفارت را از طریق فرم‌های مخصوص، رسماً به سفارت یونان ارائه دهید تا مسئولان سفارت پس از بررسی تقاضای شما درصورت نبود مشکلی در این بین، روز و ساعتی مشخص را به‌عنوان وقت سفارت کشور یونان برای تقاضای صدور ویزای شینگن این کشور برای‌تان درنظر بگیرند.

فرم‌ها باید با اطلاعات دقیق و درست و صادقانه پر شوند و نباید در آن‌ها اشتباه املایی، تایپی و خط خوردگی‌های مهم وجود داشته باشد. درصورتی‌که مسئولان سفارت متوجه وجود اطلاعات اشتباه در این فرم‌ها شوند این امکان وجود دارد که درخواست‌تان را رد کنند و به شما نوبت سفارت ندهند. گاهی این رد تقاضای وقت سفارت می‌تواند باعث شود که تا چند ماه آینده امکان ارائه‌ی درخواست مجدد را نداشته باشید و این مسلماً مشکلات بسیار زیادی را برای سفرتان ایجاد خواهد کرد. از همین روی بهتر است حتماً قبل از اقدام به تکمیل فرم‌ دریافت وقت سفارت یونان با افراد آگاه و باتجربه در این زمینه مشورت کنید.

شما عزیزان می‌توانید با استفاده از تخصص به‌روز و تجربه‌ی کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی تمامی امور مربوط به دریافت وقت سفارت کشور یونان، از جمله تکمیل دقیق و درست فرم‌ها را به‌گونه‌ای انجام دهید که امور مربوط به دریافت وقت سفارت‌تان بی هیچ مشکل و به‌صورت قطعی در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گیرند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت نوبت سفارت یونان چه مواردی هستند؟

برای دریافت نوبت سفارت این کشور همان‌طور که گفتیم باید فرم‌های مخصوصی که به این منظور طراحی شده‌اند را پر کنید و همراه با برخی مدارک دیگر به سفارت یونان یا نمایندگان آن تحویل دهید. اطلاعاتی که برای پر کردن فرم‌ها مورد نیاز هستند گذشته از مشخصات فردی، شماره‌ی مدارک شناسایی از جمله گذرنامه، اطلاعات شغلی و تحصیلی، تاریخ سفر و موارد این‌چنینی، شامل تعیین نوع ویزای درخواستی هم هستند. همان‌طور که گفتیم فرقی نمی‌کند که شما متقاضی دریافت چه نوع ویزایی باشید، در هر صورت باید پیش از اقدام برای دریافت ویزای شینگن یونان وقت سفارت رزرو کنید.

وقت سفارت یونان

از آن‌جا که تعیین نوع ویزای درخواستی هنگام رزرو وقت سفارت ضروری‌ست شما باید از انواع ویزای شینگن یونان اطلاع داشته باشید و بدانید دقیقاً چه نوع ویزایی متناسب با هدف شما از سفر به این کشور است. انواع ویزای شینگن به صورت زیر هستند:

  • ویزای شینگن نوع A: این ویزا برای متقاضیانی صادر می‌شود که پرواز آن‌ها برای مدتی در فرودگاه‌های یکی از کشورهای شینگن توقف دارد.
  • ویزای شینگن نوع B: این ویزا بیش‌تر برای افرادی صادر می‌شود که می‌خواهند به‌صورت زمینی از یونان عبور کنند اما در موارد دیگری نیز کاربرد دارد.
  • ویزای شینگن نوع C: این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند برای مدتی کوتاه، مثلاً برای تفریح یا دیدار آشنایان، در یونان بمانند.
  • ویزای شینگن نوع D: این نوع ویزا بیش‌تر برای افرادی هستند که قصد دارند برای مدتی طولانی در یونان بمانند.

هر یک از انواع ویزای شینگن دارای جزئیات دقیقی‌ست که با آگاهی از آن‌هاست که می‌توان تشخیص داد دقیقاً چه نوع ویزایی برای یک متقاضی مناسب است. با توجه به گستردگی بحث پیشنهاد می‌کنیم حتماً پیش از تعیین نوع ویزای درخواستی خود با متخصصان این زمینه مشورت کنید.

دریافت نوبت سفارت یونان چقدر طول می‌کشد؟

هیچ کس نمی‌تواند به‌صورت دقیق به شما بگوید که چه وقت با درخواست ویزای شما موافقت می‌شود و چند روز پس از تقاضا برای‌تان نوبت رزرو می‌شود، اما معمولاً چند روز پس از درخواست نامه‌ای مبنی بر پذیرش درخواست‌تان به شما ارائه می‌شود که در آن روز مصاحبه که به طور میانگین 2 تا 3 هفته بعد است مشخص شده. این امکان وجود دارد که در برخی شرایط در صورت وجود ترافیک برای دریافت ویزای یونان دریافت وقت سفارت بیش‌تر از این به طول بینجامد و البته ممکن است در فصول خلوت‌تر این زمان کم‌تر شود. در برخی شرایط خاص امکان دریافت وقت فوری سفارت یونان هم وجود دارد اما گرفتن نوبت فوری معمولاً از عهده‌ی افرادی برمی‌آید که آشنایی کامل با جزئیات دریافت وقت سفارت داشته باشند و با دریافت موارد متعدد وقت فوری سفارت تجربه‌ی کافی حاصل کرده باشند.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت وقت فوری سفارت یونان هم روی تخصص و تجربه‌ی کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی حساب کنید. برای اطلاع از جزئیات دریافت وقت فوری سفارت یونان با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

هزینه‌ی اخذ وقت سفارت یونان چقدر است؟

مبلغی که برای دریافت وقت سفارت کشور یونان و همچنین برای دریافت ویزای شینگن این کشور به ما پرداخت می‌کنید بسیار کم و نسبت به منافعی که در ازای آن به دست می‌آورید ناچیز است. با سپردن امور مربوط به دریافت وقت سفارت به کارشناسان ما در درجه‌ی اول مطمئن خواهید بود که مشکلی در روال دریافت وقت سفارت‌تان پیش نخواهد آمد و به‌طور قطع در زمانی کوتاه وقت سفارت دریافت خواهید کرد.

گذشته از این با استفاده از خدمات ساحل شنی دیگر نیازی به انجام امور اداری و پیگیری‌های مداوم برای به سرانجام رسیدن کار را ندارید و بدین ترتیب صرفه‌جویی بسیار زیادی در زمان کرده‌اید، آن هم زمانی که می‌توانید آن را به امور دیگری، مثل امور کاری یا کارهای مربوط به سفرتان اختصاص دهید. علاوه بر این همان‌طور که گفتیم رد درخواست وقت سفارت می‌تواند هزینه‌ی سنگینی را به شما تحمیل کند، هزینه‌ای که در صورت بهره‌گیری از تخصص و تجارب کارشناسان آن به کلی منتفی خواهد بود.

با توجه به نوسانات قیمت و همچنین تفاوت قیمت دریافت وقت سفارت در موارد مختلف، امکان درج قیمتی ثابت برای ما وجود ندارد. برای اطلاع از جزئیات هزینه‌ی دریافت وقت سفارت و وقت فوری سفارت یونان از شماره‌تلفن 02157938 استفاده کنید.

دریافت قطعی وقت فوری سفارت یونان با آژانس گردشگری ساحل شنی

برای اخذ قطعی و فوری وقت سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن از جمله یونان با هزینه‌ای کم می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما در این خصوص و ثبت سفارش خود با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن