خدمات ساحل شنیوقت سفارت

وقت کنسولگری ایتالیا فوری [تهران – جردن]

دریافت وقت فوری کنسولگری ایتالیا از جمله خدمات ساحل شنی به مسافران عزیزی‌ست که قصد سفر به این کشور را دارند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما و ثبت سفارش اخذ وقت کنسول‌گری ایتالیا از طریق شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

وقت کنسولگری ایتالیا

چرا باید وقت کنسولگری ایتالیا را دریافت کنیم؟

دریافت ویزای ایتالیا منوط به ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای این کشور، اثبات تمکن مالی، متقاعد کردن مسئولان صدور ویزا برای این‌که شما وابستگی کاری یا خانوادگی قوی‌ای با ایران دارید و قطعاً پس از پایان اعتبار ویزا به کشور بازخواهید گشت، انجام انگشت‌نگاری، پرداخت هزینه‌ها و مواردی از این دست است. تمامی این امور مستلزم رزرو یک نوبت کنسول‌گری ایتالیاست و بدون دریافت این نوبت نمی‌توانید اقدامات ضروری برای دریافت ویزا را، که چند موردشان را نام بردیم، انجام دهید.

وقت کنسول‌گری ایتالیا به دو صورت عادی و ویژه صادر می‌شود. برای دریافت وقت ویژه‌ی کنسول‌گری ایتالیا باید مبلغی اضافه پرداخت کنید، اما در عوض از امتیازاتی بهره‌مند خواهید شد که مسافرانی که دارای وقت عادی کنسول‌گری ایتالیا هستند از آن‌ها بی‌بهره هستند.

وقت کنسولگری ایتالیا

وقت فوری کنسولگری ایتالیا چیست؟

برخی از مسافرانی به علل مختلف مانند پیش آمدن سفری برنامه‌ریزی نشده، تغییر زمان سفر و دیر اقدام کردن برای دریافت وقت کنسولگری وقت کم‌تری برای اخذ وقت کنسول‌گری ایتالیا دارند. این دسته مسافران می‌توانند با استفاده از وقت فوری کنسولگری ایتالیا در مدت زمانی بسیار کوتاه نوبت کنسول‌گری این کشور، برای ارائه‌ی مدارک و انجام امور مربوط به دریافت ویزای شینگن ایتالیا، را دریافت کنند. دریافت وقت فوری کنسولگری ایتالیا نیازمند داشتن اطلاعات به‌روز و تجربه‌ی کافی‌ست و کم‌تر پیش می‌آید که متقاضیانی که فقط چند بار برای دریافت وقت کنسولگری این کشور اقدام کرده‌اند بتوانند وقت فوری دریافت کنند.

پیشنهاد ما این است که اگر می‌خواهید وقت کنسول‌گری ایتالیا را در زمانی بسیار کوتاه، حتی کم‌تر از 24 ساعت، در اختیار داشته باشید روی تخصص به‌روز و تجارب کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی حساب کنید. کارشناسان ما با دریافت موارد متعدد وقت فوری کنسول‌گری ایتالیا به شما کمک می‌کنند که به صورت فوری و تضمینی نوبت حضور در کنسول‌گری ایتالیا را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط و ثبت سفارش خود با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

نحوه‌ی دریافت وقت کنسولگری ایتالیا به چه صورت است؟

در حال حاضر برای دریافت نوبت ارائه‌ی مدارک درخواست ویزای شینگن ایتالیا دو راه وجود دارد. یک راه اقدام به اخذ وقت از کنسولگری ایتالیا بوده و راه دیگری استفاده از کارگزاری کاکس اند کینگز یا CKGS است. معمولاً برای دریافت ویزاهای کوتاه‌مدت ایتالیا از کارگزاری کاکس اند کینگز، که تقریباً همان کار وی اف اس دیگر کشورهای شنگن در ایران را انجام می‌دهد، استفاده می‌شود و مسافرانی که قصد دریافت ویزاهای بلندمدت ایتالیا را دارند از طریق کنسولگری ایتالیا برای دریافت وقت اقدام می‌کنند.

در هر صورت ارسال درخواست وقت برای هر دوی این مراکز به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. متقاضیان باید فرم‌های مخصوص درخواست وقت را از وب‌سایت‌های کنسولگری ایتالیا یا کاکس اند کینگز دریافت کنند و پس از تکمیل همراه با دیگر مدارک مورد نیاز برای آن‌ها ارسال نمایند. این مراکز پس از دریافت درخواست، فرم‌ها را بررسی می‌کنند و درصورت نبود مشکل زمانی را به‌عنوان وقت سفارت به متقاضی اعلام می‌کنند.

پاسخ به این‌که اقدام از کدام یک از این مراکز با توجه به شرایط متقاضی و نوع ویزای درخواستی مناسب‌تر است و سریع‌تر به سرانجام می‌رسد در صلاحیت افرادی‌ست که تخصص و تجربه‌ی کافی در این زمینه را دارند و پیشنهاد ما این است که حتماً پیش از اقدام برای درخواست وقت از کنسولگری یا کارگزاری ایتالیا از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما در آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید.

دریافت وقت کنسول‌گری ایتالیا چقدر طول می‌کشد؟

پاسخ این سؤال بستگی به میزان ترافیک تقاضا برای وقت سفارت در زمان اقدام شما جهت رزرو نوبت کنسولگری یا کارگزاری ایتالیا دارد. مسلماً در شرایطی که تقاضا برای دریافت وقت کنسول‌گری زیاد باشد متقاضیان باید مدت بیش‌تری را برای دریافت نوبت صبر کنند. اما به طور معمول 1 تا 2 هفته زمان بین پذیرش درخواست شما و روز تعیین شده برای حضور در کنسول‌گری یا کارگزاری فاصله هست. درصورت اقدام برای دریافت وقت فوری کارگزاری یا کنسول‌گری ایتالیا این زمان می‌تواند بسیار کوتاه‌تر از این مدت شود. کارشناسان ما می‌توانند درصورت درخواست شما وقت کنسولگری را در کم‌تر از 24 ساعت برای‌تان دریافت کنند. برای سفارش وقت فوری کنسول‌گری یا کارگزاری ایتالیا با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وقت کنسولگری ایتالیا چه مواردی هستند؟

مهم‌ترین مدارکی که باید هنگام درخواست وقت کنسول‌گری کشور ایتالیا در ایران در اختیار داشته باشید مدارک شناسایی خود و همراهان‌تان به‌ویژه گذرنامه‌هاست. برای تکمیل فرم دریافت وقت کنسول‌گری یا کارگزاری ایتالیا باید مشخصات فردی، شماره‌های مدارک شناسایی، تاریخ سفر، نوع ویزای درخواستی و مواردی از این قبیل را وارد کنید. درواقع برای دریافت وقت سفارت به مدرک خاصی نیاز ندارید و چک لیستی که شامل وثیقه، گواهی تمکن مالی، گردش حساب، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و مانند این‌هاست و احتمالاً به آن برخورده‌اید، مربوط به زمانی می‌شود که روز وقت سفارت شما فرارسیده و باید با همراه داشتن این مدارک به کنسول‌گری یا کارگزاری ایتالیا مراجعه کنید.

وقت کنسولگری ایتالیا

هزینه‌ی دریافت وقت کنسولگری یا وقت کارگزاری ایتالیا چقدر است؟

مبلغی که برای دریافت وقت از کنسول‌گری یا کارگزاری کشور ایتالیا در ایران پرداخت می‌کنید نسبت به منافعی که حاصل می‌کنید تقریباً ناچیز است. با استفاده از تخصص کارشناسان ما مجبور به انجام امور زمان‌بر دریافت وقت کنسولگری نخواهید بود و مهم‌تر از آن نوبتی قطعی، بدون مواجهه با هیچ مشکلی را در کم‌ترین زمان ممکن به دست خواهید آورد. این خصوصاً در ارتباط با مسافرانی که به دنبال دریافت وقت فوری کنسول‌گری ایتالیا هستند بیش‌تر صدق می‌کند. برای کسب اطلاعات جزئی‌تر درباره‌ی هزینه‌ی اخذ وقت کنسولگری ایتالیا با توجه به شرایط خودتان تنها کافی‌ست با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

چند نکته درباره‌ی وقت کارگزاری یا کنسولگری ایتالیا

1- تمامی بزرگ‌سالان باید شخصاً در روز رزرو شده در محل کنسولگری یا کارگزاری ایتالیا حضور داشته باشند.

2- هر یک از متقاضیان دریافت ویزای شینگن ایتالیا باید یک وقت جداگانه رزرو کنند.

3- تمامی افرادی که قصد دریافت ویزای شینگن ایتالیا را دارند باید نسبت به دریافت وقت کنسولگری این کشور اقدام کنند.

4- دریافت وقت کنسول‌گری ایتالیا به معنی دریافت ویزای این کشور نیست.

اخذ وقت فوری کنسول‌گری ایتالیا با آژانس گردشگری ساحل شنی

شما عزیزان می‌توانید برای اخذ وقت فوری کنسول‌گری ایتالیا یا کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان ساحل شنی استفاده کنید. ما دریافت وقت کنسول‌گری ایتالیا را به‌صورت قطعی و فوری تضمین می‌کنیم. برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط و دریافت مشاوره‌ی رایگان از طریق شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن