خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای استرالیا بگیریم؟ همه‌چیز در مورد روادید استرالیا

استرالیا از کشورهایی‌ست که دارندگان پاسپورت ایرانی باید برای ورود به آن‌ها از پیش برای دریافت ویزا اقدام کنند. اگر قصد رفتن به این کشور را دارید می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی در اخذ انواع ویزای استرالیا استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این ارتباط با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای استرالیا
آشنایی با انواع ویزای استرالیا

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در همان مراحل ابتدایی اقدام برای دریافت ویزای کشور استرالیا به آن توجه کنید آشنایی با انواع ویزای این کشور برای انتخاب بهترین گزینه با توجه به هدف شما از سفر به این کشور است. احتمال ریجکت‌شدن درخواست صدور ویزای شما در شرایطی که درخواست صدور ویزایی را بدهید که متناسب با هدف شما نباشد زیاد است و به همین خاطر بهتر است حتماً با انواع ویزای استرالیا آشنا شوید. فهرست زیر شامل متداول‌ترین انواع ویزای کشور استرالیاست که شهروندان ایرانی برای دریافت‌شان اقدام می‌کنند:

1- ویزای توریستی استرالیا

استرالیا کشوری بسیار زیباست و جاذبه‌های گردشگری متعددی دارد و همواره گردشگران زیادی برای بازدید از آن به این کشور سفر می‌کنند. شمار ایرانیانی که برای دریافت ویزای توریستی استرالیا اقدام می‌کنند هم تقریباً زیاد است و می‌توان گفت تقاضا برای این نوع ویزا بیش‌تر از سایر انواع ویزا برای ورود به کشور استرالیاست. اقدام برای دریافت ویزای توریستی تنها برای گذراندن اوقات فراغت و دیدن جاذبه‌های گردشگری نیست و متقاضیان با اهداف دیگری مانند شرکت در یک سمینار، شرکت در یک دوره‌ی آموزشی کوتاه‌مدت، دیدار آشنایان و موارد مشابه هم برای دریافت این نوع ویزا اقدام می‌کنند.

ویزای توریستی استرالیا انواع مختلفی دارد و مدت اعتبار ویزا، تعداد دفعات مجاز ورود به استرالیا، هزینه‌ی دریافت ویزا و مدارکی که برای دریافت آن مورد نیازند با توجه به نوع ویزا تعیین می‌شوند. دقت داشته باشید که با داشتن ویزای توریستی نمی‌توانید در این کشور کار و تحصیل کنید و برای داشتن مجوز کار و تحصیل در استرالیا باید نوع دیگری از ویزا را درخواست کنید.

2- ویزای تحصیلی استرالیا

استرالیا یکی از بهترین کشورها برای تحصیل است و حتی برخی از دانشجویان کشورهایی که خود دارای دانشگاه‌های معتبر متعدد هستند باز هم برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور علاقه نشان می‌دهند. افراد بالای 6 سال می‌توانند با ارائه‌ی درخواست صدور روادید تحصیلی، تحصیلات خود را در این کشور شروع کرده یا ادامه دهند.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی با توجه به مقطع تحصیلی و شرایط پذیرش دانش‌آموز یا دانشجو متفاوت است و مدارکی که برای دریافت این ویزا ارائه می‌شوند، هزینه‌ی دریافت ویزای تحصیلی، امکان همراه‌داشتن والدین، همسر و کودکان و موارد این‌چنینی هم بستگی به همین عوامل دارد. مدت اعتبار ویزای تحصیلی با توجه به طول دوره‌ی تحصیل تعیین می‌شود اما این امکان وجود دارد که با اقدام به‌موقع پیش از پایان اعتبار ویزا آن را تمدید کرده یا برای دریافت یک نوع ویزای دیگر استرالیا اقدام کنید.

در برخی شرایط دارندگان ویزای تحصیلی می‌توانند به‌صورت محدود به کسب درآمد هم مشغول شوند. در بیش‌تر موارد، خصوصاً درصورت نداشتن اسپانسر، اثبات تمکن مالی الزامی‌ست و برای دریافت برخی از انواع ویزای تحصیلی متقاضی باید داراک مدرک آیلتس با حداقل نمره‌ی تعیین‌شده باشد.

همان‌طور که می‌بینید روادید تحصیلی استرالیا شرایط و قوانین گسترده‌ای دارد و همین به کارشناسان دریافت ویزای این کشور اجازه می‌دهد تا از طرق مختلف برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا برای شما اقدام کنند. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در ارتباط با ویزای تحصیلی این کشور می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید و پرسش‌های خود را با کارشناسان دریافت روادید استرالیا آژانس گردشگری ساحل شنی در میان بگذارید.

ویزای استرالیا3- ویزای کار استرالیا

روادید کاری استرالیا هم مانند روادید تحصیلی این کشور انواع مختلفی دارد. همه ساله فهرستی از مشاغل مورد نیاز توسط وزارت کار استرالیا ارائه می‌شود و متقاضیان می‌توانند درصورت داشتن تخصص و تجربه در زمینه‌ی مشاغل درخواست‌شده برای دریافت ویزای کاری اقدام کنند.

البته مسلماً تنها داشتن این تخصص‌ها برای موفقیت در دریافت ویزای کار این کشور کافی نیست و متقاضی باید با توجه به دائم یا موقت‌بودن ویزای کار مورد تقاضا و نوع شغل خود از شرایط دیگری مانند داشتن تحصیلات مرتبط، داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی با حداقل نمره‌ی تعیین‌شده و موارد این‌چنینی هم برخوردار باشد.

4- ویزای دائم استرالیا با سرمایه‌گذاری

یکی از بهترین روش‌های دریافت اقامت بلندمدت یا دائم استرالیا سرمایه‌گذاری در این کشور است. برای دریافت روادید بلندمدت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری باید مبلغی دست‌کم برابر با حداقل تعیین‌شده را سرمایه‌گذاری کنید. با سرمایه‌گذاری می‌توانید اقامت بلندمدت و حتی اقامت دائم کشور استرالیا را دریافت کنید.

 البته توجه داشته باشید که برای دریافت اقامت بلندمدت یا دائم این کشور تنها داشتن سرمایه کافی نیست و فاکتورهای دیگری مانند گردش حساب بانکی، میزان دارایی و حوزه‌ی فعالیت کاری در ایران هم در دریافت این ویزا نقش دارند. گذشته از این درصورتی‌که بتوانید ثابت کنید که توانایی مالی و قدرت لازم برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار با بازده‌ی قابل قبول را دارید می‌توانید از طریق ثبت شرکت روادید بلندمدت کشور استرالیا را دریافت کنید.

از طریق سرمایه‌گذاری یا ثبت شرکت می‌توانید با قطعیت بیش‌تری برای دریافت ویزای بلندمدت و حتی دائم این کشور اقدام کنید، اما دریافت این ویزا مستلزم آشنایی با تمامی جزئیات کار و داشتن تجربه‌ی کافی و تخصص به‌روز است. پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام برای درخواست ویزای سرمایه‌گذاری ابتدا از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ساحل شنی استفاده کنید. تخصص به‌روز و تجربه‌ی موفق موارد متعدد اخذ روادید دائم استرالیای کارشناسان ما کمک خواهند کرد تا اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید.

5- ویزای نامزدی و ازدواج

درصورت ازدواج با یکی از شهروندان استرالیا می‌توانید ویزای لازم برای اقامت در این کشور را دریافت کنید. یکی از مهم‌ترین شروط دریافت ویزای ازدواج استرالیا این است که شهروند استرالیایی بتواند تضمین دهد که تا مدت کافی امکان تأمین نیازهای مالی اولیه‌ی همسر خود را از نظر مالی دارد. گذشته از این مسئولان صدور ویزای استرالیا به‌دقت روابط زوج‌ها را بررسی می‌کنند و هرگونه اقدام که نشان‌دهنده‌ی نمایشی‌بودن ازدواج برای دریافت ویزای استرالیا باشد، به‌عنوان مثال اقدام برای دریافت نوع دیگر ویزای استرالیا، به ریجکت‌شدن ویزا منتهی خواهد شد.

6- ویزای فرزند و ویزای والدین استرالیا

درصورتی‌که والدین یک فرد اقامت دائم این کشور را داشته باشند خودِ او هم می‌تواند برای اقامت در این کشور درخواست ویزا کند. منظور از والدین تنها والدین بیولوژیکی نیست و بسته به شرایط پدرخوانده، مارخوانده و افرادی که بتوانند ثابت کنند که سرپرست کودک هستند هم امکان اسپانسرشدن را دارند. برای این‌که بتوان از طریق ویزای فرزند در استرالیا اقامت کرد هم والدین و هم فرزند آن‌ها باید حائز تمامی شرایطی که به‌صورت قانونی تعریف شده‌اند باشند و هزینه‌ی دریافت این نوع ویزا را هم پرداخت کنند. به همین صورت والدین یکی از شهروندان استرالیا می‌توانند از طریق ویزای والدین وارد این کشور شوند و در آن اقامت کنند.

روادید فرزند و روادید والدین استرالیا جزئیات بسیار زیادی دارند و صدور آن‌ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. درصورت نداشتن هر یک از شرایط لازم برای دریافت این ویزاها احتمال ریجک‌شدن تقاضای صدور ویزا وجود دارد و به همین خاطر بهتر است پیش از اقدام برای درخواست ویزا از چند و چون و جزئیات آن‌ها اطلاع کسب کنید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای استرالیا

همان‌طور که گفتیم مدارکی که باید برای دریافت ویزای استرالیا ارائه دهید با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت هستند. از آن‌جا که احتمال رد درخواست درصورت تکمیل‌نبودن مدارک بسیار بالاست بهتر است حتماً فهرست مدارک مورد نیاز برای ویزای درخواستی خود را با دقت مطالعه و تمامی مدارک درخواست‌شده را گردآوری کنید. برخی از مدارک برای بیش‌تر انواع ویزای کشور استرالیا مشترک هستند که در ادامه فهرستی از آن‌ها را می‌بینید:

  • فرم تکمیل‌شده‌ی درخواست ویزای مورد نظر خود
  • عکس با مشخصات استاندارد
  • پاسپورت با اعتبار و تعداد صفحات خالی کافی
  • گواهی اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل
  • برنامه‌ی سفر شامل بلیط هواپیما، رزرو هتل و … بسته به نوع ویزا
  • نامه‌ی تمکن مالی و پرینت گردش حساب
  • کپی مدارک شناسایی
  • رسید پرداخت هزینه‌های مربوط به اخذ ویزا
  • و …

اکثر مدارکی که برای دریافت ویزا ارائه می‌کنید باید به‌صورت رسمی ترجمه شده باشند در غیر این صورت فاقد اعتبار تشخیص داده می‌شوند.

روادید استرالیا

هزینه‌ی دریافت ویزای استرالیا

مبلغی که باید برای دریافت روادید استرالیا پرداخت کنید مستقیماً به نوع روادید درخواستی شما بستگی دارد و نمی‌توان رقمی ثابت را به‌عنوان هزینه‌ی دریافت ویزای این کشور اعلام کرد. برای اطلاع از هزینه‌ی ویزای مورد نظر خود برای ورود به استرالیا می‌توانید از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید.

گذشته از هزینه‌های رسمی دریافت انواع ویزای کشور استرالیا پرداخت هزینه‌های جانبی مانند هزینه‌های مشاوره، ترجمه‌ی مدارک، رفت‌وآمد خصوصاً درصورت عدم سکونت در تهران و بسیاری موارد این‌چنینی نیز برای دریافت ویزا اجتناب‌ناپذیر هستند و گذشته از این درصورت رد احتمالی درخواست، شما هزینه‌ی مالی و غیرمالی سنگینی را متحمل خواهید شد.

برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های غیرضروری و دریافت ویزای مورد نظر خود با حداقل هزینه و بیش‌ترین احتمال می‌توانید از تخصص به‌روز و تجربه‌ی کارشناسان دریافت ویزای کشور استرالیا در آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید.

اخذ روادید استرالیا با آژانس گردشگری ساحل شنی

اگر می‌خواهید ویزای کشور استرالیا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با حداقل هزینه و بالاترین احتمال قبولی در اختیار داشته باشید کافی‌ست انجام تمامی امور مربوط به دریافت ویزای مورد نظرتان را به کارشناسان ما بسپارید. برای صحبت مستقیم با کارشناسان ما و دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن