خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای امارات بگیریم؟ همه‌چیز در مورد روادید امارات

به‌دنبال ویزای امارات اگر هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید. اگر شرایط ویزای امارات را داشته باشید کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان روادید امارات را برای شما تهیه می‌کنند. شماره‌تلفن 02157938 راه ارتباطی کارشناسان ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی با شماست.

ویزای امارات

انواع ویزا/روادید امارات

با کارشناسان ما که تماس بگیرید تمامی نکات لازم را خدمت شما توضیح خواهند داد و همچنین هر پرسشی که داشته باشید را هم پاسخ خواهند گفت؛ با این حال بد نیست با هم مروری بر یک سری نکته‌ی کاربردی در مورد روادید امارات یه به قول برخی ویزای دبی داشته باشیم.

ابتدا از انواع ویزای امارات شروع کنیم:

1- ویزای کاری

ویزای کاری امارات برای کسانی است که به قصد کار وارد کشور امارات می‌شوند. اگر با یکی از شرکت‌های اماراتی به توافق رسیده‌اید می‌توانید درخواست ویزای خود را به وزارت منابع انسانی امارات یا MoHRE بفرستید.

با در دست داشتن توافق کاری و در واقع دعوت‌نامه از سوی شرکت کارفرما می‌توانید برای دریافت ویزای کاری امارات اقدام کنید. در نظر داشته باشید که ویزا یا روادید کاری امارات یک ویزای بلندمدت است ولی ویزای دائم نیست. در واقع کسی که این ویزا را دریافت می‌کند اقامت بلندمدت [معمولاً 5 سال] را در امارات کسب می‌کند و اگر پس از 5 سال باز هم در حال همکاری با شرکتی در امارات باشد باید ویزای خود را تمدید کند، در غیر این صورت مجبور به ترک امارات خواهد بود – مگر آن که از طریقی دیگر اقامت امارات را کسب کند.

برای دریافت این ویزا باید فرم درخواست ویزا یا روادید امارات را پر کنید، همچنین دعوت‌نامه از شرکت کارفرما و تضمین پرداخت هزینه‌های‌تان توسط شرکت را در دست داشته باشید. به همراه این دو مدرک باید دو قطعه عکس، پاسپورت معتبر، بیمه‌ی مسافرتی و گواهی عدم سؤپیشینه را هم تهیه کنید و باقی مراحل را به کارشناسان ما بسپارید.

کسانی که این ویزا را دریافت می‌کنند می‌توانند خانواده‌ی خود را هم به امارات ببرند، جز پسر بالای 18 سال و دختر متأهل.

2- ویزای توریستی

روادید امارات و خصوصاً ویزای توریستی این کشور از طریق کفیل قابل اخذ است. در واقع ویزا یا روادید کشور امارات را باید از طریق واسطه، یعنی یک شخص حقیقی یا حقوقی که ضمانت شما در امارات را برعهده داشته باشد، دریافت کنید. آژانس‌های گردشگری معتبر یا ایرلاین‌ها بهترین گزینه‌ها برای دریافت ویزای امارات هستند.

شما می‌توانید با مراجعه به آژانس گردشگری ساحل شنی و بدون نیاز به مراجعه به سفارت امارات نسبت به دریافت ویزای توریستی اقدام کنید. ویزای توریستی امارات چند نوع است: از 14 روزه و یک ماهه گرفته تا یک‌بار ورود و چند بار ورود. این ویزا می‌تواند در 7 روز دریافت شود و حتی این امکان را دارید که از خدمات فوری ویزا استفاده کنید تا حتی ویزا در 3 روز هم صادر شود.

این نکته را هم مورد توجه قرار دهید که ویزای توریستی یک ماهه را می‌توانید در خود امارات با پرداخت مبلغی مشخص تمدید کنید و اعتبار آن را به دو ماه افزایش دهید.

ویزای امارات

3- ویزای ترانزیت

ویزای ترانزیت ویزایی 48 ساعته است [البته نوعِ 96 ساعته‌ی آن هم وجود دارد] و برای کسانی صادر می‌شود که خواهان عبور از کشور امارات هستند. در واقع کسانی که به مقصدشان کشوری غیر از امارات است ولی باید از خاک امارات گذر کنند نیاز به این ویزا دارند. البته همه‌ی شهروندان کشورهای جهان به این ویزا نیاز ندارند بلکه فقط شهروندان چند کشور مشخص باید این ویزا را دریافت کنند که البته ایران جزو آن‎هاست.

برای دریافت این ویزا باید پاسپورت معتبر، عکس و همچنین بلیط مقصد بعدی را داشته باشید. با کارشناسان ما که تماس بگیرید در این مورد به شما توضیح خواهند داد.

4- ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی معمولاً به صورت 5 ساله صادر می‎شود. این ویزا هم برای کسانی که دانش آموز هستند می‌تواند صادر شود و هم برای کسانی که دانشجو اند. خوشبختانه کسانی که ویزای تحصیلی می‌گیرند می‌توانند خانواده‌ی خود را هم به امارات ببرند.

در نظر داشته باشید که برای دریافت این ویزا باید نشان دهید که در مدرسه یا دانشگاهی در امارات تحصیل خواهید کرد. دعوت‌نامه از مدرسه یا دانشگاه الزامی است. همچنین اداره‌ی کل اقامت و امر اتباع خارجی امارات باید تأییدیه‌ی ویزا را برای شما صادر کند. افزون بر این، باید یا از طریق مدرسه یا دانشگاه و یا از طریق والدین، پرداخت هزینه‌های زندگی شما در امارات تضمین شود.

ویزای امارات

چند نکته در مورد ویزای امارات

  • امکان آن که با سرمایه‌گذاری در امارات اقامت 5 یا 10 ساله بگیرید وجود دارد. حداقل پولی که باید در امارات سرمایه‌گذاری کنید 10 میلیون درهم است. این 10 میلیون درهم یا می‌تواند از طریق تأسیس شرکت و کارخانه در امارات سرمایه‌گذاری شود، یا از طریق شراکت در یک شرکت اماراتی، یا از طریق اوراق قرضه‌ی کشور امارات متحده عربی. البته سرمایه‌گذاریِ 10 میلیون درهمی تنها راهِ دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه‌گذاری نیست، بلکه بازنشستگانی که بالای 55 سال سن دارند می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری 2 میلیون درهمی در امارات اقامت 5 ساله‌ی این کشور را [به همراه حق تمدید] دریافت کنند. البته بازنشستگانی که درآمدی بیش از 20 هزار درهم در ماه دارند نیز می‌توانند روادید بازنشستگی امارات را دریافت کنند.
  • افرادی که دارای استعداد درخشان در زمینه‌های علمی و فنی هستند می‌توانند از طریق استعداد خود اقامت امارات را دریافت کنند. البته که برای دریافت روادید امارات از طریق استعداد علمی باید با یک مؤسسه یا شرکت در امارات قرارداد بسته شود.
  • همانطور که در بالا اشاره شد برای دریافت روادید امارات نیازی به مراجعه به سفارت نیست و تمامی کارها از طریق کفیل انجام خواهند شد. بنابراین خبری از انگشت‌نگاری و مصاحبه هم نخواهد بود.
  • توجه کنید که ویزای توریستی به خانم‌های تنها داده نمی‌شود.
  • ازآن‌جا که کفیل باید ضمانت فرد متقاضی سفر به امارات را انجام دهد، آژانس‌های گردشگری از متقاضیان روادید امارات تضمین دریافت می‌کنند. کارشناسان ما در این باره بیش‌تر برای شما توضیح خواهند داد.
  • این نکته را در نظر داشته باشید که کشور امارات به هیچ‌کس اقامت دائم نمی‎دهد و بنابراین امکان دریافت پاسپورت اماراتی هم وجود ندارد.

ویزای امارات با ساحل شنی

برای دریافت روادید امارات و خصوصاً ویزای توریستی دبی می‌توانید از طریق شماره‌تلفن 02157938 با کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن