خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای اوکراین بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای اوکراین

سفر به اوکراین، به هر دلیلی که باشد، نیاز به ویزا دارد. خوشبختانه شرایط برای آن که ویزای اوکراین را از طریق آژانس گردشگری ساحل شنی دریافت کنید به‌خوبی فراهم است. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد ویزای اوکراین و مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان ما می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای اوکراین

ویزای اوکراین چند نوع است؟

اوکراین کشوری در شرق اروپا در نزدیکی بلاروس و رومانی و مولداوی و روسیه است. اکثر کشورهای شرق اروپا جزو منطقه‌ی شینگن نیستند و این قضیه برای اوکراین هم صادق است. از آن‌جا که اوکراین جزو کشورهای شینگن نیست، ویزای مختص به خود را دارد. این کشور از 3 نوع ویزا برخوردار است: یک ویزای آن با نام ویزای ترانزیت یا ویزای نوع B شناخته می‌شود. این ویزا برای کسانی است که قصد ماندن در اوکراین را ندارند بلکه فقط می‌خواهند برای مقصدی به غیر از اوکراین از خاک اوکراین عبور کنند. دارنده‌ی این نوع ویزا حداکثر 5 روز می‌تواند در اوکراین بماند.

ویزای نوع دوم را با ویزای نوع C یا ویزای کوتاه‌مدت می‌شناسند. این ویزا برای کسانی است که قصد اقامت بلندمدت در اوکراین را ندارند. مثلاً گردشگران نیازی به ویزای بلندمدت ندارند بلکه همین ویزا برای آن‌ها مناسب است. ویزای کوتاه‌مدت اوکراین 6 ماه اعتبار دارد و امکان اقامتی سه‌ماهه را به دارنده‌ی ویزا می‌دهد.

اما نوع سوم ویزا یا روادید اوکراین ویزای بلندمدت یا ویزای نوع B نام دارد. این ویزای برای کسانی است که قصد اقامت بلندمدت و یا دائم را در اوکراین دارند.

ویزای اوکراین

برای دریافت ویزای اوکراین به چه مدارکی نیاز است؟

برای دریافت روادید اوکراین به اخذ وقت سفارت رسمی برای مصاحبه نیاز ندارید بلکه باید مدارک را تهیه کنید و آن‌ها را به کارگزار ویزا در سفارت اوکراین تحویل دهید. این مدارک به قرار زیر هستند:

  • فرم تکمیل‌شده‌ی درخواست ویزا
  • پاسپورت دارای حداقل 6 ماه اعتبار
  • بیمه‌ی مسافرتی
  • دو قطعه عکس 3.5*4.5 [جدید و زمینه‎سفید]

این چند مورد مدارک مشترک و عام برای دریافت روادید اوکراین هستند. هر یک از ویزاهای اوکراین یک سری مدرکِ اختصاصی هم نیاز دارند. مثلاً اگر بخواهید ویزای تزانزیت اوکراین بگیرید به مدرکی که ثابت کند فقط قصد عبور از خاک اوکراین را دارید نیاز است، یا اگر به دنبال ویزای کوتاه‌مدت باشید هم به مدارکی نیاز دارید که هدف سفر شما را توجیه کنند. بلیط هواپیما رفت و برگشت، رسید رزرو هتل، دعوتنامه، نامه‌ای که تمکن مالی شما را اثبات کند و چند مدرک دیگر از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کوتاه‌مدت اوکراین هستند.

خوشبختانه این امکان را دارید که با واگذار کردن انجام مراحل دریافت روادید اوکراین به کارشناسان ساحل شنی هم خود را از دردسرها و زحمات دریافت ویزا رها کنید و هم آن که کار را به کاردان بسپارید و بنابراین تا حد زیادی خیال‌تان آسوده باشد که تمامی مراحل به صورت اصولی طی می‌شوند.

برای این منظور می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای اوکراین

 چند نکته در مورد روادید اوکراین

1- برای دریافت ویزای هر کشور، از جمله ویزای اوکراین، به پرداخت مبلغی مشخص به سفارت نیاز است. اکثر کشورها حتی اگر درخواست ویزا را رد کنند این مبلغ را دریافت می‌کنند و البته عودت هم نمی‌دهند.

2- ممکن است درخواست ویزای شما رد شود و البته این مورد برای درصدی از متقاضیان روادید اوکراین اتفاق افتاده و می‌افتد. نباید فکر کنید چون سفارت اوکراین در ایران است و مدارک را آماده کرده‌اید پس دیگر همه‌چیز مرتب است و می‌توانید به راحتی ویزا را دریافت کنید. البته که در اکثر مواقع ویزا دریافت می‌شود ولی این را گفتم که یادآوری کرده باشم که درصد کمی احتمال ریجکت درخواست را بدهید. البته اگر روند دریافت ویزا را به کارشناسان آژانس ساحل شنی بسپارید شانس شما برای دریافت ویزای اوکراین افزایش خواهد یافت.

3- مدت‌زمان صدور ویزا از زمانی که درخواست ویزا را به همراه مدارک به سفارت تحویل می‌دهید معمولاً 15 روز است، هرچند که به تازگی این زمان به 1 هفته کاهش پیدا کرده. همچنین گاه دیده شده که زمان صدور ویزا به یک ماه و حتی بیشتر هم کشیده شده. بنابراین سعی کنید لااقل یک ماه قبل از سفر برای دریافت ویزا اقدام کنید.

4- یک سری افراد برای دریافت روادید اوکراین نباید پولی به سفارت پرداخت کنند؛ از جمله:

  • خارجی‌هایی که همسرشان اوکراینی است.
  • کودکانی که زیر 6 سال سن دارند.
  • کسانی که با نیت بشردوستانه به اوکراین سفر می‌کنند.
  • مقامات دولتی کشورهای خارجی.
  • استعدادهای درخشانی که دعوت‌نامه از شرکت‌های برتر اوکراینی دارند
  • خانواده‌ی پناهندگانی که در اوکراین اقامت گرفته‌اند.

دریافت ویزا / روادید اوکراین با ساحل شنی

در نظر داشته باشید که امکان ریجکت درخواست ویزای شما به دلایل مختلف [از جمله عدم تمکن مالی، عدم تهیه‌ی مدارک مناسب، اشتباه‌بودن مدارک و …] وجود دارد ولی شما این شانس را دارید که با استفاده از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی موجب کاهش احتمال ریجکت درخواست ویزای خود شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشورت با کارشناسان ما می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن