خدمات ساحل شنیویزا

چگونه ویزای تایلند بگیریم؟ همه‌چیز در مورد روادید تایلند

تایلند یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای گردشگران ایرانی است و از همین رو است که در میان انواع روادید تایلند، این ویزای توریستی تایلند است که از سایر ویزاها متقاضی بیش‌تری دارد. برای هر منظوری که بخواهید به تایلند سفر کنید باید ویزای این کشور را اخذ کنید. خوشبختانه می‌توانید برای دریافت انواع ویزای تایلند روی خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی حساب کنید. با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این مورد تمامی اطلاعات لازم را خدمت شما ارائه دهند.

روادید تایلند

انواع ویزای تایلند

گفتم که روادید توریستی تایلند پرمتقاضی‌ترین ویزا یا روادید کشور تایلند است، اما جز ویزای توریستی انواعی دیگر از روادید تایلند هم هستند از جمله ویزای تجاری، ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای پزشکی و ویزای مهاجرتی.

برای ویزای کاری و ویزای تحصیلی باید دعوت‌نامه داشته باشید. یعنی کسی که به دنبال روادید کاری تایلند است باید از سوی کارفرمایی در کشور تایلند نامه‌ای مبنی بر دعوت او به کار داشته باشد. معمولاً روادید کاری تایلند اقامتی سه‌ماهه را به دارنده‌ی ویزا می‌دهد، هرچند که امکان تمدید ویزا برای دارنده‌ی ویزا فراهم است. با شماره‌تلفن 021579398 که تماس بگیرید کارشناسان ما توضیحات لازم را خدمت شما خواهند داد. افرادی هم که به دنبال تحصیل در تایلند هستند باید از یکی از مؤسسه‌های آموزشی و یا دانشگاه‌های تایلند دعوت‌نامه داشته باشند.

جز این موارد، نیاز به عکس، فرم پرشده‌ی درخواست ویزا و پاسپورت رسمی با اعتبار بالای 6 ماه است. در ادامه در مورد مدارک لازم برای ویزای تایلند صحبت خواهد شد.

ویزای توریستی تایلند

مدارک لازم برای ویزای تایلند

برای هر یک از انواع ویزا یا روادید تایلند به مدارک خاص آن ویزا نیاز دارید، اما یک سری مدرک هم در میان انواع ویزاها مشابه و مشترک هستند از جمله:

  • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • موجودی حساب بیش‌تر از 5 میلیون تومان [البته این مقدار متغیر است. برای اطلاع از مقدار دقیق در هر روز با ما تماس بگیرید.]
  • بلیط هواپیما
  • عکس رسمی با زمینه‌ی سفید
  • فرم درخواست ویزا

برای دریافت ویزای توریستی باید افزون بر این مدارک، واچر هتل و همچنین بلیط برگشت هواپیما را هم تهیه کرده باشید. واچر هتل نشان می‌دهد که شما در تایلند هتل رزرو کرده‌اید و بنابراین محل اقامت‌تان در تایلند مشخص است. البته که اگر از تور تایلند استفاده کنید تمامی موارد مورد نیاز برای ویزای توریستی تایلند را شرکت ارائه‌دهنده‌ی تور فراهم خواهد کرد.

روادید تایلند

ضمناً ویزای توریستی سه ماه اعتبار دارد و اجازه‌ی اقامتی یک‌ماهه در تایلند را به دارنده‌ی ویزا می‌دهد.

چند نکته

1- خود شما به عنوان یک شخص نمی‌توانید برای دریافت ویزای توریستی اقدام کنید، بلکه یک کارگزار و یا آژانس مسافرتی باید برای دریافت ویزای شما اقدام کند. خوشبختانه می‌توانید تمامی مراحل دریافت روادید تایلند را به کارشناسان آژانس مسافرتی ساحل شنی واگذار کنید.

2- برای روادید توریستی نیازی به حضور شما در سفارت نیست و برای سایر ویزاها هم نیازی به اخذ وقت سفارت تایلند نیست. این در حالی است که اگر بخواهید ویزای شینگن بگیرید باید وقت سفارت کشور مقصد را بگیرید و همچنین حداقل یک بار به سفارت کشور مورد نظر بروید تا با شما مصاحبه کنند.

3- روادید تایلند معمولاً در عرض 4 روز الی یک هفته صادر می‎شود.

4- این امکان وجود دارد که به دلایل مختلف درخواست ویزی شما ریجکت شود، در عین حال حتی اگر درخواست ویزای شما ریجکت شود هزینه‌ای که بابت ویزا به سفارت تایلند پرداخته کرده‌اید عودت داده نخواهد شد. در واقع این هزینه برای بررسی مدارک شماست و چه درخواست شما تأیید شود و چه رد، مدارک شما بررسی می‌شوند و بنابراین هزینه سوخت می‎شود.

5- پاسپورت شما نباید هیچگونه پارگی‌ای داشته باشد. همچنین پاسپورت باید از برگه‌ی خالی برخوردار باشد.

6- در نظر داشته باشید که اگر بخواهید درخواست ویزا یا روادید تایلند کنید باید حتماً در ایران حضور داشته باشید.

7- برای انواع روادید تایلند هم امکان دریافت ویزای سینگل وجود دارد و هم میزای مولتی. ویزای سینگل ویزای یک‌بار ورود است و در واقع اگر این ویزا را داشته باشید با خروج‌تان از تایلند ویزا منقضی می‎شود و اگر بخواهید دوباره به تایلند سفر کنید باید دوباره ویزا بگیرید، اما ویزای مولتی یا چندبار ورود امکان چند بار ورود به تایلند را [البته در بازه‌ی زمانی مشخصی] به دارنده‌ی ویزا می‌دهد.

8- این امکان وجود دارد که روادیدتان را در خود تایلند تمدید کنید. برای این منظور باید به اداره‌ی مهاجرت تایلند در شهر بانکوک مراجعه کنید.

روادید تایلند با آژانس ساحل شنی

برای دریافت روادید تایلند چه از نوع توریستی و چه سایر انواع می‌توانید از تجربه و تخصص کارشناسان ما استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن