خدمات ساحل شنیویزا

چگونه ویزای توریستی کانادا بگیریم؟

دریافت ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان اقامت موقت در این کشور از جمله خدماتی‌ست که آژانس گردشگری ساحل شنی در اختیار مراجعان محترم خود قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات کامل درباره‌ی جزئیات ویزای توریستی کانادا، استفاده از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما و ثبت سفارش خود با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای توریستی کانادا

آشنایی با انواع ویزای توریستی کانادا

چنان‌چه هدف شما از سفر به کانادا اقامت طولانی‌مدت در آن نباشد و مثلاً بخواهید از دیدنی‌های این کشور دیدن کنید، در یک فستیوال یا همایش شرکت کنید یا با دوستان و اعضای خانواده‌تان دیدار داشته باشید می‌توانید از ویزای توریستی کانادا استفاده کنید. با استفاده از ویزای کوتاه‌مدت می‌توانید برای مدتی مشخص در کانادا باشید و مسلماً باید پس از انقضای این مدت این کشور را ترک کنید.

ویزای توریستی کانادا به سه صورت صادر می‌شود:

1- ویزای سینگل یا ویزای یک بار ورود

درصورتی‌که ویزای سینگل داشته باشید تنها می‌توانید یک بار وارد کشور کانادا شوید و درصورت خروج از آن، حتی درصورت منقضی نشدن تاریخ اعتبار ویزا، دیگر اجازه‌ی ورود به این کشور را ندارید.

2- ویزای مولتیپل (مولتی) یا چند بار ورود

ویزای مولتیپل که با نام‌های ویزای مولتی یا ویزای 5 ساله هم شناخته می‌شود به شما اجازه می‌دهد تا پایان تاریخ اعتبار گذرنامه‌ی خود در کانادا بمانید و طی این مدت اجازه‌ی خروج و ورود دوباره به کانادا را، به‌صورت مشروط، دارید. البته در هر بار ورود به کانادا با ویزای مولتی می‌توانید تا 6 ماه در کشور باشید و پس از پایان 6 ماه باید یک بار از کشور خارج شده و دوباره وارد شوید و بدین ترتیب اجازه‌ی اقامت 6 ماه دیگر را دریافت کنید. برای هر بار خروج نیازی به داشتن سفری طولانی به کشوری دیگر ندارید و تنها خروج چند ساعته از کشور و بازگشت دوباره برای دریافت مجوز اقامت 6 ماهه کفایت می‌کند.

ویزای مولتی یا ویزای 5 ساله‌ی کانادا یکی از بهترین انواع ویزای کانادا برای افرادی‌ست که قصد اقامت موقت در این کشور را دارند. برای این‌که بدانید واجد شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا هستید یا خیر و همچنین برای ثبت سفارش دریافت ویزای مولتی کانادا با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان آژانس مسافرتی ساحل شنی بهره‌مند شوید.

3- سوپر ویزا

سوپر ویزای کانادا یکی از انواع ویزای توریستی کاناداست که مختص والدین و پدربزرگ و مادربزرگ افرادی است که دارای اقامت دائم کانادا هستند. فرد مقیم کانادا باید از شرایط لازم برای دعوت از این بستگان خود به کانادا برخوردار باشد. داشتن تمکن مالی، پرداخت هزینه‌های بیمه، داشتن حداقل 18 سال سن و … از جمله این شرایط هستند.

مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا

برای دریافت ویزای توریستی کانادا باید واجد شرایط دریافت این ویزا باشید، چرا که مسلماً این ویزا برای تمام متقاضیان صادر نمی‌شود و تنها افرادی می‌توانند موفق به دریافت ویزای توریستی کانادا شوند که پیش‌شرط‌های دریافت این ویزا را داشته باشند، بتوانند مسئولان صدور ویزای کانادا را متقاعد کنند که واجد این شرایط هستند و مدارک کامل برای تکمیل پرونده‌ی خود را در اختیار مسئولان سفارت قرار دهند.

داشتن گذرنامه‌ی معتبر با تعداد صفحات و اعتبار کافی، تمکن مالی، نداشتن سوء سابقه‌ی کیفری، اثبات وابستگی قوی به کشور و قصد بازگشت، عدم ابتلا به بیماری‌هایی مثل ایدز و هپاتیت و … از جمله مواردی هستند که برای دریافت ویزای توریستی کانادا ضروری‌اند و اگرچه ممکن است در بعضی مواد خاص در صورت فقدان آن‌ها باز هم برای متقاضی ویزا صادر شود اما در بیش‌تر موارد نداشتن این شرایط برابر با ریجکت شدن درخواست صدور ویزای توریستی خواهد بود.

برای کسب اطلاع از جزئیات دقیق شروط ضروری برای پذیرش درخواست صدور ویزای توریستی کانادا می‌توانید باز هم از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان ما در آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا درصورت وجود هر مشکلی از این نظر ابتدا آن را برطرف کرده و سپس نسبت به ثبت درخواست صدور ویزای توریستی کانادا اقدام کنید. اطمینان از داشتن تمامی شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا از این نظر اهمیت دارد که مانع از ریجکت شدن تقاضای شما تنها به خاطر نواقصی می‌شود که می‌توانستید، درصورت اطلاع، پیش از تقاضا آن‌ها را برطرف کنید.

پس از آن‌که مطمئن شدید که واجد شرایط دریافت ویزای گردشگری کانادا هستید، باید نسبت به ثبت درخواست صدور ویزای گردشگری کانادا اقدام کنید. با توجه به این‌که در حال حاضر کانادا در ایران سفارت‌خانه ندارد برای ثبت نام حضوری باید به سفارت این کشور در یکی از دیگر کشورها، مثلاً ترکیه، بروید. اما روش بهتر برای ثبت درخواست استفاده از روش آنلاین تقاضای صدور ویزای توریستی کاناداست. با این روش شما تمامی مدارک خود را در وب‌سایت رسمی سفارت کانادا آپلود می‌کنید، به سؤالاتی که از شما پرسیده می‌شود پاسخ می‌دهید و هزینه‌ی دریافت ویزا را نیز به همین ترتیب پرداخت می‌کنید. در این روش تنها برای انگشت‌نگاری باید حضوراً به یکی از دفاتر وک مراجعه کنید و در دیگر مواقع نیازی به مراجعه‌ی حضوری نیست.

با توجه به سرعت، سهولت و اطمینان بیش‌تر روش ثبت نام آنلاین ما نیز در ساحل شنی با استفاده از همین روش نسبت به دریافت ویزای توریستی برای متقاضیان عزیز اقدام می‌کنیم. تنها کاری که شما باید برای در اختیار داشتن ویزای گردشگری کانادا بکنید این است که مدارک مورد نیاز را به ما تحویل دهید و پس از دریافت تأییدیه در مدتی کوتاه برای انگشت‌نگاری به یکی از مراکز وک، با راهنمایی و کمک کارشناسان ما، مراجعه کنید.

ویزای توریستی کانادا

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا شامل موارد زیر هستند:

 • پاسپورت معتبر با اعتبار و تعداد صفحات خالی کافی
 • عکس بیومتریک جدید
 • مدارک شناسایی
 • گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش‌آموزان و دانشجویان
 • مدارک شغلی
 • پرینت گردش حساب
 • سابقه‌ی بیمه
 • کارت پایان خدمت
 • سند وثیقه
 • اجازه‌ی خروج برای افرادی که برای خروج از کشور نیاز به اجازه دارند
 • و …

توجه داشته باشید که مدارکی که باید برای دریافت ویزای توریستی کانادا ارائه دهید محدود به این موارد نیستند. از آن‌جا که یکی از مهم‌ترین علل ریجکت شدن درخواست صدور ویزای توریستی کانادا ناقص بودن مدارک است پیشنهاد می‌کنیم حتماً پیش از اقدام به تحویل مدارک از کامل بودن مدارک‌تان مطمئن شوید. گذشته از این ارائه‌ی برخی مدارک می‌تواند شانس شما برای پذیرش ویزای توریستی کانادا را بیش‌تر کند. داشتن دعوت‌نامه از یکی از آشنایانی که مقیم کاناداست و حمایت مالی شما را تضمین می‌کند، ارائه‌ی گذرنامه‌های قبلی با مهر ویزا برای کشورهای معتبر از نظر سفارت کانادا و … نمونه‌هایی از این مدارک هستند.

برای اطلاع کامل درباره‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گردشگری کانادا و افزایش شانس دریافت این ویزا از تجربه، تخصص و اطلاعات به‌روز کارشناسان ما استفاده کنید.

اخذ ویزای گردشگری کانادا با ساحل شنی

اگرچه در حال حاضر شرایط دریافت ویزا برای کانادا سخت شده اما درصورتی‌که اقدام برای دریافت ویزای این کشور با اطلاعات کامل و به‌صورتی حساب‌شده باشد شانس دریافت ویزا آن‌قدر زیاد می‌شود که بتواند سخت‌گیری سفارت کانادا برای صدور ویزا برای شهروندان ایرانی را تا حد زیادی جبران کند. برای دریافت ویزای توریستی کانادا با بیش‌ترین شانس ممکن، کم‌ترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن تنها کافی‌ست انجام تمامی مراحل کار را به کارشناسان مجرب آژانس گردشگری ساحل شنی بسپارید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن