خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای روسیه بگیریم؟ همه‌چیز در مورد روادید روسیه

ویزای روسیه یا روادید روسیه یکی از پرمتقاضی‌ترین ویزاها در کشور ایران است. خوشبختانه شما عزیزان می‌توانید روند دریافت ویزای روسیه  را به کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی بسپارید. برای این منظور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

روادید روسیه

انواع ویزای روسیه

ویزاهای مختلفی بسته به هدف شما برای سفر به روسیه وجود دارند که هر یک شرایط و مدارک خاص خود را می‌طلبند، در این بین البته کلیت مدارک مورد نیاز برای ویزای روسیه با هم شباهت دارند.

در ادامه به معرفی چند تا از انواع روادید روسیه پرداخته خواهد شد، اما در نظر داشته باشید که این موارد فقط بخشی از روادید روسیه هستند:

1- ویزای توریستی

پرمتقاضی‌ترین ویزای روسیه در ایران همین ویزای توریستی روسیه است. ویزای توریستی دو نوع است: یکی ویزای چهارده روزه است و دیگری ویزای سی‌روزه. برای هر دوی این ویزاها باید اولاً دعوت‌نامه داشته باشید و ثانیاً رسید رزرو هتل را به همراه داشته باشید.

این که می‌گویم دعوت‌نامه داشته باشید به معنای آن نیست که حتماً باید از شخصی در روسیه دعوت‌نامه داشته باشید بلکه این دعوت‌نامه را باید آژانس‌های توریستی روسیه صادر کرده باشند. در این راستا برای آن که ویزای توریستی بگیرید باید به آژانس‌های مسافرتی ایرانی مراجعه کنید چراکه این آژانس‌ها با آژانس‌های مسافرتی روسیه قرارداد دارند و بنابراین می‌توانند با دریافت دعوت‌نامه از آن‌ها برای شما ویزای توریستی را دریافت کنند. برای دریافت ویزا یا روادید توریستی روسیه می‌توانید روی خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی حساب کنید.

در کل مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا یا روادید توریستی روسیه به قرار زیر هستند:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت [در نظر داشته باشید که باید برای ویزاهای توریستی هم بلیط رفت و هم بلیط برگشت را رزرو کرده باشید. برای رزرو بلیط هواپیما روسیه هم نگران نباشید، کارشناسان ما این کار را برای شما انجام خواهند داد.]
  • فرم درخواست ویزا [این فرم به صورت آنلاین در دسترس است و باید به زبان انگلیسی پر شود. پر کردن این فرم را هم کارشناسان ما برای شما انجام خواهند داد.]
  • دعوت‌نامه یا تأییدیه [این مورد را هم کارشناسان ما دریافت خواهند کرد.]
  • عکس 3*4 زمینه سفید
  • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • بیمه‌ی مسافرتی [برای دریافت بیمه‌ی مسافرتی هم می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید.]

این مدارک باید تهیه شده و برای کنسولگری روسیه ارسال شوند. اگر دریافت ویزا یا روادید روسیه را به کارشناسان ما محول کنید هیچ‌یک از زحمات را نباید بکشید و حتی برخلاف ویزای شینگن نیازی به حضور شما در سفارت نیست. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای روسیه

2- ویزای تجاری

دومین نوع ویزای کسب‌وکار یا ویزای تجاری [Business Visa] است و برای کسانی است که می‌خواهند با هدف کسب و کار وارد روسیه شوند. این ویزا چند نوع دارد، از جمله ویزای یک‌بار ورود، دوبار ورود و چندبار ورود. ویزای دوبار ورود ویزایی است که سه ماه اعتبار دارد و ویزای چند بار ورود از اعتباری یک ساله برخوردار است. کسانی که ویزای چند بار ورود می‌گیرند نهایتاً می‌توانند 6 ماه به صورت مداوم در روسیه حضور داشته باشند. ضمناً متقاضیان ویزای تجاری چندبار ورود باید آزمایش ایدز بدهند و در صورت عدم ابتلا به بیماری ایدز و البته داشتن چند مدرک دیگر به آن‌ها ویزای تجاری چندبار ورود داده خواهد شد.

همچنین کسانی که به دنبال ویزای تجاری هستند باید دعوت‌نامه از شرکت‌های دولتی یا خصوصی روسیه داشته باشند و این دعوت‌نامه‌ای هم که شرکت روسی برای آن‌ها می‌فرستد باید از وزارت امور خارجه و یا وزارت امور داخله‌ی روسیه و یا نماینده‌های آن‌ها دریافت شده باشد.

پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، فرم درخواست ویزای پرشده، عکس 3*4 زمینه‌سفید، بیمه‌ی مسافرتی و چند مدرک دیگر هم برای دریافت روادید تجاری روسیه نیاز هستند. جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

3- ویزای کاری

سومین مورد ویزای کاری یا Working Visa است. این ویزا برای کسانی است که به قصد کار وارد روسیه می‌شوند. در نظر داشته باشید که ویزای قبلی برای کسانی است که خود سرمایه‌گذار هستند ولی ویزای کاری برای کسانی است که می‌خواهند در روسیه برای کارفرما کار کنند. اولین مدرکی که این افراد باید داشته باشند دعوت‌نامه یا پیشنهاد کاری از کارفرما است. در ابتدا ویزایی سه ماهه برای متقاضیان ویزای کار صادر می‌شود و این افراد می‌توانند در روسیه ویزا را برای هر سال تمدید کنند.

دریافت اطلاعات بیش‌تر از طریق تماس با شماره‌تلفن 02157938 امکان‌پذیر است.

ویزای روسیه

4- ویزای خصوصی

ویزای خصوصی برای کسانی است که آشنایان‌شان در روسیه زندگی می‌کنند. آشنایان این افراد می‌توانند برای آن‌ها دعوت‌نامه بفرستند و آن‌ها نیز از طریق این دعوت‌نامه یک ویزای سه ماه برای سفر به روسیه دریافت کنند.

در نظر داشته باشید که این دعوت‌نامه باید اولاً از طریق وزارت داخلی روسیه ارسال شود و ثانیاً شامل نام و نام خانوادگی شما، شماره‌ی پاسپورت‌تان، مدت اقامت‌تان، مکان اقامت‌تان و یک سری مورد دیگر باشد. پاسپورت با لااقل 6 ماه اعتبار، فرم پرشده‌ی درخواست روادید روسیه، بیمه‌ی مسافرتی و بلیط هواپیما از جمله سایر مدارک لازم برای دریافت این نوع ویزا هستند.

5- ویزای تحصیلی

هم برای لیسانس، هم برای فوق لیسانس و هم برای دکترا می‌توانید روی تحصیل در روسیه حساب کنید. البته که برای تحصیل در این کشور باید دعوت‌نامه از دانشگاه داشته باشید. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد ویزای تحصیلی روسیه می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

*************

چنان‌که در بالا هم اشاره شد، این موارد فقط بخشی از انواع روادید روسیه هستند. ویزای درمانی، ویزای توریست سه ساله و چند مورد دیگر هم وجود دارند. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت انواع روادید روسیه از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای این منظور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. کارشناسان ما توضیحات لازم را خدمت شما ارائه خواهند داد.

روسیه

چند نکته

  • در نظر داشته باشید که برای دریافت روادید روسیه باید یا از ایران اقدام کنید و یا از کشوری که اقامت آن را دارید. کسانی که اقامت در کشوری جز ایران را ندارند نمی‌توانند به کشوری دیگر [مثلاً ارمنستان] بروند و از آن‌جا برای دریافت روادید کشور روسیه اقدام کنند.
  • برای ویزاهای توریستی اگر به دنبال رزرو هتل هستید نباید به سایت بوکینگ و امثال آن اکتفا کنید. معمولاً مرزبانی روسیه این نوع رزروها را قبول ندارد. برای رزرو هتل نگران نباشید، می‌توانید برای این موضوع هم روی خدمات ما حساب کنید.
  • روادید توریستی روسیه معمولاً زود [حدود 7 الی 10 روز کاری] صادر می‌شود. یک نوع ویزای توریستی هم با عنوان «ویزای توریستی فوری» وجود دارد که حتی امکان صدور سه‌روزه‌ی آن هم وجود دارد. با کارشناسان ما که تماس بگیرید در مورد این ویزا هم برای شما توضیح خواهند داد.
  • در نظر داشته باشید که هیچ شرکتی نباید قول ویزای تضمینی به شما بدهد، اگر چنین کاری کند مطمئن باشید دروغ می‌گوید. تنها قولی که شرکت می‌تواند بدهد این است که شانس دریافت ویزا برای شما را از طریق درست‌ انجام‌دادن مراحل و درست تهیه‌کردن مدارک افزایش دهد.

دریافت روادید روسیه با شرکت ساحل شنی

برای دریافت روادید روسیه می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن