خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن آلمان بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای آلمان

چنانچه قصد سفر به آلمان را دارید باید ویزای شینگن آلمان بگیرید. خوشبختانه این امکان برای شما عزیزان فراهم است که مراحل دریافت ویزی شینگن آلمان را به کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی واگذار کنید. با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این باره بیش‌تر راهنمایی‌تان کنند.

ویزای شینگن آلمان

 

برای سفر به آلمان به ویزای شینگن آلمان نیاز است

کشور آلمان در مرکز اروپا واقع است و یکی از کشورهای منطقه‌ی شینگن به شمار می‌رود. منطقه‌ی شینگن حاصل توافق‌نامه‌ی شینگن است، توافق‌نامه‌ای که بر طبق آن 26 کشور مرزهای خود را برداشته‌اند. شهروندان این 26 کشور برای تردد بین این کشورها و حتی اقامت میان آن‌ها هیچ نیازی به ویزا ندارند. یعنی شهروندان کشور آلمان بدون نیاز به هیچ نوع ویزایی می‌توانند مثلاً در کشور فرانسه یا در کشور اسپانیا اقامت کنند. این وضعیت برای افرادی هم که ویزای شینگن دارند [البته با داشتن یک سری شرایط] صادق است.

اگر ویزای شینگن آلمان را بگیرید می‌توانید با همان ویزا بروید و در کشور یونان و یا در کشور سوئد و در کل کشورهای منطقه‌ی شینگن اقامت کنید.

ویزای شینگن به 4 دسته‌ی کلی A,B,C,D تقسیم می‌شود. ویزاهای A و B ویزاهای ترانزیت هستند. یکی برای ترانزیت فرودگاهی است و دیگری برای ترانزیت زمینی. یعنی اگر کسی بخواهد از یکی از کشورهای شنگن فقط عبور کند باید یکی از این ویزاها را دریافت نماید.

ویزای نوع C ویزای اقامت کوتاه‌مدت در کشورهای شینگن است. کسانی که ویزای توریستی می‌گیرند ویزای‌شان از همین نوع است. این ویزا معمولاً 6 ماه اعتبار دارد و فرصت اقامتی 90 روزه را در کشورهای شینگن به دارنده‌ی ویزا می‌دهد. البته این میزان برای ایرانی‌ها یک ماه و گاه حتی کمتر [در حد دو هفته و حتی یک هفته] است؛ اما ویزای نوع D ویزایی برای اقامت بلند مدت یا دائم در کشورهای شینگن است.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد ویزای شینگن می‌توانید از لینک چطور ویزای شینگن بگیریم استفاده کنید.

ویزای آلمان

برای دریافت ویزای شینگن آلمان به اخذ وقت سفارت آلمان نیاز است

برای دریافت ویزای آلمان باید مراحل متعددی طی شوند. اولین مرحله این است که فرم دریافت ویزا را از طریق سایت سفارت آلمان دریافت کرده و آن را پر کنید. مرحله‌ی دوم فراهم‌کردن مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا است. مرحله‌ی سوم گرفتن وقت سفارت آلمان است.

در واقع شما باید مدارکی که تهیه کرده‌اید را برای مسئولان سفارت آلمان ببرید و همچنین یک سری توضیحات را به آن‌ها ارائه دهید [البته در حال حاضر مرکز ویزامتریک نماینده‌ی سفارت آلمان است و نیازی نیست برای تمامی ویزاها به سفارت آلمان بروید، بلکه برخی از انواع ویزای آلمان را می‌توانید از طریق کارگزار ویزامتریک دریافت کنید. برای توضیحات بیش‌تر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید].

 برای این منظور نمی‌توانید هر زمان که خواستید به مرکز ویزامتریک یا سفارت آلمان بروید و وارد شوید و مدارک را نشان دهید، بلکه از قبل باید وقت تعیین کنید. این فرآیند را «اخذ وقت سفارت آلمان» می‌‎نامند. برای آن که وقت سفارت را سریع و تضمینی دریافت کنید پیشنهاد می‌کنم از خدمات ساحل شنی در این راستا بهره ببرید.

ویزای آلمان

مدارک شما باید ترجمه‌ی رسمی به زبان آلمانی باشند

پاسپورت با حداقل اعتبار 6 ماه، داشتن تمکن مالی، رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما، گردش سه‌ماهه‌ی آخر حساب شما، بیمه‌ی مسافرتی، شناسنامه، فرم پرشده‌ی درخواست ویزا و عکس بیومتریک از جمله مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن آلمان هستند. اما این مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه‌ی رسمی باشند. برای ترجمه‌ی مدارک می‌توانید از خدمات ساحل شنی استفاده کنید.

نکته‌ی دیگر آن که این مدارک همه‌ی مدارک لازم نیستند و در واقع برای هر نوع ویزا به یک سری مدرک خاص نیاز است. مثلاً کسی که به دنبال ویزای کاری است باید علاوه بر مدارکی که نام برده شدند دعوت‌نامه‌ای از کارفرما در آلمان را داشته باشد. به همین ترتیب کسی که ویزای تحصیلی آلمان را می‌خواهد باید دعوت‌نامه از دانشگاه آلمانی داشته باشد.

از طریق‌های مختلفی می‌توان ویزای شینگن آلمان دریافت کرد

ویزای شینگن کاری، ویزای شینگن درمانی، ویزای شینگن تحصیلی، ویزای شینگن ترانزیت فرودگاهی، ویزای شینگن تجاری، ویزای جستجوی کار و ویزای متقاضی تحصیل از جمله انواع ویزاهای آلمان هستند.

در مورد هر یک از این ویزاها اگر می‌خواهید بیش‌تر بدانید پیشنهاد می‌کنم از طریق شماره‌تلفن 02157938 با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان بخش شینگن ما تمامی پرسش‌های شما را پاسخ می‌دهند و پس از آن می‌توانید انجام مراحل دریافت ویزای آلمان را به آن‌ها بسپارید.

ضمناً ویزای خانوادگی آلمان هم گزینه‌ای عالی برای کسانی است که خود در آلمان زندگی می‌کنند و می‌خواهند افراد خانواده‌شان را هم در آلمان در کنار خود داشته باشند. این ویزا شباهت‌هایی با ویزای والدین کانادا دارد. در این خصوص هم اگر پرسشی داشته باشید می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید.

ویزای آلمان

امکان رد درخواست ویزا وجود دارد

البته که نمی‌توان گفت به طور تضمینی برای همه ویزای آلمان را دریافت می‌کنیم چراکه امکان رد درخواست ویزا وجود دارد. البته با توجه به آمارهایی که از سفارت آلمان بیرون آمده فهمیده‌ایم که میزان ریجکت درخواست ویزا توسط سفارت آلمان کمتر از 10 درصد است. این یعنی از هر 100 درخواست ویزا بیش از 90 مورد تأیید شده‌اند.

اگر می‌خواهید احتمال پذیرفتن درخواست ویزا را افزایش دهید باید مدارک لازم را با دقت تهیه کنید و همچنین مراحل دریافت ویزا را به بهترین شکل طی کنید. برای این منظور پیشنهاد می‌کنم که مراحل اخذ ویزا را به کارشناسان آژانس گردشگری و مسافرتی ساحل شنی محول کنید.

با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این مورد بیش‌تر برای شما توضیح دهند.

صدور ویزا حدود یک ماه طول می‎کشد

از زمانی که به کارگزاری ویزامتریک یا سفارت آلمان می‌روید و فرآیند مصاحبه، انگشت‌نگاری و ارائه‌ی مدارک را انجام می‌دهید تا زمانی که ویزای شما صادر می‌شود حدود یک ماه طول می‎کشد. اما در این بین گاهی این 1 ماه بیشتر می‌شود و حتی به 50 روز یا 2 ماه هم می‌رسد. بنابراین شرط عقل این است که اگر قصد سفر به آلمان را، برای هر منظوری، دارید 3 ماه قبل از سفر برای دریافت ویزای آلمان اقدام کنید.

اخذ ویزای شینگن آلمان با ساحل شنی

برای آن که احتمال رد شدن درخواست ویزای شینگن را کاهش دهید و همچنین خود را از دردسرهای دریافت ویزای آلمان فارغ کنید می‌توانید فرآیند دریافت ویزای آلمان را به کارشناسان ساحل شنی واگذار کنید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن