خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن اتریش بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای اتریش

اتریش از کشورهای منطقه‌ی شنگن است و برای سفر به آن [چه سفر توریستی و چه هر نوع سفر دیگر] باید ویزای شینگن اتریش دریافت کنید. برای دریافت کم‌دردسر ویزای شینگن اتریش و کاهش احتمال رد درخواست ویزا می‌توانید از خدمات آژانس ساحل شنی استفاده کنید. برای این منظور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن اتریش

چرا باید ویزای شینگن اتریش بگیریم؟

اتریش جزو منطقه‌ی شینگن است. این منطقه بر طبق توافق‌نامه‌ی شنگن پدید آمد و بر طبق آن شهروندان برخی از کشورهای غیر شنگن باید برای ورود به هر یک از کشورهای 26گانه‌ی شنگن، ویزای شینگن دریافت کنند. ایران جزو کشورهایی است که شهروندان آن‌ها برای ورود به کشورهای شینگن باید ویزا دریافت کنند. بنابراین اگر قصد سفر به اتریش را دارید باید در ابتدا نسبت به دریافت ویزای شینگن اتریش اقدام کنید.

ویزای شینگن اتریش چند نوع است؟

ویزای شینگن به طور کلی به 4 نوع تقسیم می‌شود که این 4 نوع برای ویزای اتریش هم صادق هستند:

 • ویزای شینگن نوع A: این ویزا با نام ویزای ترانزیت فرودگاهی هم شناخته می‌شود. شهروندان برخی کشورها از جمله ایران که بخواهند برای چند دقیقه‌ای هم در یکی از فرودگاه‌های کشورهای شینگن توقف کنند و سپس به کشوری غیرشینگن بروند باید این ویزا را دریافت کنند.
 • ویزای شینگن نوع B: این ویزا تقریباً مانند ویزای نوع A است ولی برای سفرهای زمینی کاربرد دارد.
 • ویزای شینگن نوع C: ویزای نوع C ویزای اقامت کوتاه‌مدت [معمولاً 90 روزه] در کشورهای شینگن است. ویزای توریستی اتریش از نوع همین ویزای نوع C است.
 • ویزای نوع D: ویزای نوع D یا ویزای ملی ویزای مختص کسانی است که می‌خواهند اقامت بلندمدت یا دائم در کشورهای شینگن داشته باشند.

ویزای شینگن اتریش

آیا امکان رد درخواست ویزای شینگن اتریش وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که درخواست ویزای شما رد شود، خصوصاً اگر بدون مشورت با افراد متخصص و با تجربه نسبت به دریافت ویزا اقدام کنید. مشورت با کارشناسان مجرب و حتی سپردن انجام مراحل دریافت ویزا به کارشناسان مجرب و متخصص می‌تواند احتمال صدور ویزای شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد.

برای مشورت با کارشناسان آژانس ساحل شنی در این زمینه با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

مراحل دریافت ویزای اتریش کدام اند؟

ابتدا باید فرم درخواست ویزا را پر کنید. در مرحله‌ی بعد نیاز است که نسبت به دریافت وقت سفارت اتریش برای ملاقات با مسئولان سفارت این کشور اقدام نمایید. پس از آن باید مدارک مورد نیاز ویزا را تهیه کرده و در روزی که برای ملاقات شما با مسئولان سفارت تعیین می‌شود به سفارت بروید و مدارک را ارائه دهید و مشغول پاسخ‌گفتن به پرسش‌های مسئولان شوید. انگشت‌نگاری هم در همین مرحله انجام می‌شود. پس از آن مدتی صبر می‌کنید تا جواب تقاضای شما برای ویزا صادر شود.

ویزای اتریش

در طی این مراحل باید وسواس و دقت زیادی به خرج دهید چراکه ممکن است به سبب کافی‌نبودن مدارک و چند علت دیگر درخواست شما رد شود.

همچنین فرآیند وقت دریافت وقت سفارت اتریش را هم بهتر است به شرکت‌های معتبر و مجرب بسپارید. خوشبختانه هم وقت سفارت اتریش و هم ویزای شینگن اتریش را می‌توانید از طریق آژانس ساحل شنی دریافت کنید. برای این منظور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. کارشناسان ما تمامی توضیحات لازم را خدمت شما ارائه خواهند داد.

ویزای شینگن اتریش

برای دریافت ویزای اتریش به چه مدارکی نیاز است؟

نوع ویزایی که می‌خواهید دریافت کنید تعیین می‌کند که مدارک مورد نیاز باید چه باشند. البته کلیت مدارک شبیه اند، ولی در جزئیات تفاوت‌هایی وجود دارد. مثلاً برای ویزای توریستی اتریش چند مدرک خاص نیاز اند، برای ویزای تجاری اتریش و ویزای تحصیلی اتریش هم اوضاع به همین قرار است. در کل مدارک لازم برای ویزای اتریش به قرار زیر هستند:

 • پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار 6 ماه
 • شناسنامه
 • رزرو بلیط هواپیما [برای ویزاهای کوتاه‌مدت باید بلیط هواپیما برگشت هم رزرو شود]
 • اثبات تمکن مالی
 • نامه‌ی گردش حساب سه‌ماهه‌ی اخیر
 • بیمه‌ی مسافرتی [این بیمه باید حداقل 30 هزار یورو از هزینه‌های پزشکی شما در طی سفر به اتریش را پوشش دهد. برای دریافت بیمه‌ی مسافرتی هم می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.]
 • رسید رزرو هتل

 

برای دریافت ویزای تجاری باید از شرکت اتریشی دعوت‌نامه داشته باشید. عزیزانی هم که به دنبال ویزای تحصیلی هستند باید دعوت‌نامه از دانشگاه اتریشی داشته باشند.

ضمناً هر یک از این مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه‌ی رسمی شوند. می‌توانید برای ترجمه‌ی مدارک از خدمات آژانس ساحل شنی استفاده کنید.

دریافت ویزای شینگن اتریش با آژانس ساحل شنی

برای کاهش احتمال رد درخواست و افزایش شانس صدور ویزا می‌توانید مراحل دریافت ویزای اتریش را به آژانس ساحل شنی بسپارید. اگر به دنبال توضیحات بیشتر هستید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن