خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن اسپانیا بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای اسپانیا

کشور اسپانیا در زمره‌ی کشورهای منطقه‌ی شینگن قرار گرفته و بنابراین برای سفر به اسپانیا باید ویزای شینگن اسپانیا را دریافت کنید. برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن اسپانیا

ویزای شینگن چیست؟

26 کشور اروپایی در سال‌های اخیر عضو یک پیمان با نام پیمان شینگن یا پیمان شنگن شده‌اند و بنابراین با نام کشورهای عضو پیمان شینگن شناخته می‌شوند. شهروندان این کشورها می‌توانند بدون نیاز به دریافت ویزا در میان این کشورها تردد کنند و شهروندان کشورهای خارج از این منطقه هم باید برای ورود به هر یک از این کشورها ویزای شینگن دریافت کنند. با در دست داشتن ویزای شینگن می‌توان میان این کشورهای منطقه‌ی شینگن تردد کرد، بدون آن که احتیاجی به دریافت ویزای جدید برای یک کشور باشد.

اما نکته‌ای که در این میان اهمیت دارد این است که ویزای شینگن یک کشور با ویزای شینگن کشوری دیگر اندکی تفاوت دارد و این تفاوت عمدتاً در این است که ویزای شینگن یک کشور نسبت به کشوری دیگر آسان‌تر ممکن است دریافت شود. در چنین شرایطی است که مشورت با یک کارشناس مجرب می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

چند نوع ویزای شینگن وجود دارند که با نام ویزای شینگن A، ویزای شینگن نوع B، ویزای شینگن نوع C و ویزای شینگن نوع D شناخته می‌شوند. ویزای شینگن نوع A و B ویزاهای ترانزیت هستند. یعنی آن که این ویزاها مخصوص شهروندان برخی کشورها هستند در زمانی که نخواهند در کشورهای شینگن اقامت کنند بلکه فقط بخواهند از آن کشورها عبور کنند. ویزای شینگن نوع A مخصوص ترانزیت فرودگاهی و ویزای نوع B مخصوص سفرهای غیر هوایی است.

ویزای شینگن نوع C ویزایی کوتاه‌مدت است که 90 روز امکان تردد و اقامت در کشورهای شینگن را به دارنده‌ی ویزا می‌دهد. ویزای شینگن نوع D یا ویزای ملی هم ویزایی برای اقامت بلند مدت در کشورهای شینگن است. ویزاهای تحصیلی، تجاری و … که برای اقامت دائم عرضه می‌شوند نوعی از ویزای شینگن نوع D هستند.

برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا چه باید کرد؟

دریافت ویزای شینگن ملزم به طی چند مرحله است. تکمیل فرم ویزا، درخواست وقت سفارت اسپانیا، تهیه‌ی مدارک لازم، ملاقات با مسئولان سفارت اسپانیا، پاسخ‌گفتن به پرسش‌های مسئولان، منتظر ماندن برای دریافت ویزا و در آخر دریافت ویزا از جمله مراحل دریافت ویزای شینگن هستند.

برای آن که این مراحل به بهترین شکل طی شوند و شانس شما برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا افزایش یابد پیشنهاد می‌کنیم از طریق شماره‌تلفن 02157938 با کارشناسان ما تماس بگیرید. با تماس با کارشناسان ما می‌توانید پس از دریافت مشاوره‌ی رایگان، مراحل دریافت ویزای شنگن اسپانیا را به آژانس گردشگری ساحل شنی بسپارید.

ضمناً دریافت وقت سفارت اسپانیا هم گاه با مشکل مواجه می‌شود و برای آن که وقت سفارت اسپانیا را با کمترین دردسر دریافت کنید نیز می‌توانید روی خدمات آژانس ساحل شنی حساب کنید.

در نظر داشته باشید که اخذ وقت سفارت اسپانیا [یا کنسولگری اسپانیا] یکی از مراحل اصلی دریافت ویزای شنگن اسپانیا است و نمی‌توانید بدون دریافت وقت سفارت به دیدن مسئولان ارائه‌ی ویزای اسپانیا بروید.

دریافت ویزای شینگن اسپانیا چقدر طول می‌کشد؟

به طور دقیق نمی‌توان تعیین کرد که اخذ ویزای شنگن اسپانیا چقدر زمان می‌برد اما این زمان را می‌توان بین 3 الی 6 هفته در شرایط عادی خواند. گاه ممکن است به هر دلیلی فرآیند دریافت ویزا بیشتر از 6 هفته هم به طول انجامد و به همین دلیل پیشنهادِ ما به شما این است که اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید لااقل دو ماه قبل از زمان سفر نسبت به دریافت ویزای شینگن اسپانیا اقدام کنید. ممکن است در طی مراحل دریافت ویزا مشکلاتی به وجود آیند و زمان دریافت ویزا به تعویق بیافتد. شرط عقل این است که حداقل دو ماه قبل نسبت به دریافت ویزا اقدام کنید تا در صورت به وجود آمدن مشکل و به تعویق افتادن زمان دریافت ویزا، مجبور نشوید که یا سفر را لغو کنید و یا به تعویق بیاندازید.

ویزای شینگن اسپانیا

چه مدارکی برای دریافت ویزای شنگن اسپانیا نیاز است؟

برای آن که به طور کامل و دقیق با مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیا آشنا شوید پیشنهاد می‌کنم با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید و با کارشناسان ویزای شینگن ما مشورت کنید. هر یک از انواع ویزای اسپانیا [کاری، گردشگری، تجاری، تحصیلی، پزشکی و …] به یک سری مدارک خاص نیاز دارند، اما در کل یک سری مدرک هستند که میان انواع ویزا مشترک به شمار می‌روند از جمله:

  • دو قطعه عکس بیومتریک
  • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • گذرنامه‌ی معتبر با دارای حداقل 6 ماه اعتبار
  • بلیط هواپیما [برای سفرها و اقامت‌های کوتاه‌مدت به بلیط برگشت هم نیاز است]
  • رسید رزرو هتل
  • بیمه‌ی مسافرتی [این بیمه باید بتواند مخارج احتمالی پزشکی در اسپانیا را [حداقل 30 هزار یورو] پوشش دهد]
  • رسید اثبات تمکن مالی
  • رسید گردش حساب چند ماه اخیر

در نظر داشته باشید که اولاً این مواردی که نام برده شدند تمامی مدارک لازم برای دریافت ویزا نیستند و ثانیاً تمامی مدارکی که به سفارت یا کنسولگری اسپانیا ارائه می‌دهید باید به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشند، آن هم ترجمه‌ی رسمی. خوشبختانه این امکان به خوبی فراهم است که ترجمه‌ی مدارک را هم به ما بسپارید و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست.

ویزای شینگن اسپانیا

آیا احتمال ریجکت درخواست ویزای شینگن اسپانیا وجود دارد؟

امکان رد شدن درخواست ویزای شینگن برای هر کشوری وجود دارد. در چند سال اخیر شرایط برای دریافت ویزای شینگن دشوارتر شده و سخت‌گیری بیش‌تری در این زمینه می‌شود، اما با سپردن مراحل دریافت ویزا به کارشناسان مجرب ساحل شنی می‌توانید شانس خود را برای دریافت این ویزا افزایش دهید.

این که سخن از افزایش شانس به میان می‌آورم و تأکیدی بر شانس صددرصدی دریافت ویزا ندارم به دلیل این است که کلاً تبلیغ ویزای شینگن اسپانیا تضمینی یک تبلیغ دروغ است. هیچ تضمین صددرصدی‌ای برای دریافت هیچ نوع ویزایی وجود ندارد، اما اگر مدارک شما درست انتخاب شوند و همچنین مراحل دریافت ویزا را افراد متخصص و مجرب طی کنند شانس‌تان به شدت برای دریافت ویزا افزایش می‌یابد.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این زمینه پیشنهاد می‌کنم با کارشناسان ما تماس بگیرید: 02157938.

اخذ ویزای شینگن اسپانیا با ساحل شنی

برای آن که احتمال رد شدن درخواست ویزای شینگن اسپانیا را به کم‌ترین حد برسانید و موجب افزایش شانس خود برای دریافت این ویزا شوید پیشنهاد می‌کنم از طریق شماره‌تلفن 02157938 با کارشناسان ویزای شینگن آژانس گردشگری ساحل شنی تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن