خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن ایتالیا بگیریم؟ | همه‌چیز در مورد ویزای ایتالیا

ویزای شینگن ایتالیا را می‌توانید از آژانس مسافرتی ساحل شنی بخواهید. با تماس با شماره‌تلفن 02157938 هم از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان مجرب و متخصص ساحل شنی استفاده کنید و هم آن که مراحل دریافت ویزای شینگن ایتالیا را به کارشناسان ما بسپارید.

ویزای شینگن ایتالیا

آیا ویزای شینگن ایتالیا با ویزای شینگن کشورهای دیگر متفاوت است؟

شینگن یا شنگن نام منطقه‌ای از اروپا است. 26 کشور از کشورهای اروپایی بر طبق پیمان شنگن برای خود یک منطقه با همین نام به وجود آوردند که اولاً شهروندان کشورهای خارج از منطقه‌ی شینگن برای ورود به این کشورهای شینگن ملزم به دریافت ویزای شینگن باشند و ثانیاً شهروندان خود این کشورهای شینگن برای سفر به سایر کشورهایی که جزو منطقه‌ی شینگن هستند نیازی به دریافت ویزا نداشته باشند. همچنین کسی که ویزای شینگن یک کشور مثلاً ویزای شینگن ایتالیا را داشته باشد می‌تواند به راحتی و بدون دریافت ویزایی دیگر با همان ویزا به سایر کشورهای منطقه‌ی شینگن سفر کند. اما نکته‌ای که در این بین وجود دارد این است که تفاوتی جزئی میان ویزای شینگن یک کشور و کشوری دیگر وجود دارد.

در واقع با وجودی که کلیت قوانین و مدارک و شرایط مشابه برای ویزای شینگن هستند، ویزای شینگن یک کشور ممکن است نیاز به یک سری شرایط خاص داشته باشد و بنابراین برای دریافت ویزای شینگن یک کشور نسبت به ویزای شینگن کشوری دیگر ممکن است دشواری بیش‌تری در پیش رو باشد. به سخن ساده‌تر، مثلاً کشور X در منطقه‌ی شینگن ساده‌تر از کشور Y ویزای شینگن را صادر می‌کند و از همین رو است که عمدتاً تأکید می‌شود که برای دریافت ویزای شینگن باید با کارشناسان مجرب مشورت کرد تا راهی ساده‌تر و هموارتر برای دریافت ویزای شینگن پیدا شود.

همچنین یک نوع از ویزای شینگن ایتالیا وجود دارد که با نام ویزای شینگن منطقه‌ایِ محدود شناخته می‌شود. اگر این نوع ویزا را بگیرید دیگر حق خروج از ایتالیا و رفتن به سایر کشورهای شینگن را ندارید. البته که این نوع ویزا فقط برای شرایط خاص صادر می‌شود.

ویزای شینگن ایتالیا

برای دریافت ویزای شینگن ایتالیا چه کارهایی باید انجام داد؟

پر کردن فرم ویزا و وقت سفارت، ملاقات با مسئولان کشور ایتالیا در سفارت این کشور و چند مرحله‌ی دیگر از جمله کارهایی هستند که باید برای اخذ ویزای ایتالیا انجام داد. معمولاً بین 15 تا 30 روز و گاه حتی بیش‌تر دریافت ویزا طول می‌کشد که البته زمان دقیق دریافت ویزا به عوامل مختلفی بستگی دارد.

خوشبختانه این امکان برای شما وجود دارد که تا جای امکان زحمات و دردسرهای دریافت ویزای شینگن را از دوش خود کم کنید. برای این منظور تلفن را بردارید و با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. کارشناسان ما هم در مورد مراحل دریافت ویزا شما را راهنمایی خواهند کرد و هم آن که اطلاعات شما را برای بر عهده گرفتن انجام فرآیند دریافت ویزای ایتالیا خواهند گرفت.

در نظر داشته باشید که امکان آن که تمامی مراحل دریافت ویزا را به کارشناسان ما بسپارید وجود ندارد، چراکه لااقل یک بار برای انگشت‌نگاری باید به سفارت ایتالیا مراجعه کنید؛ اما در کل اگر از خدمات ساحل شنی برای دریافت ویزای ایتالیا استفاده کنید با کمترین دغدغه و دردسر ویزای ایتالیا را دریافت خواهید کرد.

ویزای ایتالیا

آیا امکان رد شدن درخواست ویزای شینگن ایتالیا وجود دارد؟

 بله، این امکان وجود دارد که درخواست ویزای شینگن رد شود. دلایل مختلفی برای رد شدن درخواست ویزای شینگن ایتالیا وجود دارند که تمامی آن‌ها به قانع‌نشدن مسئولان سفارت ایتالیا برای سفر متقاضی به ایتالیا منتهی می‌شوند. عدم تمکن مالی، کافی‌نبودن دلیل سفر و در کل نقص در مدارک و شرایط است که موجب رد شدن درخواست ویزا می‌شود. اما خوشبختانه اگر کار دریافت ویزا را به کارشناسان ما بسپارید احتمال رد شدن درخواست بسیار پایین می‌آید، چراکه کارشناسان ما می‌دانند که چه مدارکی را باید جور کنید و چه مراحلی را با چه کیفیتی باید بگذرانید تا شانس دریافت ویزا بسیار زیاد شود.

در نظر داشته باشید که تبلیغ ویزای شینگن ایتالیا تضمینی کاملاً دروغ است و هیچ شرکتی تحت هیچ شرایطی این توانایی را ندارد که به طور تضمینی برای همه ویزای شینگن دریافت کند، چراکه ممکن است یک متقاضی اصلاً یکی از اصلی‌ترین شرایط دریافت ویزا را نداشته باشد. اما در کل با استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان ما شانس دریافت ویزای ایتالیا برای شما بسیار بالا خواهد رفت.

برای دریافت ویزای ایتالیا به چه مدارکی نیاز است؟

شماره‌ی شناسنامه، شماره‌ی پاسپورت و چند تا از اطلاعات اولیه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا نیاز هستند. این موارد را که به کارشناسان ما بگویید می‌توانند وقت سفارت ایتالیا را برای ملاقاتِ شما با مسئولان سفارت ایتالیا فراهم کنند، اما برای ویزای شینگن ایتالیا به مدارکی بیش‌تر نیاز دارید از جمله:

  • پاسپورت با اعتبار بیش از 3 ماه
  • دو قطعه عکس بیومتریک
  • بلیط هواپیما رزرو شده [برای ویزاهای کوتاه‌مدت باید حتماً این بلیط به صورت رفت و برگشت باشد]
  • رسید رزرو هتل در ایتالیا
  • بیمه‌ی مسافرتی
  • اثبات تمکن مالی
  • دعوت‌نامه‌ی کاری از شرکت [برای ویزاهای تجاری و کاری]
  • گزارش رسمی از پزشک ایتالیا [برای ویزاهای پزشکی]
  • دعوت‌نامه از دانشگاه [برای ویزاهای تحصیلی]
  • گردش حساب سه ماه اخیر

این موارد صرفاً بخشی از مدارک مورد نیاز هستند. برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه می‌توانید با ما تماس بگیرید. ضمناً هر یک از این مدارک باید دارای ترجمه‌ی رسمی به زبان ایتالیایی باشند. برای ترجمه‌ی مدارک هم می‌توانید روی خدمات ساحل شنی حساب کنید.

VISA ITALY

چند نکته

1- بهتر است حدود دو ماه قبل از سفر به ایتالیا برای دریافت ویزای ایتالیا اقدام کنید. ممکن است موارد پیش‌بینی‌نشده‌ای موجب شوند که فرآیند دریافت ویزای شما طول بکشد و بنابراین در صورت دیر اقدام کردن ممکن است سفر شما با تأخیر مواجه شود.

2- چند نوع ویزای شینگن ایتالیا وجود دارد. نوع A ویزای شینگن برای ترانزیت فرودگاهی است، یعنی اگر قرار باشد به یک کشور غیر از ایتالیا سفر کنید ولی هواپیمای شما در حین سفر در یکی از فرودگاه‌های ایتالیا توقف کند نیاز به دریافت این ویزا دارید. ویزای نوع C برای اقامت‌های کوتاه‌مدت است. مثلاً سفرهای توریستی به ایتالیا به این نوع ویزا نیاز دارند. ویزای نوع D و یا ویزای ملی ایتالیا ویزایی است که برای اقامت بلندمدت یا دائم در ایتالیا صادر می‌شود. این اقامت می‌تواند به هر دلیلی باشد از تحصیلی و کاری گرفته تا سرمایه‌گذاری.

3- باری دیگر قابل ذکر است که برای دریافت ویزای شینگن ایتالیا باید مراحل انگشت‌نگاری را پشت سر بگذارید. البته این انگشت‌نگاری برای کودکان زیر 12 سال نیاز نیست.

4- بیمه‌ی مسافرتی‌ای که در بالا به عنوان یکی از مدارک دریافت ویزای =ایتالیا نام برده شد، باید حداقل 30 هزار یورو از مخارج در ایتالیا را پوشش دهد.

دریافت ویزای شینگن ایتالیا با ساحل شنی

برای دریافت ویزای ایتالیا می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن