خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن فرانسه بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای فرانسه

فرانسه از کشورهایی‌ست که متقاضیان تقریباً زیادی برای سفر به آن‌ها وجود دارند. همه ساله افراد بسیاری تحت عناوین مختلف و با اهداف گوناگون برای دریافت ویزای شنگن این کشور اقدام می‌کنند. از آن‌جا که فرانسه یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن است، برای ورود به آن باید ویزای شینگن فرانسه را داشت و مسلماً برای دریافت ویزای شنگن این کشور هم باید به دنبال طی مراحل قانونی تعیین‌شده از سوی کشور فرانسه بود.

چنان‌چه قصد دارید به فرانسه سفر کنید و می‌خواهید ویزای شنگن فرانسه را دریافت نمایید بهتر است انجام مراحل این کار را به افرادی بسپارید که با تخصص و تجربه‌ی خود بتوانند سریع‌تر و آسان‌تر مجوز ورود به فرانسه، و البته سایر کشورهای منطقه‌ی شنگن، را برایتان بگیرند. ساحل شنی با سال‌ها تجربه در ارتباط با دریافت ویزای شنگن کشورهای مختلف می‌تواند شما را از ابتدا تا انتها در دریافت ویزای شینگن فرانسه یاری کند. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان کارشناسان سلحل شنی تنها کافی‌ست با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

ویزای شینگن فرانسه

اطلاعات زیر مهم‌ترین نکاتی هستند که توجه به آن‌ها می‌تواند در دریافت ویزای فرانسه کمک‌کننده باشد.

 

ویزای شینگن فرانسه (France Schengen Visa) چیست؟

همان‌طور که اشاره کردیم کشور فرانسه یکی از اعضای پیمان شنگن است و به همین خاطر برای ورود به آن باید ویزای شنگن داشته باشید. اگر قصد سفر به فرانسه را دارید به احتمال زیاد با اصطلاح ویزای شینگن، که گاه آن را ویزای شنگن تلفظ می‌کنند، آشنایی دارید. ویزای شنگن ویزایی‌ست که برای ورود به منطقه‌ی شنگن صادر می‌شود و منطقه‌ی شینگن منطقه‌ای است متشکل از چند کشور اروپایی که به‌صورت قراردادی مرزهای جغرافیایی را بین خود از میان برداشته‌اند و به همین‌سبب هر یک از شهروندان این کشورها، یا افرادی که دارای ویزای یکی از آن‌ها باشند، می‌تواند بدون نیاز به دریافت ویزا وارد دیگر کشورهای منطقه شوند.

کشورهایی که در حال حال حاضر عضو پیمان شنگن هستند عبارت از اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن‌اشتاین، لیتوانی، لوگزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس هستند.

ویزای شینگن کشور فرانسه با توجه به هدف متقاضی از ورود به منطقه‌ی شینگن، مدت زمان مجاز حضور در منطقه و برخی فاکتورهای دیگر به چهار دسته‌ی کلی A، B، C و D که هر یک زیرمجموعه‌های خود را دارد تقسیم می‌شود:

 • ویزای شنگن نوع A یا ویزای ترانزیت فرودگاهی: افرادی که دارای شرایط خاص نیستند، باید برای ورود به یکی از فرودگاه‌های واقع‌شده در منطقه‌ی شینگن، در پروازهای غیرمستقیم، این ویزا را داشته باشند.
 • ویزای شنگن نوع B: این ویزا نیز نوعی ویزای ترانزیت است اما برای افرادی صادر می‌شود که بخواهند با قطار، خودرو و … از منطقه‌ی شنگن عبور کنند. مدت اعتبار این ویزا معمولاً بسیار محدود است.
 • ویزای شنگن نوع C: این ویزا ویزای کوتاه‌مدت برای ورود به کشورهای منطقه‌ی شنگن است و ویزای گردشگری یکی از زیرمجموعه‌های آن است.
 • ویزای شنگن نوع D: این نوع ویزای شنگن برای افرادی صادر می‌شود که قصد اقامت بلندمدت در منطقه‌ی شینگن، به‌عنوان مثال برای کار، تحصیل و …، را داشته باشند.

ویزای شنگن فرانسه

برای اخذ ویزای شینگن فرانسه چه مراحلی را باید طی کرد؟

دریافت وقت سفارت، نه تنها در ارتباط با کشور فرانسه بلکه برای هر کدام از کشورهای منطقه‌ی شنگن، یکی از مقدمات الزامی است و برای دریافت هر نوع ویزای شینگن فرانسه باید ابتدا نسبت به اخذ وقت سفارت فرانسه اقدام کنید. منظور از وقت سفارت فرانسه نوبت ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن برای ورود به فرانسه است که از سوی سفارت فرانسه در ایران برای انجام این کار انتخاب شده‌اند. هر یک از متقاضیان دریافت ویزای فرانسه باید ابتدا یک وقت سفارت فرانسه رزرو کنند و در روز و ساعت مشخصی که توسط سفارت به متقاضی اعلام می‌شود با حضور در مکان تعیین‌شده نسبت به ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای فرانسه و همچنین پرداخت هزینه‌ی دریافت ویزا، انگشت‌نگاری و … اقدام نمایند.

برای دریافت وقت سفارت مدرک خاصی لازم نیست و تنها کافی‌ست فرمی که به همین منظور از سوی سفارت کشور فرانسه در ایران طراحی شده را پر کنید و آن را به این سفارت تحویل دهید. مدتی پس از تحویل فرم، ساعت و روز ملاقات به شما اعلام خواهد شد. تمامی افرادی که قصد دریافت ویزای شنگن فرانسه را دارند باید تقاضای یک وقت سفارت جداگانه بدهند و تمامی متقاضیان، به غیر از کودکان، نیز باید در روز تعیین‌شده در محل ملاقات حضور داشته باشند.

دریافت وقت سفارت کشور فرانسه یکی از مهم‌ترین مراحل درخواست ویزای این کشور است و مسلماً تا موفق به دریافت وقت سفارت این کشور نشوید نخواهید توانست مراحل بعدی دریافت ویزا را طی کنید. شما عزیزان می‌توانید برای اطمینان از دریافت به‌موقع وقت سفارت فرانسه از خدمات ساحل شنی استفاده کنید. برای مشاوره‌ی رایگان در این ارتباط و همچنین ثبت سفارش خود تنها کافی‌ست با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

همان‌طور که گفتیم باید در روز و ساعت مشخص‌شده از سوی سفارت، در مکانی که باز هم از سوی سفارت تعیین می‌شود حضور پیدا کرده و مدارک خود را برای ارائه‌ی درخواست ویزای شنگن فرانسه به مسئولان سفارت ارائه کنید. کامل‌بودن مدارکی که در این روز ارائه می‌کنید یکی از مهم‌ترین عوامل بر پذیرش یا رد درخواست صدور ویزای شینگن کشور فرانسه برای شما خواهد بود. خلاصه روز ملاقات روز سرنوشت‌سازی‌ است و بهتر است حتماً پیش از آن روز با مشورت با افراد مطلع و باتجربه تا حد امکان درباره‌ی اقدامات ضروری و کمک‌کننده در این روز اطلاع کسب کنید.

شما می‌توانید در این زمینه هم روی تجربه و تخصص کارشناسان ساحل شنی حساب کنید. کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا با آمادگی کامل و البته با مدارک کامل در مصاحبه‌ی درخواست ویزای شنگن فرانسه شرکت کنید و بدون برخورد با مشکلات قابل اجتناب درخواست خود را ارائه و ویزای این کشور را دریافت کنید.

پس از روز ملاقات و ارائه‌ی مدارک، گذرنامه‌ی شما در سفارت فرانسه باقی می‌ماند تا پس از بررسی مدارک شما نسبت به پذیرش یا رد درخواست صدور ویزا تصمیم‌گیری شود. پس از مدت تعیین‌شده باید به سفارت مراجعه کنید تا از نتیجه‌ی درخواست‌تان مطلع شوید. اگر با رد تقاضای صدور ویزا فرانسه مواجه شده‌اید نگران نباشید. کافی‌ست با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید و با کمک کارشناسان باتجربه و متخصص ما اقدامات مورد نیاز برای پیگیری رد درخواست صدور ویزا و درخواست مجدد را انجام دهید.

ویزای شینگن فرانسه

چه مدارکی برای دریافت ویزای شنگن فرانسه مورد نیاز اند؟

مدارکی که باید در روز ملاقات با مسئولان صدور ویزا ارائه دهید با توجه به شرایط شما، نوع ویزای درخواستی و فاکتورهای مؤثر دیگر متفاوت هستند. اما به‌طور کلی همراه‌داشتن و ارائه‌ی مدارک زیر در روز ملاقات الزامی است:

 • فرم پرشده‌ی ویزای شنگن فرانسه
 • مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی
 • گذرنامه با حداقل 3 تا 6 ماه اعتبار و دست‌کم 2 برگ خالی
 • مدارک مربوط به شغل (جواز کسب، پروانه‌ی مطب، پروانه‌ی وکالت و ….)
 • گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش‌آموزان
 • پرینت گردش‌حساب 3 ماه اخیر
 • وثیقه‌ و مدارک اثبات تمکن مالی
 • بلیط [برای صدور ویزاهای کوتاه‌مدت رزرو بلیط برگشت هم الزامی است]
 • دعوت‌نامه از دانشگاه، باشگاه، شرکت، سمینار و …
 • رزرو هتل، آدرس و مدارک بستگان ساکن در فرانسه و نظایر آن‌ها
 • بیمه مسافرتی با حداقل پوشش درمانی برای منطقه‌ی شنگن
 • رضایت‌نامه‌ی والدین برای افراد زیر 18 سال
 • رضایت‌نامه‌ی والدین برای افراد زیر 18 سالی که بدون حضور والدین به فرانسه سفر می‌کنند
 • عکس بیومتریک
 • وجه نقد برای پرداخت هزینه‌های صدور ویزا

دقت داشته باشید که مدارکی که باید در روز ملاقات ارائه دهید محدود به این موارد نیستند و بسته به این‌که شما چه شرایطی دارید، چرا می‌خواهید به فرانسه سفر کنید، چه نوع ویزایی لازم دارید و … مدارک متفاوتی مورد نیاز اند. بهتر است حتماً چندین روز پیش از روز ملاقات با افراد مطلع و باتجربه در این زمینه مشورت کنید تا زمان کافی برای آماده‌کردن آن‌ها را داشته باشید.

ویزای شینگن فرانسه

چند نکته درباره‌ی ویزای شنگن فرانسه

1- ارائه‌ی برخی مدارک می‌تواند شانس‌تان را برای دریافت ویزای فرانسه بیش‌تر کند. به‌عنوان نمونه اگر در صفحات گذرنامه‌های قبلی خود مهر ویزای شنگن دارید، حتماً آن گذرنامه را هم ضمیمه‌ی مدارک ارائه‌شده کنید. در همین راستا بار دیگر پیشنهاد می‌کنیم تا حتماً از کارشناسان کارآزموده‌ی ما برای تکمیل مدارکی که در روز مصاحبه ارائه می‌کنید کمک بگیرید.

2- مدارکی که به سفارت ارائه می‌دهید باید ترجمه‌شده توسط دارالترجمه‌های رسمی باشند. با سپردن مراحل اخذ ویزای شنگن فرانسه به ساحل شنی نیازی به انجام این کار نخواهید داشت چرا که ساحل شنی کار ترجمه‌‎ی رسمی مدارک را نیز برای‌تان انجام خواهد داد.

3- یکی از مواردی که باید هنگام دریافت وقت سفارت فرانسه، اولین مرحله برای دریافت ویزای این کشور، مشخص کنید نوع ویزایی‌ست که تقاضای صدور آن را از سوی سفارت دارید. در بسیاری از موارد مسافران نمی‌دانند دقیقاً چه ویزایی متناسب با شرایط‌شان است و این می‌تواند به رد درخواست صدور ویزا منتهی شود. بهتر است پیش از اقدام برای دریافت وقت سفارت با مشورت با کارشناسان ما از نوع ویزای متناسب با شرایط خودتان مطمئن شوید.

اخذ ویزای شینگن فرانسه با ساحل شنی

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت ویزای فرانسه در مدت زمانی نسبتاً کوتاه‌تر، شانس بیش‌تر و هزینه‌های غیرضروری کم‌تر، از خدمات ساحل شنی استفاده کنید. ادعای دریافت قطعی ویزای شنگن برای فرانسه ادعایی بی‌پایه است و هیچ کس نمی‌تواند دریافت ویزای فرانسه را برای شما تضمین کند، اما تخصص و تجربه‌ی ما این امکان را برای‌مان فراهم می‌آورند تا با گردآوری مدارک کامل، رفع مشکلات موجود در راه مراحل دریافت ویزا و … شانس دریافت ویزای فرانسه را برای شما عزیزان به بالاترین میزان ممکن برسانیم. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت سفارش برای اخذ ویزای شنگن فرانسه با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن