خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن مجارستان بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای مجارستان

دریافت ویزای شینگن مجارستان از جمله خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی برای مسافرانی‌ست که قصد سفر به منطقه‌ی شینگن را دارند. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط، دریافت مشاوره‌ی رایگان و ثبت سفارش اخذ ویزای شینگن مجارستان با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

ویزای شینگن مجارستان

معرفی مختصر ویزای شینگن مجارستان

مجارستان از جمله 26 کشور عضو پیمان شینگن است و برای ورود به آن باید ویزای شینگن مجارستان را در اختیار داشت. شهروندان کشورهای عضو پیمان شینگن می‌توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به دیگر کشورهای عضو سفر کنند و این امکان در بسیاری از موارد برای شهروندان دیگر کشورها که موفق به دریافت ویزای شینگن یکی از کشورهای عضو این پیمان شده‌اند هم برقرار است. کشورهای ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن‌اشتاین، لیتوانی، لوگزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان و یونان سایر کشورهای عضو پیمان شینگن یا به عبارت درست‌‌تر پیمان شنگن (Schengen Visa) هستند.

بسته به این‌که هدف‌تان از ورود به کشور مجارستان چیست باید تقاضای صدور یکی از انواع ویزای شینگن را به سفارت این کشور ارائه کنید و پس از طی مراحل قانونی منتظر نتیجه‌ی درخواست خود باشید. برای اقدام جهت گرفتن ویزای شینگن مجارستان باید واجد شرایط دریافت این ویزا باشید، نوع ویزای شینگن را به درستی انتخاب کنید و مدارک کامل را به مسئولان صدور ویزا ارائه دهید.

ویزای مجارستان

در بسیاری از موارد ریجکت شدن تقاضای صدور ویزای شینگن مجارستان ناشی از اشتباهاتی‌ست که اگر متقاضی پیش از اقدام برای دریافت ویزا از آن‌ها مطلع می‌شد و نسبت به برطرف‌کردن‌شان اقدام می‌کرد اجتناب‌پذیر می‌بودند. در خیلی از موارد نیز این ارائه‌ی مدارک ناقص و ناکافی‌ست که منجر به ریجکت شدن درخواست صدور ویزای مجارستان می‌شود. پاسخ‌های نابه‌جا در مصاحبه‌ی صدور ویزا، انتخاب نادرست نوع ویزا، زمان نامناسب اقدام برای دریافت ویزای مجارستان و … نیز از جمله دیگر عواملی هستند که می‌توانند به ریجکت شدن تقاضای صدور ویزای مجارستان منتهی شوند. خوشبختانه بسیاری از این موارد درصورت استفاده از تخصص به‌روز و تجربه‌ی کارشناسان دریافت ویزا قابل پیشگیری و برطرف ‌شدن هستند و به‌طور کلی مسلماً شانس موفقیت در دریافت ویزای شینگن مجارستان درصورت استفاده از تخصص و تجربه‌ی افراد مطلع بیش‌تر خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید انجام تمامی مراحل دریافت ویزای شینگن مجارستان را به کارشناسان ما در آژانس گردشگری ساحل شنی بسپارید. کارشناسان ما با تخصص به‌روز خود از آخرین تغییرات در ارتباط با صدور ویزای مجارستان مطلع هستند و می‌توانند با تجربه‌ی خود در این زمینه شانس دریافت این ویزا برای شما و همراهان‌تان را به میزان چشم‌گیری افزایش دهند. گذشته از این درصورت استفاده از خدمات ما برای دریافت ویزای شینگن کشور مجارستان از انجام اقدامات جانبی اما ضروری برای دریافت ویزا و سفر به مجارستان، مثل ترجمه‌ی مدارک، تهیه‌ی بیمه‌ی مسافرتی، مدرک رزرو هتل، مدرک بلیط رفت و برگشت (دوطرفه‌ی) هواپیما و … معاف خواهید بود چرا که تمامی این موارد از خدمات ساحل شنی هستند و طی مراحل دریافت ویزای مجارستان نیز به کار گرفته می‌شوند. برای مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان دریافت ویزای شینگن ما با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن مجارستان

شرایط دریافت، مدارک مورد نیاز و انواع ویزای شینگن مجارستان

برای موفقیت در اخذ ویزای شینگن مجارستان باید در درجه‌ی اول حائز شرایط دریافت این ویزا باشید. برخورداری از برخی شرایط برای تمامی متقاضیان دریافت ویزای شینگن مجارستان الزامی است و فقدان آن‌ها احتمال پذیرش تقاضای صدور ویزا را نزدیک به صفر می‌کند. آشنایی با این شرایط می‌تواند به شما کمک کند تا پیش از ارسال درخواست‌تان به سفارت، درصورت امکان، مشکل را برطرف کنید و بدین ترتیب مانع از ریجکت شدن تقاضای خود از بابت این مشکلات شوید.

نداشتن پاسپورت معتبر با اعتبار و تعداد صفحات خالی کافی، داشتن سوء سابقه‌ی کفری، ناتوانی در اثبات تمکن مالی، نداشتن اجازه‌ی خروج از کشور برای افرادی که به اجازه‌ی پدر، همسر، والدین و … نیاز دارند، عدم ارائه‌ی بیمه‌ی مسافرتی و … از جمله مواردی هستند که می‌توانند شانس دریافت ویزای مجارستان را بسیار کم و آن را تقریباً غیرممکن کنند. البته این‌که آیا شما واجد شرایط دریافت ویزای شینگن مجارستان هستید یا نه پرسشی‌ست که تنها مسئول صدور ویزای شینگن مجارستان می‌تواند، پس از بررسی مدارک و تقاضای شما، به آن پاسخ دهد. مثلاً یکی از شروط دریافت ویزای مجارستان این است که بتوانید به مصاحبه‌کننده ثابت کنید که رابطه‌ی کاری، خانوادگی و … قوی‌ای با ایران دارید و بازگشت‌تان به کشور پس از پایان اعتبار ویزا قطعی‌ست و این فقط مصاحبه‌کننده است که تصمیم می‌گیرد شما رابطه‌ای قوی با ایران دارید یا نه.

برای اطلاع از تمامی شرایطی که باید برای دریافت ویزای شینگن مجارستان داشته باشید و همچنین برای اقدام برای رفع مشکلات خود در این زمینه باز هم می‌توانید از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان ما کمک بگیرید.

پس از آن‌که مطمئن شدید واجد شرایط دریافت ویزا هستید باید دیگر مراحل دریافت ویزای مجارستان را طی کنید. نخستین اقدام برای دریافت ویزای شینگن مجارستان دریافت وقت سفارت مجارستان است و فرقی نمی‌کند هدف شما از سفر به این کشور چیست و درخواست صدور چه نوع ویزایی را دارید. دریافت وقت سفارت مجارستان مستلزم طی یک سری امور اداری، مثل پرکردن فرم‌هایی که به همین منظور طراحی شده‌اند، ارائه‌ی آن‌ها به سفارت و … است. پس از طی روال کار روز و ساعت مشخصی به شما اعلام می‌شود که باید در آن روز در مکانی که به شما اعلام شده حضور پیدا کرده، مدارک خود را ارائه کنید و در مصاحبه یا همان ملاقات با مسئول صدور ویزای مجارستان شرکت نمایید.

اگرچه می‌توانید خود برای دریافت وقت سفارت مجارستان اقدام کنید اما پیشنهاد می‌کنیم اگر فرصت کمی برای دریافت وقت سفارت دارید و یا زمان کافی برای انجام امور اداری مربوط به دریافت وقت سفارت را ندارید، انجام این کار را به ما بسپارید. کارشناسان ما در مدتی کوتاه پس از تحویل مدارک‌ از سوی شما، نوبت سفارت مجارستان را برای شما دریافت کرده و به اطلاع‌تان می‌رسانند. با استفاده از تخصص کارشناسان ما برای دریافت وقت سفارت علاوه بر این می‌توانید با آمادگی بیش‌تری در ملاقات دریافت ویزای مجارستان شرکت کنید.

ویزای مجارستان

همان‌طور که اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین علل ریجکت شدن درخواست ویزای شینگن مجارستان ناکامل بودن مدارکی‌ست که به سفارت این کشور ارائه می‌شود. برای این‌که تا حد امکان از رد درخواست‌تان به سبب ناقص بودن مدارک جلوگیری کنید باید در درجه‌ی اول بدانید که دقیقاً چه مدارکی برای ارائه به مسئولان سفارت ضروری هستند و در درجه‌ی بعد فرصت کافی، امکان و توانایی فراهم‌کردن این مدارک را داشته باشید. مهم‌ترین مدارکی نمونه‌هایی از مدارکی هستند که باید در روز ملاقات ارائه کنید:

 • مدارک شناسایی معتبر [شناسنامه، کارت ملی، گواهی پایان خدمت، عقدنامه درصورت متأهل بودن و …]
 • پاسپورت با اعتبار و صفحات خالی کافی
 • عکس بیومتریک
 • مدارک شغلی
 • گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش‌آموزان و دانش‌جویان
 • مجوز خروج از کشور [برای افرادی که برای خروج از کشور به اجازه نیاز دارند]
 • مدرک رزرو هتل و بلیط دوطرفه
 • گواهی تمکن مالی و پرینت گردش حساب چند ماه اخیر
 • وثیقه
 • بیمه‌ی مسافرتی
 • و …

البته مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای مجارستان بستگی به نوع ویزای درخواستی و شرایط متقاضی دارند و مواردی که در این‌جا نام بردیم نمونه‌هایی از مدارک ضروری بودند. با توجه به اهمیت کامل بودن مدارک پیشنهاد می‌کنیم حتماً چندین روز پیش از روز ملاقات، با مشورت با افراد آگاه از مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای شینگن مجارستان مطلع شوید. کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی می‌توانند بهترین مشاوره در این زمینه را به شما ارائه دهند. با مشورت با کارشناسان ما می‌توانید از تمامی مدارک مورد نیاز برای ویزای درخواستی خود اطلاع پیدا کرده و درصورت وجود مشکل در فراهم‌کردن برخی از آن‌ها، با کمک کارشناسان ما مشکل را تا حد امکان برطرف کنید.

گفتیم که ویزای شینگن مجارستان به چند صورت ارائه می‌شود و هر متقاضی باید با توجه به هدفی که از سفر به مجارستان دارد بهترین گزینه را انتخاب کند. انواع ویزای شینگن مجارستان شامل موارد زیر هستند:

 • ویزای شینگن A: این ویزا مخصوص افرادی‌ست که قصد اقامت در مجارستان را ندارند اما این کشور محل توقف پرواز آن‌هاست و ناگزیرند برای رسیدن به مقصد خود وارد یکی از فرودگاه‌های مجارستان شوند. این ویزا کاربردهای دیگری هم دارد.
 • ویزای شینگن B: این ویزا نیز نوعی ویزای ترانزیت است اما معمولاً برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند به صورت زمینی برای رفتن به کشوری دیگر از مجارستان عبور کنند. این نوع ویزا نیز کاربردهای دیگری علاوه بر آن‌چه گفتیم دارد.
 • ویزای شینگن C: افرادی که می‌خواهند اقامت نسبتاً کوتاهی در مجارستان داشته باشند و مثلاً برای گردش، دیدار آشنایان و … به این کشور سفر کنند معمولاً باید از ویزای نوع C استفاده کنند.
 • ویزای شینگن D: این ویزا بیش‌تر برای افرادی صادر می‌شود که قصد اقامت طولانی در مجارستان را دارند و معمولاً دریافت آن از دیگر انواع ویزای شنگن مجارستان دشوارتر است.

برای این‌که بدانید دقیقاً باید تقاضای صدور چه نوع ویزایی را داشته باشید باز هم می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان ساحل شنی استفاده کنید.

ویزای شینگن مجارستان

چند نکته درباره‌ی ویزای مجارستان

1- معمولاً در روز ملاقات باید هزینه‌های صدور ویزا را نیز با واحد پولی تعیین‌شده توسط سفارت پرداخت کنید و بنابراین باید در این روز پول کافی [به یورو] به همراه داشته باشید.

2- انگشت‌نگاری برای صدور ویزا معمولاً در همان روز مصاحبه انجام می‌شود.

3- تمامی متقاضیان صدور ویزا، به غیر از کودکان، باید شخصاً در مصاحبه شرکت کنند.

4- هر متقاضی باید یک وقت سفارت جداگانه دریافت کند.

5- ارائه‌ی دعوت‌نامه برای افرادی که برای شرکت در سمینارها، مسابقات و … قصد سفر به مجارستان را دارند الزامی‌ست.

6- تمامی مدارک باید توسط دارالترجمه‌های رسمی ترجمه شوند و البته همان‌طور که گفتیم درصورت استفاده از خدمات ما نیازی به این کار نیست چرا که ما خود کار ترجمه‌ی رسمی مدارک را نیز برای شما انجام می‌دهیم.

اخذ ویزای شینگن مجارستان با ساحل شنی

متقاضیان دریافت ویزای مجارستان به دنبال این هستند که تا حد امکان شانس پذیرش تقاضای خود را بیش‌تر کنند و بدیهی‌ست که هر چه آگاهانه‌تر و با اطلاعات بیش‌تر و به‌روزتر برای دریافت این ویزا اقدام شود شانس موفقیت بیش‌تر خواهد بود. هیچ کس نمی‌تواند مدعی دریافت قطعی ویزای شینگن مجارستان برای هیچ یک از متقاضیان شود و این ادعایی بی‌پایه است، چرا که تصمیم‌گیری برای صدور ویزا تنها در حوزه‌ی اختیارات سفارت مجارستان است و بس.

ما در آژانس مسافرتی ساحل شنی به شما کمک می‌کنیم تا با حداکثر آگاهی و برطرف‌کردن مشکلات تا جای امکان شانس پذیرش تقاضای صدور ویزای شنگن مجارستان را برای خود و همراهان‌تان به میزان قابل توجهی زیاد کنید. موارد متعدد موفقیت پرونده‌های مراجعان ما در دریافت ویزای مجارستان خود گویای مهارت و تخصص کارشناسان ویزای شینگن ماست. برای ارتباط با ما با شماره‌ی 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن