خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن نروژ بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای نروژ

ویزای شینگن نروژ را از آژانس گردشگری ساحل شنی بخواهید. برای دریافت ویزای شینگن نروژ و مشاوره‌ی رایگان در مورد ویزای کشور نروژ تلفن را بردارید و با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن نروژ

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن ویزایی است که باید قبل از سفر به کشورهای منطقه‌ی شینگن دریافت شود. مقصود از کشورهای منطقه‌ی شینگن، 26 کشور است که در سال‌های اخیر بر طبق توافق‌نامه‌ی شنگن منطقه‌ای تحت همین نام تشکیل داده‌اند. شهروندان این کشورها هر یک بدون آن که نیاز به دریافت ویزا داشته باشند می‌توانند زمینی یا هوایی در میان این کشورها تردد کنند. همچنین شهروندان بسیاری از کشورهای غیر شینگن هم می‌توانند با دریافت ویزای شینگن بدون دریافت ویزایی دیگر در هر یک از این کشورها تردد کنند.

ویزای شینگن چند نوع است: A, B, C , D . ویزای شینگن نوع A ویزای ترانزیت فرودگاهی است، یعنی ویزایی است که برای شهروندان برخی کشورها برای توقف در فرودگاه صادر می‌شود. دارنده‌ی این ویزا حق ندارد از فرودگاه خارج شود و فقط حق توقفی کوتاه‌مدت در فرودگاه یکی از کشورهای شینگن را دارد. ویزای نوع B هم چنین وضعیتی دارد منتها برای سفرهای زمینی کاربرد دارد و البته اندکی اعتبارش از لحاظ زمانی بیشتر است. دارنده‌ی ویزای شینگن نوع B می‌تواند تا حداکثر 5 روز در کشورهای شینگن بماند و پس از آن باید این کشورها را ترک کند. در واقع کسانی که به صورت زمینی از کشوری غیر شینگن به کشور غیر شینگن دیگری می‌روند و در بین راه بخواهند از کشوری شینگن عبور کنند نیاز به ویزای شینگن نوع B دارند.

ویزای شینگن نوع C ویزایی کوتاه‌مدت است و عمدتاً 6 ماه اعتبار دارد. دارنده‌ی این ویزا می‌تواند در این 6 ماه نهایتاً 90 روز در کشورهای شینگن اقامت کند. ویزای گردشگری شینگن از نوعِ همین ویزاست. در نهایت ویزای شینگن نوع D که با نام ویزای ملی هم شناخته می‌شود ویزایی است که امکان اقامت بلند مدت و حتی دائم در کشورهای شینگن را به دارنده‌ی ویزا می‌دهد. ویزای تحصیلی، ویزای پزشکی، ویزای تجاری و سایر ویزاهایی که همراه با اقامت بلندمدت هستند از نوع ویزای ملی یا ویزای نوع D به شمار می‌روند.

ویزای شینگن نروژ هم دقیقاً چنین ساختاری دارد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد انواع ویزای شینگن نروژ می‌توانید در ساعات اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویزای شینگن نروژ

چه مراحلی برای دریافت ویزای شینگن باید طی شوند؟

پر کردن فرم ویزا، درخواست وقت سفارت نروژ، ارائه‌ی مدارک مورد نیاز به مسئولان سفارت، مصاحبه، انگشت‌نگاری و در آخر صبر کردن برای صدور ویزا مراحل کلی دریافت ویزای شینگن نروژ هستند. هر یک از این مراحل باید با آگاهی کامل طی شوند تا احتمال صدور ویزای شینگن نروژ از سوی مسئولان سفارت نروژ افزایش یابد.

بله، می‌گویم احتمال چراکه تحت هیچ شرایطی نمی‌توان گفت که «حتماً» و «تضمینی» ویزای شینگن صادر می‌شود. اگر مدارکی که ارائه می‌دهید کامل و کافی نباشند و یا به پرسش‌ها نتوانید صحیح جواب دهید این احتمال وجود دارد که درخواست شما برای ویزای شینگن رد شود. خوشبختانه اگر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید و مراحل دریافت ویزا را به آژانس ساحل شنی بسپارید شانس دریافت ویزا برای شما به شدت افزایش می‌یابد. کارشناسان ما تجربه و تخصص لازم برای دریافت ویزا را دارند و به این ترتیب تا جای امکان، احتمال رد درخواست را کاهش می‌دهند.

همچنین برای درخواست وقت سفارت نروژ هم می‌توانید روی تجربه و تخصص کارشناسان ما حساب کنید. اخذ وقت سفارت نروژ مرحله‌ای اساسی برای دریافت ویزا است. اگر وقت سفارت تعیین نشود یعنی متقاضی نمی‌تواند با مسئولان سفارت نروژ ملاقات کند.

ویزای شینگن نروژ

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن نروژ

ویزای شنگن نروژ افزون بر نوع‌های A,B,C,D چند دسته هم دارد، مثلاً ویزای توریستی نروژ، ویزای تحصیلی نروژ، ویزای ترانزیت نروژ، ویزای نروژ برای همسر، ویزای تجاری نروژ و … . هر یک از این انواع ویزا مدارک خاص و منحصر به فرد خود را نیاز دارند، اما در کل مدارک زیر کلیتِ مدارکی هستند که برای ویزای شینگن نروژ نیاز اند. در واقع این مدارک، کلیتِ مدارکی هستند که باید به هنگام ملاقات با مسئولان سفارت نروژ به همراه داشته باشید:

  • بلیط هواپیما [برای ویزاهای کوتاه‌مدت باید بلیط هواپیما برگشت را هم به همراه داشته باشید]
  • پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
  • دو قطعه عکس 3.5 * 4.5 با زمینه‌ی سفید [عکس باید حتماً مربوط به زمان حاضر باشد و نه گذشته]
  • بیمه‌ی مسافرتی [این بیمه باید بتواند هزینه‌های احتمالی در سفر به نروژ را پوشش دهد. برای دریافت اطلاعات لازم در مورد بیمه‌ی مسافرتی می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. ضمناً این امکان را دارید که از خدمات ساحل شنی در مورد بیمه‌ی مسافرتی استفاده کنید]
  • نامه‌ی تمکن مالی
  • گردش حساب سه ماهه‌ی اخیر حساب متقاضی
  • رسید رزرو هتل در نروژ

جز این موارد، یک سری مدرک هستند که بسته به نوع ویزایی که می‌خواهید باید عرضه شوند. مثلاً دعوت‌نامه‌ کارفرما در نروژ برای ویزاهای تجاری و کاری، یا دعوت از دانشگاه نروژ برای ویزای تحصیلی نروژ و یا دعوت‌نامه از اقوام برای ویزای خصوصی دوستان نروژ از جمله مدارکی هستند که برای انواع ویزاها مورد نیاز اند.

ویزای نروژ

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز برای انواع ویزا می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید. در نظر داشته باشید که دقیق‌ و کامل‌بودن مدارک در احتمال صدور ویزا بسیار تأثیرگذار است و باید با وسواس و با دقت زیادی این مدارک را تهیه کنید.

چند نکته در مورد ویزای شینگن نروژ

1- مدارکی که برای مسئولان سفارت می‌برید باید به زبان نروژی ترجمه‌ی رسمی شده باشند. خوشبختانه می‌توانید برای ترجمه‌ی مدارک هم روی خدمات ساحل شنی حساب کنید.

2- در بالا اشاره‌وار گفتم که ویزای شنگن نروژ تضمینی عبارتی نادرست است. هیچ شرکتی نمی‌تواند به شما قول 100 درصدی دریافت ویزای شینگن دهد، اما یک شرکت مجرب و متخصص می‌تواند شانس شما برای دریافت ویزا را افزایش دهد. خوشبختانه در صورت سپردن اخذ ویزای شینگن به آژانس ساحل شنی می‌توانید شانس خود برای دریافت ویزا را افزایش دهید و تا جای امکان مانع از رد درخواست ویزای خود شوید.

3- برای مراحل انگشت‌نگاری و مصاحبه با مسئولان سفارت‌ها باید خود شما حضور بیابید. همچنین اصلاً نباید دیر کنید و یا این ملاقات را به تعویق بیاندازید چراکه این کارها شانس شما برای دریافت ویزا را کاهش می‌دهند.

دریافت ویزای شینگن نروژ با ساحل شنی

شما عزیزان می‌توانید مراحل دریافت ویزای شنگن نروژ را به کارشناسان مجرب و متخصص ساحل شنی بسپارید و بنابراین شانس و احتمال صدور ویزای شینگن را افزایش دهید. برای این منظور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن