خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن هلند بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای هلند

هلند یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن است و شهروندان بسیاری از کشورها از جمله ایران باید برای ورود به آن باید ابتدا نسبت به دریافت ویزای شینگن هلند اقدام نمایند. دریافت ویزای شینگن برای هلند از جمله خدماتی است که ساحل شنی در اختیار مراجعان محترم خود قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط و دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن هلند

ویزای شینگن هلند چیست؟

ویزای شینگن عبارتی‌ست که در حوزه‌ی گردشگری و مهاجرت کاربرد زیادی دارد. ویزای شینگن و به‌عبارت صحیح‌تر ویزای شنگن ویزایی‌ست مخصوص کشورهای عضو پیمان شنگن. کشورهای عضو پیمان شنگن 26 کشور اروپایی هستند که بر اساس این پیمان قراردادهایی از جمله برداشتن مرزهای جغرافیایی بین را خود را امضاء کرده‌اند. بدین ترتیب تمامی شهروندان هر یک از این 26 کشور می‌توانند بدون اقدام برای دریافت ویزا به دیگر کشورهای عضو سفر کنند و این در بسیاری از موارد برای شهروندان کشورهایی که عضو پیمان شینگن نیستند اما ویزای شینگن یکی از کشورهای عضو پیمان را در اختیار دارند هم صدق می‌کند.

همان‌طور که گفتیم هلند یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است و برای آن‌که، با هر هدفی، قصد ورود به این کشور را داشته باشید باید ابتدا برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید. ویزای شینگن هلند بسته به این که هدف از سفر متقاضی به این کشور چیست و این سفر چه مدت به طول می‌انجامد به 4 دسته‌ی کلی A، B، C و D دسته‌بندی می‌شود و البته هر یک از این دسته‌ها خود زیرشاخه‌های دیگری هم دارد.

ویزای شینگن A هلند عمدتاً ویزای ترانزیتی است و برای مسافرانی صادر می‌شود که بخواهند به‌طور غیر مستقیم، از طریق یکی از فرودگاه‌های کشور هلند، به کشور دیگری سفر کنند. بنابراین اگر قصدتان ورود به کشور هلند نیست و مثلاً می‌خواهید به یکی از کشورهای خارج از پیمان شنگن بروید، اما پروازتان در هلند توقف بین مسیر دارد، باید پیش از پرواز علاوه بر ویزای کشور مقصد ویزای شینگن ترانزیت هلند را هم دریافت کنید، در غیر این صورت احتمال این‌که با مشکلاتی جدی، از جمله عدم امکان ادامه‌ی سفر و اجبار برای بازگشت به مبدأ، مواجه شوید کم نیست. چنان‌چه هرگونه پرسشی درباره‌ی دریافت ویزای شینگن ترانزیت هلند دارید می‌توانید با استفاده‌ از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ساحل شنی به پاسخ برسید.

ویزای شینگن هلند

ویزای شینگن نوع B هلند نوع دیگری از ویزای ترانزیت است که معمولاً برای سفرهای غیرهوایی صادر می‌شود و به‌طور کلی مدت زمان آن بیش‌تر از ویزای نوع A است. مسافرانی که می‌خواهند با خودروی شخصی، قطار و … به کشوری سفر کنند که برای رسیدن به آن باید از کشور هلند عبور کنند باید پیش از ورود به خاک این کشور ویزای شینگن ترانزیت نوع B هلند را دریافت نمایند. البته این نوع ویزای ترانزیت کاربردهای دیگری نیز دارد که برای کسب اطلاع کامل از آن‌ها باز هم می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما در ساحل شنی بهره بگیرید.

ویزای شینگن نوع C هلند که گردشگرانی که می‌خواهند از هلند دیدن کنند باید آن را در اختیار داشته باشند، ویزایی کوتاه‌مدت است که به دارنده‌ی آن اجازه‌ی ورود به هلند و معمولاً تردد بین این کشور و دیگر کشورهای پیمان شنگن را می‌دهد. ویزای شینگن نوع C گذشته از ویزای گردشگری زیر مجموعه‌های دیگری نیز دارد.

ویزای شینگن نوع D هلند برای افرادی صادر می‌شود که قصد اقامت طولانی‌مدت و گاه دائم در هلند را دارد. به‌عنوان افرادی که به قصد تحصیل یا کار به هلند سفر می‌کنند باید تقاضای دریافت این نوع ویزا را بدهند.

یکی از کلیدی‌ترین نکات هنگام اقدام برای دریافت ویزای هلند این است که بدانیم باید تقاضای صدور چه نوع ویزایی را از مسئولان سفارت هلند داشته باشیم. کم نیستند مواردی که در آن‌ها متقاضیان درخواست صدور ویزای نامرتبطی را به سفارت ارائه داده‌اند، ویزایی که باید اخذ می‌کرده‌اند، مثل ویزای ترانزیت، را نگرفته‌اند یا حتی اصلاً، مثلاً به‌سبب داشتن ویزای شنگن یکی از دیگر کشورهای پیمان شنگن، نیازی به اخذ ویزای هلند نداشته‌اند، و بدین ترتیب با دوباره‌کاری، هزینه‌های مضاعف و حتی ریجکت‌شدن تقاضای خود مواجه شده‌اند.

برای جلوگیری از چنین اشتباهاتی کافی‌ست از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان ما در ساحل شنی استفاده کنید. همکاران ما با بررسی دقیق شرایط و موقعیت شما بهترین نوع ویزای شینگن هلند را برای ارائه‌ی درخواست به شما اعلام می‌کنند. شماره‌تلفن 02157938 به همین منظور در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

ویزای شینگن هلند

برای دریافت ویزای شینگن هلند چه باید کرد؟

برای دریافت ویزای شینگن کشور هلند ابتدا باید از واجد شرایط‌ بودن برای اخذ این ویزا مطمئن شوید. به‌عنوان مثال اگر گذرنامه‌ی شما کم‌تر از 6 ماه اعتبار دارد و یا کم‌تر از 2 صفحه از آن خالی مانده، تا پیش از دریافت پاسپورت جدید نمی‌توانید نسبت به دریافت ویزای هلند اقدام کنید. موارد زیادی هستند که می‌توانند مانع دریافت ویزای شنگن برای افراد مختلف شوند و این که آیا واجد شرایط دریافت این ویزا هستید یا نه تماماً بستگی به شرایط خودتان دارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم پیش از هرگونه اقدامی ابتدا مطمئن شوید که آیا تمامی شرایط دریافت این ویزا را دارید یا نه.

در بسیاری از موارد این موانع قابل برطرف‌شدن هستند، اما بدون اطلاع از آن‌ها، و بدون رفع‌شان، با رد تقاضای صدور ویزا مواجه می‌شوید. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که هیچ مانعی در راه دریافت ویزای شنگن هلند برای شما وجود ندارد تنها کافی‌ست با ما تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان ساحل شنی استفاده کنید.

پس از این‌که مطمئن شدید که واجد شرایط دریافت ویزای شینگن برای هلند هستید باید نسبت به طی مراحل قانونی دریافت این ویزا اقدام نمایید و نخستین قدم در این راه دریافت وقت سفارت هلند است. هدف از اخذ وقت سفارت هلند حضور در مصاحبه یا همان ملاقات با مسئولان صدور ویزای شینگن هلند برای ارائه‌ی درخواست، تحویل مدارک مورد نیاز و پاسخ‌گویی به پرسش‌های این مسئولان است. برای دریافت وقت سفارت کشور هلند باید فرمی که به همین منظور طراحی شده را پر کنید و آن را به سفارت هلند تحویل دهید و منتظر باشید تا از سوی این سفارت روز و ساعتی مشخص به‌عنوان روز مصاحبه برای‌تان تعیین و به شما اعلام شود.

شما می‌توانید تمامی مراحل دریافت وقت سفارت هلند را به ساحل شنی بسپارید و در زمانی کوتاه‌تر و بدون هیچ مشکل و دردسری وقت سفارت هلند را دریافت کنید.

پس از آن‌که روز و ساعت مصاحبه به شما اعلام شد باید در همان روز در مکانی که به شما اعلام می‌شود، همراه با مدارک کامل، حضور پیدا کنید. تمامی افرادی که قصد دریافت ویزای هلند را دارند باید شخصاً در این مصاحبه شرکت کنند و تنها والدین کودکان می‌توانند به جای آن‌ها در مصاحبه حاضر شوند.

نکته‌ی مهم در این روز کامل‌بودن مدارکی است که همراه با درخواست صدور ویزا به مسئولان سفارت هلند تحویل می‌دهید. ناقص‌بودن مدارک مطمئناً مشکل بزرگی سر راه دریافت ویزای هلند خواهد بود و حتی ممکن است منتهی به ریجکت‌ شدن تقاضای شما شود. با توجه به این نکته بهتر است حتماً از چندین روز پیش از مصاحبه با مشورت با کارشناسان ما درباره‌ی مدارکی که باید برای روز مصاحبه گرد آورید کسب اطلاع کنید.

مدارکی که باید در این روز همراه داشته باشید موارد ثابتی نیستند بلکه با توجه به شرایط شما، نوع ویزا و … متغیر اند. گذشته از این، این امکان وجود دارد که سفارت از یک مقطع به بعد همراه‌داشتن یک مدرک، علاوه بر مدارک مورد نیاز قبلی، را الزامی کند و مسلماً این فقط افراد کارشناس هستند که می‌توانند شما را از تغییرات به‌روز این‌چنینی مطلع کنند.

چنان‌چه می‌خواهید با مدارک کامل و بی عیب و نقص و البته آمادگی کامل در ملاقات با مسئولان صدور ویزا شرکت کنید، روی تخصص و تجربه‌ی کارشناسان ساحل شنی حساب کنید. کارشناسان ما علاوه بر راهنمایی شما برای گردآوری مدارک کامل به شما کمک می‌کنند با آمادگی کامل در جلسه‌ی ملاقات حضور پیدا کنید و بهترین پاسخ‌ها را در جواب پرسش‌های احتمالی بدهید.

ویزای شینگن هلند

چند نکته درباره‌ی ویزای هلند

1- ریجکت ‌شدن تقاضای صدور ویزای شینگن هلند ممکن است باعث شود که شما نتوانید تا مدتی نه تنها برای هلند بلکه برای دیگر کشورهای شینگن تقاضای صدور ویزا کنید، بنابراین بهتر است هرگونه احتمال برای رد تقاضای خود را مهم فرض کنید و بهتر از آن انجام مراحل دریافت ویزای هلند را به متخصصان باتجربه بسپارید.

2- ادعای دریافت ویزای تضمینی هلند ادعایی نادرست است و هیچ فردی نمی‌تواند به شما قول صددرصد دریافت ویزای این کشور را بدهد. این در حالی‌ست که استفاده از تخصص کارشناسان مجرب در این زمینه می‌تواند شانس دریافت ویزای شنگن هلند را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد و از سویی از هزینه‌های قابل اجتناب در این راه جلوگیری کند.

3- مدارکی که برای دریافت ویزای هلند به سفارت این کشور ارائه می‌کنید باید به‌صورت رسمی ترجمه شده باشند. خوشبختانه در صورت استفاده از خدمات ساحل شنی برای اخذ ویزای شینگن هلند مشکلی از این نظر نخواهید داشت چرا که ترجمه‌ی مدارک، خود یکی از خدمات تخصصی ما به مراجعان است.

4- بیمه‌ی مسافرتی برای دریافت ویزای شنگن هلند مورد نیاز است. در این مورد نیز شما می‌توانید از خدمات ما در ارتباط با صدور بیمه‌ی مسافرتی استفاده کنید.

دریافت ویزای شینگن هلند با ساحل شنی

شاید گمان کنید که سپردن انجام مراحل قانونی دریافت ویزای کشور هلند به یک شرکت هزینه‌های سفرتان را، بدون ضرورت، افزایش می‌دهد. این در حالی‌ست که با نگاهی دقیق و با پرسش از افرادی که تجربه‌ی دریافت ویزا برای این کشور را دارند متوجه خواهید شد که در راه دریافت ویزای شنگن هلند هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده، دوباری‌کاری‌های متعدد به‌سبب نداشتن اطلاعات کافی، نیاز به زمانی بسیار بیش‌تر از آن‌چه ابتدا به نظر می‌آید و مواردی از این قبیل باعث کندشدن، افزایش قابل توجه هزینه‌ها و بدتر از همه رد تقاضا به خاطر مواردی که درصورت مشورت با متخصصان قابل پیشگیری می‌بودند می‌شوند.

شما عزیزان می‌توانید با ساحل شنی ویزای شینگن هلند را با حداقل هزینه، بدون اتلاف وقت و البته با بالاترین شانس موفقیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن