خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای شینگن پرتغال بگیریم؟ همه‌چیز در مورد ویزای پرتغال

ویزای شینگن پرتغال را از ما بخواهید. کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی به‌واسطه‌ی تجربه و تخصص خود در زمینه‌ی ویزای شینگن می‌توانند شانس شما برای دریافت ویزای شینگن پرتغال را تا حد قابل‌توجهی افزایش دهند. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن پرتغال

مراحل دریافت ویزای پرتغال

برای دریافت ویزای پرتغال یک سری مراحل باید طی شوند. در وهله‌ی اول باید فرم درخواست ویزا از طریق سایت سفارت پرتغال پر شود. از طریق پر کردن این فرم به سفارت می‌فهمانید که به دنبال ویزای پرتغال هستید. سپس وقت سفارت پرتغال می‌گیرید و بعد از آن مدارک مورد نیاز برای ویزای پرتغال را تهیه می‌کنید و در همان وقت سفارت به سفارت پرتغال می‌روید و مدارک را تحویل می‌دهید و مرحله‌ی انگشت‌نگاری را سر می‌کنید و بعد از آن دو هفته الی یک ماه و نیم و حتی دوماه منتظر جواب ویزای خود می‌مانید.

در این بین چند نکته‌ی مهم وجود دارند. نخست آن که این مراحل پیچیدگی‌ها و زحماتی با خود به همراه دارند که خوشبختانه این امکان برای شما فراهم است که هم فرآیند اخذ وقت سفارت پرتغال را به آژانس ساحل شنی بسپارید و هم آن که انجام مراحل دریافت ویزای شینگن پرتغال را به کارشناسان آژانس ساحل شنی محول کنید. برای این موارد می‌توانید با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای شینگن پرتغال

مدارک لازم برای ویزای شینگن پرتغال

ویزای شینگن پرتغال انواع مختلفی دارد و هر کس که قصد سفر به پرتغال می‌کند بر طبق هدفی که دارد باید به دنبال یک نوع از این ویزاها باشد. ویزای توریستی پرتغال، ویزای تحصیلی، ویزای کودکان زیر سن قانونی، ویزای تجاری، ویزای ترانسفر و … هر یک از انواع ویزایی هستند که باید بر حسب هدف خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. با انتخاب نوع ویزایی که می‌خواهید مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن پرتغال مقداری متفاوت از مدارکی می‌شوند که برای نوعی دیگر نیاز اند. اما در این بین یک سری مدرک مشابه هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به شناسنامه و کپی آن، گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و کپی آن، عکس بیومتریک با زمینه‌ی سفید، 60 یورو برای بررسی مدارک، فرم پرشده‌ی ویزا، بلیط هواپیما، رسید رزرو هتل، بیمه‌ی مسافرتی، نامه‌ی تمکن مالی و گردش حساب سه‌ماهه‌ی اخیر.

جز این مدارک، بسته به نوع ویزایی که می‌خواهید مدارکی دیگر هم نیاز اند. به عنوان مثال اگر به دنبال ویزای کار پرتغال باشید باید دعوت‌نامه از کارفرما، بیمه‌ و یک سری مدرک دیگر باشید.

ویزای تحصیلی هم چنین وضعی دارد. دعوت‌نامه از دانشگاه و چند مدرک دیگر برای آن نیاز هستند. برای اطلاع از تمامی مدارک لازم پیشنهاد می‌کنم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید که مدارک شما باید ترجمه‌ی انگلیسی باشند و همچنین این مدارک هم باید ترجمه‌ی رسمی شده باشند، یعنی ترجمه‌ای در نهادی که مجوز قوه‌ی قضاییه دارد. خوشبختانه امکان آن که کار ترجمه‌ی مدارک را هم به ما بسپارید فراهم است و بنابراین از این بابت نیز هیچ دغدغه‌ای نباید داشته باشید.

ویزای شینگن پرتغال

صدور ویزا چه مدت طول می‎کشد؟

مدت‌زمان رسمی‌ای که برای صدور ویزای شینگن پرتغال اعلام شده 15 روز است، ولی عموماً به دلایل مختلف این زمان به 1 ماه و حتی بیشتر هم می‌رسد. بنابراین توصیه می‌شود در صورتی که قصد سفر به پرتغال را دارید دو یا سه ماه قبل از سفر نسبت به دریافت ویزای شینگن پرتغال اقدام کنید.

آیا ممکن است درخواست صدور ویزا رد شود؟

بله این امکان وجود دارد که به دلایل مخالف [از جمله ناقص‌بودن مدارک، نبود تمکن مالی، نبود دلیلی قانع‌کننده برای سفر به پرتغال و …] درخواست صدور ویزای پرتغال رد شود، اما خوشبختانه امکان رد شدن درخواست زیاد نیست و همچنین اگر مراحل دریافت ویزای شینگن پرتغال را به‌خوبی طی کنید و مدارک را به درستی تهیه کنید این احتمال کمتر هم خواهد شد. برای آن که شانس‌تان برای دریافت ویزای پرتغال افزایش دهید پیشنهاد می‌کنم مراحل دریافت ویزای پرتغال را به کارشناسان ما واگذار کنید.

ویزای پرتغال

چرا باید ویزای شینگن پرتغال دریافت شود؟

پرتغال از کشورهایی است که عضو منطقه‌ی شینگن هستند. این منطقه‌ی شینگن در سال‌های اخیر برطبق توافق‌نامه‌ی شینگن به وجود آمد. بر طبق این توافقنامه شهروندان این کشورها بدون آن که نیاز به دریافت ویزا داشته باشند می‌توانند در هر کشوری از کشورهای شینگن اقامت کنند و خلاصه تردد داشته باشند. شهروندان کشورهای غیر شینگن هم با در دست داشتن ویزای شینگن می‌توانند در هر یک از این کشورها تردد داشته باشند. این به معنای آن است که اگر شما ویزای شینگن پرتغال را بگیرید می‌توانید با همان ویزا به اسپانیا، یونان، بلژیک، آلمان، فرانسه و سایر کشورهای شینگن هم سفر کنید. در نظر داشته باشید که ویزای شینگن هر کشوری را که بگیرید در سفرتان به اروپا باید اول به همان کشور بروید.

دریافت ویزای پرتغال با ساحل شنی

برای دریافت ویزای شینگن پرتغال پیشنهاد می‌کنم با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. کارشناسان ما تمامی تلاش خود را خواهند کرد تا احتمال صدور ویزای شما را افزایش دهند. در نظر داشته باشید که مراحل دریافت ویزای شینگن پرتغال و هر کشوری دیگر زحمات و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و چه بهتر که این زحمات را از دوش خود بردارید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن