پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات [دبی و ابوظبی]

برای پیکاپ پاسپورت خود از سفارت‌خانه‌ی آمریکا در دبی و ابوظبی می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان درباره‌ی پیکاپ ویزای آمریکا از امارات با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات
معرفی خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در آژانس گردشگری ساحل شنی

با توجه به این‌که کشور آمریکا در ایران سفارت‌خانه ندارد ایرانیانی که قصد سفر به این کشور را دارند باید برای دریافت ویزا، از سفارت این کشور در کشوری ثالث استفاده کنند. امارات، ترکیه و ارمنستان از جمله کشورهایی هستند که بیشتر ایرانیان برای دریافت ویزای آمریکا از طریق آن‌ها اقدام می‌کنند. مسلماً اقدام برای دریافت ویزای آمریکا از این کشورها وقت و هزینه‌ی بیش‌تری را، نسبت به دریافت ویزای سایر کشورها از طریق سفارت آن‌ها در ایران، به متقاضیان تحمیل می‌کند و درنتیجه معمولاً هر چیزی که بتواند مقداری از این هزینه‌ها را کم کند با استقبال زیاد مواجه می‌شود. پیکاپ از طریق دادن وکالت به شخص دیگر برای تحویل گرفتن پاسپورت همراه با ویزا از سفارت آمریکا در کشور ثالث یکی از مؤثرترین روش‌ها برای کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در وقت مورد نیاز برای کامل‌کردن فرایند دریافت ویزای آمریکاست.

برای تحویل گرفتن پاسپورتی که برای بررسی درخواست صدور ویزای آمریکا به سفارت این کشور در کشوری ثالث سپرده شده نیازی به حضور خود متقاضی نیست و او می‌تواند با دادن وکالت به شخصی دیگر آن را دریافت کند. اما نکته این‌جاست که هر کسی نمی‌تواند به‌عنوان وکیل برای پیکاپ ویزا از کشور خارجی اقدام کند چرا که برای همراه‌داشتن پاسپورتی دیگر علاوه بر پاسپورت خود مسافر، خصوصاً اگر پاسپورت‎‌های متعددی همراه یک شخص باشند، لازم است که از پیش هماهنگی‌های لازم انجام شده و مجوزهای ضروری برای همراه‌داشتن شمار زیاد پاسپورت اخذ شده باشند.

آژانس گردشگری ساحل شنی دارای تمامی مجوزهای لازم برای پیکاپ ویزای شما عزیزان از سفارت آمریکا در کشورهای ثالث است و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی‌ای از بابت نبود مجوز، فرآیند پیکاپ پاسپورت خود را به ما بسپارید.

تفاوت پیکاپ ویزای آمریکا با پیکاپ پاسپورت آمریکا چیست؟

پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت دو عبارتی هستند که می‌توان آن‌ها را مترادف هم دانست چرا که هر دو برای تحویل گرفتن پاسپورتی که برای دریافت ویزا به سفارت‌خانه‌ی کشور مورد نظر سپرده شده استفاده می‌شوند. زمانی که یک متقاضی برای دریافت ویزا پاسپورت خود را به سفارت آمریکا در کشوری ثالث می‌سپارد باید پس از اعلام نتیجه از سوی سفارت این کشور به سفارت‌خانه مراجعه کند و پاسپورت همراه با ویزای خود را، یا پاسپورت بدون ویزا درصورت پذیرفته نشدن درخواست صدور ویزا، تحویل بگیرد. با توجه به این توضیح می‌توانیم بگوییم پیکاپ ویزای آمریکا همان پیکاپ پاسپورت متقاضی در شرایطی‌ست که تقاضای دریافت ویزای او پذیرفته شده و درنتیجه پاسپورت همراه با مهر ویزای آمریکا به او تحویل داده می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

مهم‌ترین مدرکی که برای پیکاپ ویزای آمریکا، و به‌طور کلی پیکاپ ویزا از طریق وکیل مورد نیاز است، وکالت‌نامه‌ای‌ست که به‌صورت رسمی تنظیم می‌شود تا بدین ترتیب کارشناس ما بتواند با مراجعه به سفارت آمریکا در امارات از جانب شما پاسپورت‌تان را تحویل بگیرد. این وکالت تنها برای همین کار تنظیم و به‌صورت رسمی ثبت می‌شود و هیچ اعتبار دیگری ندارد. علاوه بر وکالت‌نامه مدارکی مانند رسید سفارت، پرینت ایمیل سفارت، کپی پاسپورت و کپی مدارک شناسایی هم برای پیکاپ پاسپورت آمریکا ضروری هستند. البته این امکان وجود دارد که با توجه به شرایط، مدارک دیگری نیز برای این کار مورد نیاز باشند که هنگام ثبت سفارش و دریافت وکالت به شما اعلام می‌شوند.

پیکاپ ویزای آمریکا از دبی  پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی
هزینه‌ی پیکاپ پاسپورت آمریکا از امارات

برای پیکاپ پاسپورت خود از سفارت آمریکا در دبی یا ابوظبی باید بار دیگر به امارات سفر کنید. مسلماً سفر به امارات هزینه‌هایی مثل بلیط هواپیما، هتل و هزینه‌های جانبی را به همراه خواهد داشت. اما خوشبختانه شما می‌توانید با پرداخت مبلغی به مراتب کم‌تر، پاسپورت خود را از سفارت آمریکا در امارات تحویل بگیرید و در زمان نیز صرفه‌جویی قابل توجهی داشته باشید. برای اطلاع از هزینه‌ی پیکاپ پاسپورت از سفارت آمریکا در دبی و ابوظبی با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای ساحل شنی

شما عزیزان می‌توانید با سپردن پیکاپ پاسپورت خود به ساحل شنی مطمئن باشید که پاسپورت‌تان در زمانی بسیار کوتاه، و بدون احتمال گم‌شدن یا هر مشکل دیگر، در ایران به دست‌تان خواهد رسید. ما تمامی مجوزهای لازم داخلی و برون‌مرزی برای پیکاپ پاسپورت شهروندان ایرانی از کشورهای دیگر را داریم و علاوه بر این دسترسی ما به پروازهای متعدد به امارات این امکان را برای‌مان فراهم ساخته تا بلافاصله پس از دریافت وکالت از شما برای تحویل گرفتن پاسپورت‌تان اقدام کنیم.

ما می‌دانیم که شما برای دریافت ویزای آمریکا هزینه‌ی بسیاری را متحمل شده‌اید، زمان زیادی را صرف کرده‌اید و انتظار بسیاری کشیده‌اید و به همین خاطر از تمامی مدارک شما با دقت تمام و با امانت‌داری کامل محافظت می‌کنیم و آن‌ها را بدون هیچ کم و کاست در زمانی کوتاه در ایران به شما تحویل می‌دهیم.

پیکاپ ویزای آمریکا از دبی | پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان درباره‌ی پیکاپ ویزای آمریکا از امارات [دبی و ابوظبی] با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن