پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان [ایروان]

برای پیکاپ پاسپورت [یا پیکاپ ویزا] خود از سفارت آمریکا در ایروان می‌توانید از خدمات پیکاپ پاسپورت آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. جهت دریافت مشاوره‌ی رایگان درباره‌ی پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان [ایروان] با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان
معرفی خدمات پیکاپ ویزا آژانس گردشگری ساحل شنی

گاهی متقاضیان دریافت ویزای یک کشور، خصوصاً کشورهایی مثل آمریکا که در ایران سفارت ندارند، از طریق سفارت کشور مورد نظر خود در کشوری ثالث نسبت به ارائه‌ی درخواست صدور ویزا اقدام می‌کنند. این راه دریافت ویزا مستلزم سفر متقاضی صدور ویزا به کشور ثالث و ارائه‌ی مدارک برای تقاضای صدور ویزاست و به همین خاطر پرداخت هزینه‌های بیش‌تری را نسبت به اقدام برای دریافت ویزا از ایران می‌طلبد و به زمان بیش‌تری هم نیاز دارد. اقدام برای دریافت ویزای برخی کشورها از طریق کشور ثالث اجتناب‌ناپذیر است چرا که این کشورها در ایران سفارت‌خانه یا کارگزاری‌ای که به امور مربوط به درخواست ویزای متقاضیان رسیدگی کند ندارند و آمریکا یکی از این کشورهاست.

متقاضیانی که برای دریافت ویزای یک کشور اقدام می‌کنند یا پاسپورت خود را به سفارت آن کشور می‌سپارند تا پس از اعلام نتیجه آن را تحویل بگیرند یا باید پس از شرکت در مصاحبه، تحویل مدارک و انگشت‌نگاری منتظر اعلام نتیجه از سوی سفارت شوند و درصورت پذیرفته شدن درخواست‌شان با در دست داشتن پاسپورت خود بار دیگر به سفارت مراجعه کنند تا مهر ویزا در پاسپورت‌شان ثبت شود. بدین ترتیب برای دریافت پاسپورت با ویزا در هر صورت مراجعه‌ی دوباره به سفارت کشور مورد نظر ضروری‌ست و در نتیجه متقاضیان دریافت ویزای کشوری مثل آمریکا که از کشوری ثالث برای دریافت ویزای آن اقدام کرده‌اند باید بار دیگر برای تحویل گرفتن پاسپورت و ویزای آمریکا به سفارت‌خانه مراجعه کنند.

پیکاپ ویزای آمریکا از ایروانمراجعه‌ی مجدد به سفارت کشور مورد نظر به معنی سفر به کشور ثالث است و این نه تنها زمان تقریباً زیادی می‌طلبد بلکه مستلزم پرداخت هزینه‌هایی مثل بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل و سایر هزینه‌های جانبی هم هست. اما خوشبختانه حضور شخص متقاضی برای دریافت ویزا یا به‌اصطلاح پیکاپ ویزا الزامی نیست و او می‌تواند با دادن وکالت به شخص دیگر بدون سفر مجدد به کشور ثالث پاسپورت و ویزای خود را تحویل بگیرد و به این شکل صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها و زمان خود انجام دهد.

بیش‌تر متقاضیانی که پاسپورت ایرانی دارند و برای سفر به آمریکا باید ابتدا ویزای این کشور را اخذ کنند، انجام این کار را از طریق سفارت آمریکا در کشورهای اطراف خصوصاً از کشورهای ارمنستان، ترکیه و امارات انجام می‌دهند. اگر شما هم از طریق کشورهای اطراف برای دریافت ویزای آمریکا اقدام کرده‌اید می‌توانید با سپردن پیکاپ پاسپورت خود به ما با پرداخت مبلغی بسیار ناچیز پاسپورت خود را در ایران تحویل بگیرید و نیازی به سفر مجدد نداشته باشید.

تفاوت پیکاپ ویزا با پیکاپ پاسپورت چیست؟

پیکاپ ویزا به معنی تحویل گرفتن پاسپورت همراه با ویزای الصاق‌شده از سفارت یا کارگزاری کشوری‌ست که برای دریافت ویزای آن اقدام شده. به‌طور کلی می‌توان گفت پیکاپ ویزا به‌معنی پیکاپ پاسپورت در شرایطی‌ست که تقاضای صدور ویزا پذیرفته شده است.

چرا از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان ساحل شنی استفاده کنید؟

برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان باید از وکیلی کمک بگیرید که دارای تمامی مجوزهای داخلی و بین‌المللی ضروری برای انجام این کار باشد، در غیر این صورت احتمال مواجه شدن با مشکلات مختلف از جمله گم‌شدن پاسپورت و دیگر مدارک شما کم نیست. علاوه بر این شخصی [چه حقیقی و چه حقوقی] که برای پیکاپ پاسپورت از جانب شما اقدام می‌کند باید مجوز همراه داشتن پاسپورتی به غیر از پاسپورت خود را داشته باشد در غیر این صورت هنگام برگشت به ایران به مشکل برخواهد خورد. آژانس گردشگری ساحل شنی با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی انجام امور مختلف مربوط به مسافرت و مهاجرت به کشورهای خارجی دارای تمامی مجوزهای لازم برای پیکاپ ویزای شما از ارمنستان است و شما می‌توانید بدون هیچ مشکلی از این بابت پیکاپ پاسپورت خود را به ما بسپارید.

ما به پروازهای متعدد هفتگی به ارمنستان دسترسی داریم و بدین ترتیب بلافاصله بعد از ثبت سفارش و دادن وکالت، برای تحویل گرفتن پاسپورت شما از سفارت آمریکا در این کشور اقدام می‌کنیم. ما با امانت‌داری کامل از تمامی مدارک شما محافظت می‌کنیم و آن‌ها را بدون هیچ کم و کاست و در حداقل زمان ممکن در ایران به دست شما می‌رسانیم.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

برای این‌که ما بتوانیم از جانب شما پاسپورت‌ همراه با ویزای آمریکا را از سفارت این کشور در ایروان پیکاپ کنیم باید یک وکالت‌نامه‌ی رسمی برای انجام این کار از جانب شما داشته باشیم. وکالت‌نامه‌ای که به این منظور تنظیم می‌شود به‌صورت رسمی به ثبت می‌رسد و تنها برای پیکاپ پاسپورت شما از سفارت آمریکا در ایروان قابل استفاده است و هیچ ارزش و اعتبار دیگری ندارد. علاوه بر وکالت‌نامه باید رسید سفارت‌خانه، پرینت ایمیل سفارت‌خانه، کپی پاسپورت و کپی سایر مدارک شناسایی را هم در اختیار ما بگذارید.

هزینه‌ی پیکاپ ویزای آمریکا از ایروان ارمنستان

همان‌طور که گفتیم برای پیکاپ پاسپورت همراه با ویزای آمریکا از سفارت این کشور در ایروان لازم است بار دیگر به این کشور سفر کنید و گذشته از وقتی که برای این سفر می‌گذارید باید مبالغ نسبتاً زیادی را بابت بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل و سایر هزینه‌های جانبی پرداخت کنید. این در حالی‌ست که مبلغی که برای سپردن پیکاپ ویزای آمریکا از ایروان به ما پرداخت می‌کنید به‎‌مراتب کم‌تر از هزینه‌هایی‌ست که درصورت مراجعه‌ی شخصی متحمل می‌شوید. اقدام برای پیکاپ ویزای آمریکا از ایروان از طریق وکالت آن‌قدر به‌صرفه است که اکثر متقاضیان به جای اقدام شخصی از این روش برای تحویل گرفتن پاسپورت خود استفاده می‌کنند. برای اطلاع از جزئیات هزینه‌ی پیکاپ پاسپورت آمریکا از ایروان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ پاسپورت آمریکا از ایروان با آژانس گردشگری ساحل شنی

برای آن‌که پاسپورت همراه با مهر ویزای آمریکا را از سفارت این کشور در ارمنستان در زمانی بسیار کوتاه و با امنیت کامل در ایران تحویل بگیرید می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. گذشته از این درصورتی‌که موفق به دریافت ویزای آمریکا نشده‌اید می‌توانید از تجربه‌ی چندین ساله‌ی آژانس گردشگری ساحل شنی در اخذ ویزای آمریکا استفاده کنید. برای اطلاع بیش‌تر و دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن