پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات [دبی و ابوظبی]

درصورت اقدام برای دریافت ویزای انگلیس از سفارت‌خانه‌های این کشور در دبی و ابوظبی می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای اطلاع از جزئیات پیکاپ ویزای انگلیس از امارات با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

یکی از راه‌های دریافت انواع ویزا برای ورود به کشور انگلیس اقدام برای اخذ روادید از طریق سفارت‌خانه‌ی این کشور در کشورهای نزدیک به ایران است، چرا که با استفاده از این راه، البته در بعضی شرایط، می‌توان از ماندن در ترافیک تقاضای صدور ویزا در کارگزاری انگلیس در ایران جلوگیری و در زمان کوتاه‌تری ویزای این کشور را دریافت کرد. اگر هنوز برای دریافت ویزای انگلیس اقدام نکرده‌اید و در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای دریافت ویزای این کشور هستید پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره‌ی رایگان آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید و با اطلاعات بیش‌تری درباره‌ی بهترین راه اقدام برای دریافت ویزای این کشور تصمیم‌گیری کنید.

یکی از مشکلات اقدام برای اخذ روادید انگلیس از کشورهای اطراف ایران نیاز به سفر مجدد به این کشورها برای گرفتن یا به‌اصطلاح پیکاپ پاسپورت است. متقاضیانی که قصد دریافت ویزای انگلیس را دارند و درخواست خود را از طریق ارائه‌ی مدارک به سفارت‌خانه‌ی این کشور در امارات به‌ثبت رسانده‌اند، باید پس از انجام امور مربوط به دریافت ویزا، منتظر نتیجه‌ی درخواست خود باشند و پس از اعلام نتیجه بار دیگر به امارات سفر کنند و پاسپورت خود همراه با ویزای انگلیس را تحویل بگیرند. این در حالی‌ست که با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای انگلیس از امارات نیاز به سفر مجدد به این کشور برای گرفتن پاسپورت‌تان نیست.

فرق بین پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت چیست؟

پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت هر دو به معنی تحویل‌گرفتن پاسپورت از سفارت‌خانه‌ا‌ی هستند که درخواست صدور ویزای یک کشور به آن ارائه شده است. در بیش‌تر اوقات پاسپورت متقاضی دریافت ویزای یک کشور تا زمان اعلام نتیجه‌ی درخواست در سفارت‌خانه یا هر مرجع معتبر دیگر باقی می‌ماند. پس از اعلام نتیجه، که معمولاً به‌صورت ایمیل به متقاضی اعلام می‌شود، فرد باید همراه با مدارک مورد نیاز به سفارت‌خانه مراجعه کند تا پاسپورت همراه با مهر ویزا، یا پاسپورت بدون ویزا درصورت رد درخواست، را تحویل بگیرد. به بیان دیگر می‌توان پیکاپ ویزا را همان پیکاپ پاسپورت در شرایطی دانست که تقاضای صدور ویزای متقاضی پذیرفته شده است.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا

مهم‌ترین مدرکی که داشتن آن برای پیکاپ ویزا ضروری‌ست وکالت‌نامه‌ای است که شما، به‌عنوان متقاضی دریافت ویزا، به‌صورت رسمی به ما می‌دهید. وکالت‌نامه‌ای که به این منظور تنظیم می‌شود تنها به‌منظور اخذ پاسپورت و ویزای شما از سفارت کشور انگلیس در دبی یا ابوظبی قابل استفاده است و هیچ کاربرد و اعتبار دیگری ندارد. علاوه بر این وکالت‌نامه مدارک دیگری از جمله پرینت ایمیل سفارت، اصل رسید سفارت، کپی پاسپورت و برخی موارد دیگر هم مورد نیاز هستند.

هزینه‌ی پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

درصورت اقدام شخصی برای گرفتن پاسپورت‌تان از سفارت انگلیس باید بار دیگر به امارات بروید و این به معنی صرف چند روز وقت و پرداخت هزینه‌هایی مثل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل، خورد و خوراک و سایر هزینه‌های جانبی سفر است. در مقابل مبلغی که به عنوان هزینه‌ی پیکاپ ویزا پرداخت می‌کنید به‌مراتب کم‌تر از مجموع هزینه‌های پولی و غیرپولی‌ای است که باید درصورت اقدام شخصی متحمل شوید.

استفاده از خدمات پیکاپ ویزا آن‍قدر به‌صرفه است که اکثر قریب‌به‌اتفاق متقاضیان دریافت ویزای انگلیس، و کشورهای دیگری مثل آمریکا و کانادا، از کشورهای مجاور از جمله امارات از آن برای گرفتن پاسپورت و ویزای خود استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاع از جزئیات هزینه‌ی پیکاپ ویزای انگلیس از دبی و ابوظبی با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای بریتانیا
مزایای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای ساحل شنی

به احتمال زیاد برای دریافت ویزای انگلیس ساعت‌ها و روزها وقت گذاشته‌اید، هزینه‌ی زیادی را متحمل شده‌اید و انتظار بسیاری کشیده‌اید و مسلماً نمی‌خواهید مشکلی برای پاسپورت‌تان پیش آید و مثلاً با گم‌شدن آن روزها از سفرتان به انگلیس دور شوید. اگر قصد دارید از طریق دادن وکالت پاسپورت خود را تحویل بگیرید بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در پیکاپ پاسپورت‌تان ابتدا نسبت به اعتبار و تجربه‌ی شرکتی که از آن استفاده می‌کنید تحقیق کنید.

یکی از مهم‌ترین شرایطی که وکیل شما در پیکاپ ویزا باید واجد آن باشد این است که مجوزهای لازم برای همراه‌داشتن پاسپورتی به غیر از پاسپورت خود در سفر را داشته باشد چرا که بازرسان فرودگاه‌ها به مسافرانی که علاوه بر پاسپورت خود چند پاسپورت دیگر همراه داشته باشند را نخواهند داد. کارشناسان پیکاپ ویزای ما دارای تمامی مجوزهای لازم برای انجام این کار هستند و شما می‌توانید بدون نگرانی از بابت مجوزهای ضروری کار خود را به همکاران ما بسپارید.

گذشته از این کارشناسان ما امکان استفاده از پروازهای متعدد هفتگی بین ایران و امارات را دارند و بلافاصله پس از تنظیم قرارداد وکالت و ثبت سفارش نسبت به تحویل مدارک شما و دیگر متقاضیان به سفارت‌خانه‌ی انگلیس در دبی و ابوظبی اقدام خواهند کرد و بدین ترتیب با مشکل تأخیر طولانی در تحویل پاسپورت‌تان مواجه نخواهید شد. تجربه‌ی زیاد ساحل شنی در پیکاپ ویزا از سفارت کشورهای مختلف از کشورهای اطراف می‌تواند شما را مطمئن کند که پاسپورت‌تان را گم نخواهید کرد و درمجموع بدون هیچ مشکلی آن را در زمانی بسیار کوتاه دریافت می‌کنید. ما با امانت‌داری کامل از مدارک شما نگهداری می‌کنیم و آن‌ها را در موعد مقر تحویل‌تان می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات کامل درباره‌ی پیکاپ ویزای انگلیس از امارات با استفاده از شماره‌تلفن 02157938 با ما تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن