پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان [ایروان]

برای پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای خود از سفارت انگلیس در ایروان ارمنستان می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر، اطلاع از جزئیات هزینه و دریافت مشاوره‌ی رایگان درباره‌ی پیکاپ ویزای انگلیس از ایروان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای انگلیس از ایروان (2)
معرفی خدمات پیکاپ پاسپورت آژانس گردشگری ساحل شنی

آژانس گردشگری ساحل شنی یکی از شرکت‌های معتبر و باتجربه در زمینه‌ی انجام امور مربوط به سفر و مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله پیکاپ پاسپورت شهروندان ایرانی از کشورهای خارجی‌ست. ما دارای تمامی مجوزهای داخلی و برون‌مرزی ضروری برای پیکاپ پاسپورت و ویزای شهروندان ایرانی از کشورهای مختلف خارجی از جمله ترکیه، امارات و ارمنستان هستیم و به‌واسطه‌ی دسترسی به پروازهای متعدد به این کشورها و کارگزار در آن‌ها می‌توانیم در زمانی بسیار کوتاه پس از ثبت سفارش و تنظیم وکالت‌نامه نسبت به تحویل گرفتن پاسپورت شما از سفارت کشورهای مختلف در خارج از کشور اقدام کنیم. ما از تمامی مدارک شما با امانت‌داری کامل محافظت می‌کنیم و پاسپورت و ویزای شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در ایران به شما تحویل می‌دهیم. اعتبار و حسن‌شهرت ما ضامن امنیت اطلاعات و مدارک شماست.

تفاوت بین پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت چیست؟

این دو عبارت هر دو برای مراجعه به سفارت کشوری که برای دریافت ویزای آن اقدام شده جهت دریافت پاسپورت همراه با مهر ویزا، یا بدون مهر ویزا در صورت رد درخواست، کاربرد دارند و می‌توان آن‌ها را هم‌معنی دانست. با این حال اختلافی جزئی بین این دو وجود دارد و می‌توان گفت پیکاپ ویزا همواره همراه پیکاپ پاسپورت است اما پیکاپ پاسپورت همواره همراه با پیکاپ ویزا نیست چرا که این امکان وجود دارد که تقاضای صدور ویزای مالک پاسپورت رد شده باشد. به عبارت بهتر می‌توانیم بگوییم پیکاپ ویزا همان پیکاپ پاسپورت در شرایطی است که با تقاضای صدور ویزای دارنده‌ی پاسپورت موافقت شده است.

پیکاپ ویزای انگلیس از ایروان

ارمنستان از جمله کشورهایی‌ست که بسیاری از ایرانیان برای دریافت ویزای انگلیس از طریق سفارت این کشور در آن‌ها اقدام می‌کنند. نزدیکی ارمنستان به ایران و پروازهای متعدد بین ایران و ارمنستان باعث شده تا شمار زیادی از شهروندان ایرانی که قصد سفر به انگلیس را دارند با مراجعه به سفارت انگلیس در ایروان، مدارک خود را تحویل دهند و درخواست خود را ارائه کنند. گرچه این امکان وجود دارد که با اقدام برای دریافت ویزای انگلیس از ایروان شرایط دریافت ویزا بهتر شود با این حال مسلماً این راه دریافت ویزای انگلیس برای شهروندان ایرانی که در ایران زندگی می‌کنند زمان‌برتر و هزینه‌برتر است.

خوشبختانه متقاضیان دریافت ویزای انگلیس که از طریق سفارت این کشور در ایروان اقدام کرده‌اند برای پیکاپ پاسپورت و ویزای خود نیازی به مراجعه‌ی شخصی به سفارت ندارند و برعکسِ زمان تحویل مدارک و شرکت در مصاحبه می‌توانند پیکاپ پاسپورت خود را به‌صورت وکالتی انجام دهند و بدین ترتیب در هزینه‌های سفر مجدد به ارمنستان برای تحویل گرفتن پاسپورت خود  صرفه‌جویی کنند. توجه داشته باشید که تنها شرکتی می‌تواند از جانب شما نسبت به پیکاپ ویزای انگلیس از ایروان اقدام کند که مجوزهای لازم برای انجام این کار را داشته باشد و همان‌طور که گفتیم آژانس گردشگری ساحل شنی دارای تمامی مجوزهای داخلی و بین‌المللی برای انجام این کار هست.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای انگلیس از ایروان

مهم‌ترین مدرکی که برای پیکاپ پاسپورت و ویزای شما از سفارت انگلیس در ایروان مورد نیاز است وکالتی رسمی است که به همین منظور تنظیم می‌شود. از طریق این وکالت‌نامه شما به ما وکالت می‌دهید تا از جانب شما ویزا و پاسپورت‌تان را از سفارت انگلیس در ایروان تحویل بگیریم. دقت داشته باشید که این وکالت‌نامه تنها به همین منظور قابل استفاده خواهد بود و هیچ اعتبار و کاربرد دیگری ندارد. پرینت ایمیل سفارت، اصل رسید سفارت، کپی پاسپورت و کپی مدارک شناسایی، دیگر مدارک ضروری برای پیکاپ پاسپورت انگلیس از ارمنستان هستند.

پیکاپ ویزای بریتانیا از ارمنستان
هزینه‌ی پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان
[/box]

مبلغی که برای پیکاپ پاسپورت خود از سفارت انگلیس در ارمنستان پرداخت می‌کنید در مقابل هزینه‌های سفر مجدد به این کشور برای مراجعه به سفارت انگلیس و تحویل گرفتن پاسپورت بسیار ناچیز است. شما باید برای سفر به ایروان بلیط رفت و برگشت هواپیما ایروان بخرید، هزینه‌های اقامت چند روزه در این شهر را پرداخت کنید و علاوه بر این مبلغی را هم برای دیگر هزینه‌های جانبی درنظر بگیرید. زمانی که این هزینه‌ها را در مقابل مبلغی که برای پیکاپ ویزای انگلیس از سفارت ارمنستان پرداخت می‌کنید قرار دهید متوجه تفاوت بسیار زیاد آن‌ها خواهید شد. برای اطلاع از جزئیات هزینه‌ی پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ پاسپورت بریتانیا | پیکاپ ویزای بریتانیا از ارمنستان

اگر برای دریافت ویزای انگلیس از سفارت این کشور در ایروان ارمنستان اقدام کرده‌اید و اکنون با دریافت نتیجه‌ی درخواست خود قصد پیکاپ پاسپورت‌تان را دارید می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی در این ارتباط استفاده کرده و بدین ترتیب به میزان قابل توجهی در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. گذشته از این درصورت پذیرفته‌نشدن درخواست صدور ویزای انگلیس می‌توانید بار دیگر با استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان ما برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این ارتباط با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن