پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه (استانبول و آنکارا)

برای پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسپورت با ویزای الصاق‌شده‌ی شما را از سفارت این کشور در دو شهر استانبول و آنکارا دریافت می‌کنیم و در ایران به دست‌تان می‌رسانیم. برای اطلاع از جزئیات پیکاپ پاسپورت ساحل شنی با ما تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

پیکاپ ویزای انگلیس چیست؟

در برخی شرایط و با توجه به نوع ویزای درخواستی می‌توان با اقدام برای دریافت ویزای انگلستان از سفارت این کشور در ترکیه روال دریافت روادید آن را سریع‌تر طی کرد، اما یکی از مشکلات این راه روش ویزای انگلستان نیاز به سفر دوباره به ترکیه برای دریافت پاسپورت همراه با مهر ویزاست که زمان و هزینه‌ی زیادی را به متقاضیان تحمیل می‌کند. خدمات پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی این مشکل را برطرف کرده و این امکان را فراهم ساخته تا متقاضیان دریافت ویزای انگلستان از ترکیه بتوانند با هزینه‌ای بسیار کم و بدون اتلاف وقت پاسپورت خود را از سفارت انگلستان در این کشور دریافت کنند.

منظور از پیکاپ ویزا یا به عبارت دیگر پیکاپ پاسپورت به‌طور کلی مراجعه به سفارت‌خانه یا هر مرجع معتبر صدور روادید دیگر، به منظور گرفتن پاسپورتی‌ست که برای صدور ویزا به آن سپرده شده. اگر شما نیز جزو آن دسته متقاضیان دریافت ویزای انگلستان هستید که از طریق سفارت‌خانه‌های این کشور در ترکیه برای دریافت ویزا اقدام کرده‌اند می‌توانید پس از دریافت ایمیل سفارت انگلستان بدون نیاز به سفر مجدد به این کشور، در زمانی کوتاه پاسپورت خود را در ایران تحویل بگیرید و بدین ترتیب نیازی به سفر دوباره به ترکیه نداشته باشید و گذشته از جلوگیری از اتلاف وقت در هزینه‌ی بلیط هواپیما، هزینه‌ی اقامت در هتل و سایر هزینه‌های جانبی نیز صرفه‌جویی کنید.

لندنبه این منظور تنها کافی‌ست مدارک مورد نیاز را همراه با یک وکالت‌نامه‌ی رسمی، البته تنها برای دریافت پاسپورت‌تان از سفارت انگلستان در ترکیه، به ما تحویل دهید. همان‌طور که تأکید کردیم وکالت‌نامه‌ای که برای دریافت پاسپورت‌تان از سفارت انگلستان در ترکیه به ما می‌دهید به‌صورت رسمی به ثبت می‌رسد و فقط قابل استفاده برای انجام همین کار خواهد بود.

همکاران ما مدارک شما و سایر متقاضیان پیکاپ ویزا را از طریق پروازهای متعدد هفتگی به استانبول و آنکارا، به سفارت انگلستان در این دو شهر تحویل خواهند داد و پاسپورت شما را، چه با ویزای الصاق‌شده و چه بدون ویزا (درصورت ریجکت‌شدن درخواست صدور ویزا)، دریافت می‌کنند و در زمانی بسیار کوتاه در ایران به دست‌تان می‌رسانند.

دقت داشته باشید که تنها مراکزی می‌توانند خدمات پیکاپ ویزا را برای شما انجام دهند که دارای مجوزهای لازم باشند، چرا که سفرهای خارجی برای مسافری که علاوه بر پاسپورت خود تعداد زیادی پاسپورت همراه داشته باشد با مشکل مواجه خواهد شد و بازرسان فرودگاه به چنین فردی اجازه‌ی پرواز نمی‌دهند. همکاران قسمت پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی دارای مجوزهای لازم برای همراه‌داشتن شمار زیاد پاسپورت هستند و شما می‌توانید با خاطری آسوده پیکاپ پاسپورت ترکیه را به ما بسپارید.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

  • ایمیل پاسخ سفارت انگلستان برای متقاضی دریافت ویزا
  • اصل وکالت‌نامه
  • اصل رسید سفارت
  • کپی پاسپورت

ممکن است در بعضی شرایط مدارک دیگری هم برای پیکاپ پاسپورت مورد نیاز باشند که در زمان ثبت سفارش به شما اعلام خواهند شد.

پیکاپ ویزای بریتانیا از ترکیه
پیکاپ ویزا با پیکاپ پاسپورت چه تفاوتی دارد؟

 هیچ تفاوتی میان پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت نیست. در واقع این دو نام دلالت بر یک فرآیند دارند، یعنی همان فرآیندی که در بالا کلیات آن توضیح داده شد. پس ما به جای پیکاپ ویزای بریتانیا از ترکیه می‌توانستیم از عبارت پیکاپ پاسپورت بریتانیا از ترکیه استفاده کنیم.

دریافت پیکاپ ویزای انگلستان از ترکیه با آژانس گردشگری ساحل شنی

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید هنگام دادن وکالت برای پیکاپ ویزا مورد توجه قرار دهید داشتن مجوزهای لازم وکیل برای همراه‌داشتن پاسپورت‌های متعدد و انجام دیگر امور مربوط به دریافت پیکاپ پاسپورت است، اما در این بین نکات مهم دیگری نیز وجود دارند که غفلت از آن‌ها می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در اخذ ویزای انگلیس شود. گم‌شدن پاسپورت‌ها و تأخیر بیش از اندازه در تحویل پاسپورت دو نمونه از مشکلات معمول در پیکاپ ویزا از طریق وکیل هستند.

آژانس گردشگری ساحل شنی با استفاده از پروازهای متعدد به مقصد دو شهر استانبول و آنکارا بلافاصله پس از ثبت درخواست و دریافت وکالت از جانب شما، نسبت به اخذ پاسپورت‌تان از سفارت انگلستان در این دو شهر اقدام خواهد کرد و با نهایت دقت و بدون احتمال مفقودشدن آن‌ها را در زمانی بسیار کوتاه به دست شما خواهد رساند. پشتیبانی کامل ساحل شنی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید مراحل پیکاپ ویزای خود را پیگیری کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان درباره‌ی پیکاپ ویزا در آژانس گردشگری ساحل شنی با شماره‌تلفن 021457938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن