پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای کانادا از امارات [دبی و ابوظبی]

با سپردن پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای خود از سفارت کانادا در دبی یا ابوظبی به آژانس گردشگری ساحل شنی می‌توانید پاسپورت همراه با مهر ویزای کانادای خود را با امنیت بالا، هزینه‌ی کم و در سریع‌ترین زمان ممکن در ایران از ما تحویل بگیرید. برای اطلاع از جزئیات پیکاپ ویزای کانادا از امارات و دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات
معرفی خدمات پیکاپ پاسپورت ساحل شنی

یکی از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی پیکاپ پاسپورت شهروندان ایرانی از سفارت کشورهای آمریکا، انگلیس و کانادا در کشورهای مجاور ایران یعنی ترکیه، امارات و ارمنستان است. مسافرانی که قصد دریافت ویزای یکی از این سه کشور را دارند، اما از طریق سفارت این کشورها در خارج از ایران اقدام کرده‌اند می‌توانند با واگذارکردن پیکاپ پاسپورت خود به ما از سفر دوباره به این کشورها اجتناب کنند و درنتیجه صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان و هزینه‌های خود داشته باشند.

اگرچه حضور شخص متقاضی هنگام ارائه‌ی درخواست صدور ویزا در سفارت کشور مورد نظر الزامی‌ست اما خوشبختانه حضور متقاضی برای پیکاپ پاسپورت و ویزا پس از اعلام نتیجه‌ی درخواست از جانب سفارت الزامی نیست و متقاضی می‌تواند این کار را با دادن وکالت به شخص یا شرکتی دیگر انجام دهد.

متقاضیان دریافت ویزا باید پس از مراجعه به سفارت کشور مورد نظر خود و انجام امور مربوط به اخذ ویزا منتظر اعلام نتیجه‌ی درخواست خود توسط سفارت آن کشور باشند. گاهی پاسپورت متقاضی پس از روز مصاحبه در سفارت باقی می‌ماند تا او پس از اعلام نتیجه با مراجعه به سفارت آن را همراه با مهر ویزا درصورت پذیرفته‌شدن تقاضا تحویل بگیرد یا به‌اصطلاح پیکاپ کند. گاهی نیز پس از روز مصاحبه پاسپورت متقاضی به او تحویل داده می‌شود اما او ملزم است پس از اعلام نتیجه‌ی درخواست صدور ویزا برای الصاق ویزا بار دیگر به سفارت کشور مورد نظر خود مراجعه کند. بنابراین در هر صورت متقاضی دریافت ویزا باید برای گرفتن ویزای خود یک بار دیگر پس از انگشت‌نگاری به سفارت مراجعه کند.

با توجه به این‌که در بیش‌تر موارد متقاضی دریافت ویزای یک کشور باید به همان سفارتی مراجعه کند که در آن انگشت‌نگاری کرده، متقاضیان ایرانی که از سفارت کشورهای مورد نظر خود در خارج از ایران اقدام می‌کنند باید بار دیگر به این کشور سفر کرده و پاسپورت و ویزای خود را پیکاپ کنند. اما همان‌طور که گفتیم حضور شخص متقاضی برای پیکاپ پاسپورت الزامی نیست و او می‌تواند انجام پیکاپ پاسپورت و ویزای خود را به شخص یا شرکت دیگر واگذار کند.

آژانس گردشگری ساحل شنی با داشتن کارگزار در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان و با توجه به دسترسی به پروازهای متعدد به این کشورها می‌تواند پیکاپ ویزا را به وکالت از شما انجام دهد. هزینه‌ی پیکاپ پاسپورت برای ما روی تمامی موارد سفارش پیکاپ پاسپورت از سفارت یک کشور خاص سرشکن می‌شود و بدین ترتیب شما هم مبلغ بسیار ناچیزی را برای انجام این کار به ما پرداخت خواهید کرد. ما تمامی مجوزهای لازم داخلی و بین‌المللی برای پیکاپ پاسپورت و ویزای شهروندان ایرانی از کشورهای خارجی را داریم و کارگزاران ما می‌توانند بدون هیچ مشکلی، مثلاً به‌خاطر همراه‌داشتن تعداد زیادی پاسپورت، پیکاپ پاسپورت و ویزای شما را در زمانی بسیار کوتاه انجام دهند.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات
تفاوت پیکاپ پاسپورت با پیکاپ ویزا چیست؟

پیکاپ پاسپورت و پیکاپ ویزا تقریباً به یک معنی هستند و همان‌طور که اشاره کردیم برای مراجعه‌ی متقاضی صدور ویزا به سفارت کشور مورد نظر خود پس از اعلام نتیجه‌ی درخواست ویزا و تحویل‌گرفتن پاسپورت همراه با مهر ویزای خود، درصورت قبول‌شدن درخواست، به کار برده می‌شوند. با این حال درصورتی‌که پاسپورت متقاضی در سفارت کشور موردنظرش باقی بماند اما سفارت پس از بررسی تقاضا او را واجد شرایط دریافت ویزا تشخیص ندهد باز هم فرد متقاضی باید به سفارت‌خانه مراجعه کند و پاسپورت خود را تحویل بگیرد. به‌عبارت دقیق‌تر می‌توانیم بگوییم پیکاپ ویزا همان پیکاپ پاسپورت در صورتی است که سفارت کشور مورد نظر با تقاضای صدور ویزای متقاضی موافقت کرده باشد.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت کانادا از امارات

برای این‌که ما بتوانیم از سوی شما به سفارت کانادا در دبی یا ابوظبی مراجعه کنیم و پاسپورت و ویزای شما را پیکاپ کنیم باید وکالت‌نامه‌ای رسمی از جانب شما داشته باشیم. بنابراین پس از ثبت سفارش‌تان در ساحل شنی قرارداد وکالتی بین شما و ما تنظیم می‌شود که بر اساس آن شما به‌عنوان مالک پاسپورت به ما اجازه‌ی پیکاپ پاسپورت و ویزای خود از سفارت کانادا در امارات را به ما می‌دهید. این قرارداد به‌صورت رسمی به ثبت می‌رسد و تنها به همین منظور قابل استفاده است و هیچ ارزش و اعتبار دیگری ندارد. دقت داشته باشید که دادن وکالت به هر شخص دیگر هم مستلزم تنظیم وکالت‌نامه‌ی رسمی است.

علاوه بر وکالت‌نامه ما رسید سفارت، پرینت نامه‌ی سفارت، کپی مدارک شناسایی و درصورت لزوم با توجه به نوع ویزا چند مورد دیگر را از شما تحویل می‌گیریم. تمامی مدارکی که به ما تحویل می‌دهید و نیازی به باقی‌ماندن در سفارت ندارند عیناً به شما بازگردانده می‌شوند.

هزینه‌ی پیکاپ ویزای کانادا از امارات

همان‌گونه که اشاره کردیم برای اقدام شخصی برای پیکاپ ویزا باید بار دیگر به امارات سفر کنید و این به معنی پرداخت هزینه‌های مختلف برای رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و موارد این‌چنینی است و گذشته از این چند روز از وقت شما را هم خواهد گرفت. این در حالی‌ست که با توجه به آن‌چه گفتیم می‌توانید با پرداخت مبلغی ناچیز پاسپورت و ویزای خود را در ایران از ما تحویل بگیرید. برای اطلاع از هزینه‌ی دقیق پیکاپ پاسپورت کانادا از امارات با ما تماس بگرید.

پیکاپ پاسپورت همراه با مهر ویزای کانادا با آژانس گردشگری ساحل شنی

ما می‌دانیم که دریافت ویزای کانادا چه میزان وقت، هزینه و حوصله می‌طلبد و مطمئناً هر گونه اشتباهی در این بین می‌تواند حاصل ماه‌ها یا حتی سال‌ها تلاش شما را از بین ببرد. ما از پاسپورت شما با امانت‌داری و دقت بسیار محافظت می‌کنیم و آن را بدون هیچ مشکلی در زمانی بسیار کوتاه در ایران به دست‌تان می‌رسانیم.

شما عزیزان علاوه بر خدمات پیکاپ ویزای کانادا می‌توانید از خدمات تخصصی ویزای کانادای ساحل شنی استفاده کنید و اگر با ریجکت‌شدن تقاضای صدور ویزای کانادا مواجه شده‌اید بار دیگر با استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان ما برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
بستن