پیکاپ ویزاخدمات ساحل شنی

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه [استانبول و آنکارا]

برای پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای خود از سفارت کشور کانادا در ترکیه می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در ارتباط با پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه [استانبول و آنکارا] و ثبت سفارش خود با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای کانادا از استانبول
پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول و آنکارا

درصورتی‌که برای دریافت ویزای کانادا از طریق سفارت این کشور در دو شهر استانبول و آنکارا اقدام کرده‌‌اید می‌توانید پیکاپ پاسپورت خود را به آژانس گردشگری ساحل شنی بسپارید و با هزینه‌ای به‌مراتب کم‌تر از مراجعه‌ی شخصی و در زمانی بسیار کوتاه پاسپورت و ویزای خود را در ایران تحویل بگیرید.

آژانس گردشگری ساحل شنی دارای مجوزهای لازم داخلی و برون‌مرزی برای پیکاپ پاسپورت شهروندان ایرانی از کشورهای خارجی هست و کارگزاران ما در کشورهای مختلف خارجی، به‌ویژه ترکیه، امارات و ارمنستان، آماده‌ی انجام خدمات مربوط به پیکاپ پاسپورت ایرانیان عزیز و تحویل پاسپورت و ویزا در زمانی کوتاه در ایران به ایشان هستند. ما با دسترسی به پروازهای متعدد به ترکیه، امارات و ارمنستان می‌توانیم در زمانی بسیار کوتاه پاسپورت شما را پیکاپ کنیم و آن را در ایران به شما تحویل دهیم.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

متقاضیان دریافت ویزای کانادا که از طریق سفارت این کشور در استانبول و آنکارا در ترکیه اقدام کرده‌اند باید شخصاً برای ارائه‌ی درخواست و انگشت‌نگاری در سفارت این کشور در ترکیه حاضر شوند و انجام این کار به‌صورت وکالتی میسر نیست. این در حالی‌ست که پس از انجام بررسی‌های لازم و اعلام نتیجه‌ی درخواست صدور ویزا نیازی به حضور خودِ متقاضی برای پیکاپ پاسپورت نیست و او می‌تواند با دادن وکالت به شخص دیگر پاسپورت و ویزای خود را تحویل بگیرد.

مهم‌ترین مدرکی که برای پیکاپ پاسپورت از طریق آژانس گردشگری ساحل شنی، و به‌طور کلی هر وکیل دیگری، مورد نیاز است وکالت‌نامه‌ای است که بین شما به‌عنوان دارنده‌ی پاسپورت و ما به‌عنوان وکیل شما برای پیکاپ پاسپورت‌تان از سفارت کانادا در ترکیه تنظیم می‌شود. این وکالت‌نامه تنها به همین منظور قابل استفاده است و کاربرد و اعتبار دیگری ندارد. علاوه بر این وکالت‌نامه مدارک دیگری مانند پرینت نامه‌ی سفارت کانادا، رسید سفارت و کپی مدارک شناسایی هم برای پیکاپ پاسپورت کانادا از سفارت ترکیه ضروری هستند. این امکان وجود دارد که با توجه به نوع ویزا مدارک دیگری هم برای پیکاپ ویزای کانادا مورد نیاز باشند که همه هنگام ثبت سفارش به شما اعلام خواهند شد.

هزینه‌ی پیکاپ پاسپورت کانادا از ترکیه

در صورت اقدام شخصی برای پیکاپ پاسپورت‌تان از سفارت کانادا در ترکیه باید زمانی را برای سفر مجدد به ترکیه اختصاص دهید و همچنین مبالغ تقریباً زیادی را به‌عنوان هزینه‌ی رزرو بلیط رفت و برگشت، هزینه‌ی اقامت و خورد و خوراک و موارد این‌چنینی پرداخت کنید. این در حالی‌ست که می‌توانید انجام این کار را به ما بسپارید و با پرداخت مبلغی که در مقابل هزینه و وقتی که باید برای سفر به ترکیه در نظر بگیرید بسیار ناچیز است، پاسپورت و ویزای کانادای خود را در زمانی بسیار کوتاه در ایران تحویل بگیرید. استفاده از خدمات پیکاپ ویزا آن‌قدر مقرون‌به‌صرفه است که بیش‌تر ایرانیانی که از سفارت کشورهای اطراف برای دریافت ویزای کانادا اقدام می‌کنند از آن برای پیکاپ پاسپورت خود استفاده می‌کنند. برای اطلاع از جزئیات دقیق هزینه‌ی پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه با ما تماس بگیرید.

تفاوت پیکاپ پاسپورت و پیکاپ ویزا چیست؟

پیکاپ پاسپورت و پیکاپ ویزا هر دو به یک معنی هستند و برای تحویل‌گرفتن پاسپورت با مهر ویزا پس از بررسی درخواست تقاضای صدور ویزا به کار برده می‌شوند. درواقع می‌توان پیکاپ ویزا را همان پیکاپ پاسپورت در شرایطی دانست که درخواست صدور ویزای متقاضی پذیرفته شده باشد.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه
پیکاپ پاسپورت کانادا از ترکیه با آژانس گردشگری ساحل شنی

همان‌طور که گفتیم آژانس گردشگری ساحل شنی تمامی مجوزهای لازم برای پیکاپ ویزای شهروندان ایرانی از کشورهای خارجی را دارد و این یکی از مهم‌ترین شروط وکیل متقاضی برای پیکاپ پاسپورت و تحویل آن به شما در ایران است. درصورت استفاده از خدمات شرکت‌های بدون مجوز و نامعتبر این امکان وجود دارد که از سفر نماینده‌ی آن شرکت که برای تحویل پاسپورت‌ها اقدام می‌کند جلوگیری شود و این می‌تواند هزینه‌های سنگینی را برای شما به همراه داشته باشد.

حتماً برای دریافت ویزای کانادا هزینه‌های بسیاری را پرداخت کرده‌اید و زمان زیادی را برای دریافت این ویزا منتظر بوده‌اید، پس بهتر است برای پیکاپ پاسپورت و ویزای کانادای خود به هیچ عنوان به شرکت‌های فاقد اعتبار و مجوز اعتماد نکنید و ریسک مفقودشدن، آسیب‌دیدن، متوقف‌شدن پاسپورت‌تان توسط بازرسان فرودگاه در صورت نداشتن مجوزهای لازم و بسیاری موارد دیگر را قبول نکنید. با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای ساحل شنی می‌توانید با پرداخت مبلغی بسیار ناچیز با امنیت کامل در زمانی بسیار کوتاه پاسپورت و ویزای خود و همراهان‌تان را در ایران از ما تحویل بگیرید. ما تضمین می‌کنیم که از تمامی مدارک شما با دقت تمام مراقبت کنیم و آن‌ها را بدون کم‌وکاست در ایران تحویل‌تان دهیم.

برای اطلاع از جزئیات فرایند پیکاپ ویزای کانادا از استانبول و آنکارا و ثبت سفارش خود با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید. شما عزیزان علاوه بر این می‌توانید درصورت پذیرفته‌نشدن تقاضای صدور ویزای کانادا با استفاده از خدمات تخصصی ساحل شنی در زمینه‌ی دریافت انواع ویزای کانادا ویزای این کشور را دریافت کنید. اگر پرسشی در این ارتباط دارید می‌توانید با تماس با ما از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن