خدمات ساحل شنیویزا

چطور ویزای مالزی بگیریم؟

اگر قصد دارید برای سپری‌کردن اوقات فراغت‌تان به مالزی بروید، می‌خواهید برای تحصیل در این کشور اقدام کنید، به‌دنبال مجوز کار در این کشور هستید یا هر هدف دیگری که از سفر به این کشور دارید می‌توانید از خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی برای دریافت ویزای مالزی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌‎ی رایگان در ارتباط با انواع ویزای مالزی و کسب اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی خدمات ساحل شنی در دریافت ویزای این کشور با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

ویزای مالزی
انواع ویزای مالزی

پیش از هر اقدامی برای دریافت ویزای کشور مالزی باید بدانید کدام یک از انواع ویزای این کشور متناسب با هدف شما از سفر به این کشور است. به‌عنوان مثال در بسیاری از موارد نمی‌توانید با دریافت ویزای تحصیلی هم در مالزی درس بخوانید و هم کار کنید و برای اجازه‌ی کار در این کشور همراه با تحصیل به نوع دیگری از ویزا نیاز دارید. در ادامه متداول‌ترین انواع روادید کشور مالزی را که بیش‌تر ایرانیان برای دریافت آن‌ها اقدام می‌کنند می‌بینید:

1- ویزای توریستی مالزی

بیش‌تر ایرانیانی که قصد دریافت ویزای مالزی را دارند می‌خواهند برای سپری‌کردن اوقات فراغت، دیدار آشنایان، شرکت در یک جشنواره یا سمینار و موارد مشابه برای مدتی کوتاه به این کشور بروند. برای سفر به مالزی برای مدتی کوتاه با این اهداف باید نسبت به اخذ ویزای توریستی مالزی اقدام شود.

دریافت روادید توریستی برای ورود به مالزی دشواری‌های کم‌تری نسبت به سایر انواع ویزای این کشور دارد، چرا که برای دریافت آن تنها کافی‌ست پاسپورت با 7 ماه اعتبار و تعداد صفحات خالی کافی و بلیط برگشت به ایران را داشته باشید. با همراه‌داشتن این دو مورد و درصورت نبود هیچ مشکل دیگر، می‌توانید پس از پیاده‌شدن از هواپیما در مالزی در فرودگاه ویزای توریستی این کشور را برای مدت 2 هفته بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بگیرید. ویزای توریستی مالزی به‌صورت یک مهر روی یکی از صفحات خالی پاسپورت شما درج می‌شود و البته علاوه بر تحویل پاسپورت و ارائه‌ی بلیط برگشت باید کارهای دیگری از جمله انگشت‌نگاری و آزمایش عنبیه که در همان گیت ارائه‌ی ویزا در فرودگاه انجام می‌شوند را برای دریافت ویزا انجام دهید.

اگر می‌خواهید سفری توریستی به مالزی را تجربه کرده و از جاذبه‌های گردشگری این کشور بازدید کنید می‌توانید از تورهای مالزی آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات کامل درباره‌ی تورهای مالزی [از جمله تور کوالالامپور، تور پنانگ و تور لنکاوی] و دریافت مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

2- ویزای کاری

برای این‌که بتوانید در کشور مالزی به‌صورت رسمی و قانونی مشغول به کار و کسب درآمد شوید باید برای دریافت ویزای کاری اقدام کنید. بهترین روش برای دریافت ویزای کار این کشور این است که شما یک شرکت پشتیبان را که به مهارت، تجربه و دانش شما نیاز داشته باشد پیدا کنید. اگر یک کارفرما در مالزی برای شما دعوت‌نامه‌ی کاری ارسال کند، درصورت داشتن سایر شرایط دریافت ویزای کار، می‌توانید تا چند سال با مجوز کار در مالزی اقامت داشته باشید و در بیش‌تر موارد می‌توانید برای بستگان درجه‌ی اول خود هم اقامت این کشور را اخذ کنید. پس از پایان مهلت ویزای کار می‌توان آن را با توجه به قرارداد شما با کارفرما تمدید کرد. گفتنی است که دارندگان ویزای کار در بعضی شرایط اجازه‌ی تحصیل را هم دارند.

مسلماً کارفرماها نسبت به افرادی که دارای تخصص و تجربه‌ی زیادی هستند، با زبان انگلیسی آشنایی نسبتاً خوبی دارند، مهارت‌های کار با کامپیوتر را دارند و حائز شرایطی از این دست هستند استقبال بیش‌تری نشان می‌دهند. در این راستا تکمیل روزمه‌ی کاری جهت ارسال برای کارفرما اهمیت ویژه‌ای دارد و پیشنهاد می‌شود پیش از اقدام برای ارسال رزومه با فردی باتجربه در این زمینه مشورت کنید.

گذشته از این، راه‌های دیگری هم برای دریافت ویزای کار این کشور وجود دارند که بهتر است برای اقدام از طریق آن‌ها از تخصص یک شرکت معتبر و باتجربه در این زمینه استفاده کنید. به‌عنوان مثال در برخی شرایط امکان سفر به مالزی با دریافت ویزای موقت کاری هم وجود دارد. این ویزا معمولاً برای افرادی که تخصص خاصی ندارند و برای کارهای موقت صادر می‌شود.

3- ویزای تحصیلی

دریافت ویزای تحصیلی یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت به مالزی است. برخلاف تصور بیش‌تر متقاضیان مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی، برای تحصیل در مراکز آموزشی مالزی داشتن مدرک کارشناسی الزامی نیست و متقاضیان می‌توانند پس از دریافت دیپلم برای ادامه‌ی تحصیل در مقطع کارشناسی هم به این کشور مهاجرت کنند. البته مدارک مورد نیاز برای دریافت روادید تحصیلی مالزی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و مراحل دریافت آن‎‌ها مشابه نیستند.

با دریافت روادید تحصیلی مالزی می‌توانید تا پیش از پایان دوره‌ی تحصیل خود در این کشور بمانید و درصورتی‌که بخواهید و واجد شرایط لازم نیز باشید، می‌توانید پس از پایان تحصیل برای اقامت دائم در این کشور از طرق مختلف اقدام کنید. گذشته از این توجه داشته باشید که با داشتن روادید تحصیلی امکان کار در مالزی را ندارید و برای این‌که بتوانید ضمن تحصیل کار هم بکنید باید مجوز کار ضمن تحصیل مالزی را داشته باشید، این مجوز به شما امکان کار در بعضی حوزه‌ها با سقف درآمد محدود را می‌دهد.

4- ویزای سوشال

ویزای سوشال یا اجتماعی که با نام روادید دو ماهه‌ی مالزی هم شناخته می‌شود برای افرادی کاربرد دارد که قصد سفر به مالزی برای مدتی بیش از 14 روز را دارند. البته برای دریافت روادید سوشال باید یکی از آشنایان شما که در این کشور ساکن است برای‌تان دعوت‌نامه بفرستد. دعوت‌کننده‌ی ویزای سوشال باید واجد شرایط ارسال دعوت باشد، به‌عنوان مثال مبلغ موجود در حساب بانکی او باید دست‌کم به‌اندازه‌ی حداقل مبلغ تعیین‌شده برای ارسال دعوت‌نامه باشد یا به هر صورت بتواند تمکن مالی خود را مثلاً با سپردن وثیقه اثبات کند.

دانشجویانی که قصد دارند با دریافت بورسیه‌ی تحصیلی در یکی از دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنند هم باید پیش از سفر ویزای سوشال این کشور را دریافت کنند. برای اطلاع از جزئیات ویزای سوشال مالزی می‌توانید با تماس با شماره‌تلفن 02157938 از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

ویزای مالزی5- ویزای ترانزیت

افرادی به روادید ترانزیت مالزی نیاز دارند که از پرواز غیر مستقیمی استفاده می‌کنند که در یکی از فرودگاه‌های کشور مالزی توقف دارد، اما باید برای ورود به هواپیمای دوم به فرودگاه دیگری در این کشور مراجعه کنند.

6- ویزای 5 ساله

درصورتی‌که بتوانید در یکی از بخش‌های اقتصادی مالزی سرمایه‌گذاری کنید فرصت دریافت ویزای 5 ساله‌ی این کشور را برای خود و خانواده‌تان پیدا خواهید کرد. مهاجرت با سرمایه‌گذاری یکی از بهترین روش‌های دریافت اقامت بلندمدت کشور مالزی است.

دریافت ویزای مالزی با آژانس گردشگری ساحل شنی

برای دریافت انواع روادید کشور مالزی با کم‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این ارتباط با شماره‌تلفن 02157938 تماس بگیرید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن