وقت فوری سفارت انگلیس

وقت فوری سفارت انگلیس برای متقاضیان :

برای سفر به انگلیس و اخذ ویزای این کشور ابتدا باید اقدام به آماده سازی مدارک مورد نیاز و گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس از سفارتخانه بکنید.انگلستان برای متقاضیان ویزا مصاحبه حضوری را لازم نمی داند و حضور شما در سفارتخانه به منظور انگشت نگاری و اثبات هویت انجام می شود .

 پس از گشایش مجدد سفارت انگلستان در تهران، نام مرکز تهران نیز به لیست دفاتر کنسولی صادر کننده ویزای انگلستان اضافه شده است. بنابراین از این پس علاوه بر امارات و ترکیه، می‌توانید تهران را نیز به عنوان محل مصاحبه خود انتخاب کنید، اما در صورتی که زمان خاصی را برای انجام مصاحبه خود در نظر دارید یا به هر دلیل دیگری وقت‌های باز تهران برای شما مناسب نیست، می‌توانید محل مصاحبه خود را یکی از کشورهای امارات یا ترکیه انتخاب نمایید.

وقت فوری سفارت انگلیس

فرایند اخذ وقت فوری سفارت انگلیس :

اگر شما متقاضی دریافت ویزای توریستی و یا بیزینسی در انگلستان هستید ، با کارشناسان اسکای لاین تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت ، فرمها و مدارک مربوطه را آماده کرده و وقت سفارت برای شما رزرو گردد. اما اگر متقاضی ویزای دانشجویی یا ازدواج هستید ، ابتدا فرمهای مربوطه را پر کرده و پس از دریافت یوزر و پسورد با ما تماس بگیرید تا وقت سفارت شما مشخص گردد. امکان گرفتن وقت از تهران ، استانبول ، آنکارا ، دبی و ابوظبی وجود دارد و معمولا بین 1 تا 2 ماه وقت مشخص می شود .

 

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس :

اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی.

یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگه تاییدیه به وقت و تاییدیه واریزی وجه سفارت که توسط این مرکز انجام پذیر است.

 • 2 قطعه عکس 4.5 در 3.5
 • اصل و یا کپی دعوتنامه معتبر و در صورت نداشتن ، رزرو هتل در انگلستان
 • اصل وترجمه رسمی سند ازدواج
 • اصل و ترجمه اصلی شناسنامه
 • اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوط از قبیل:
 • گواهی اشتغال به کار که در آن در مورد تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و اینکه آیا این مرخصی با حقوق است یا خیر ،جواز کسب ، پروانه فعالیت ، کارت بازرگانی ، لیست بیمه 6 ماه گذشته ، گواهی تاییدیه بیمه ، روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات ، فیش حقوقی 6 ماه آخر ، برگه مالیاتی پرداخت شده ، کارت پرسنلی حکم کارگزینی ، حکم بازنشستگی ، کارت بازنشستگی ، پروانه مطب ، کارت مهندسی ، کارت دانشجویی و ...
 • * در صورت کامل نبودن مدارک شغلی خود از مدارک شغلی همسر هم می توانید استفاده کنید
 • مدارک میزبان در انگلستان ( دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده ، پرینت حساب بانکی ، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درامد ، فیش حقوقی ، سند ملکی ، ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه ، آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده ، قبوض پرداختی از قبیل آب ، برق ، گاز و ...)
 • اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به زبان لاتین برای 6 ماه گذشته، سپرده های بانکی و ...
 • اصل و ترجمه رسمی سند ملکی ، در صورت اجاره دادن ، اصل و ترجمه اجاره نامه .
 • برای مدیران و سهامداران ، اصل ریزپرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای 6 ماه گذشته الزامیست.

 

نکات مهم:

در زمان تکمیل مدارک مالی وپرینت بانکی خود توجه داشته باشید که سفارتخانه انگلستان حساسیت خاصی بر روی واریزی های حساب بانکی شما با مبلغ درشت دارد . متقاضی باید مدارکی را ارائه دهد که ثابت کند مبلغ واریز شده به چه علتی بوده است

کلیه مدارک متقاضیان ویزای انگلیس باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. ترجمه رسمی برای تمامی مدارک لازم است . به علت اینکه در روز تحویل مدارک ، مصاحبه ای از متقاضی انجام نمیگیرد تمامی مدارک صرف نظر از اینکه قبلآ به انگلستان سفر کرده اند و یا خیر ، باید کامل و دقیق باشد ، خصوصآ مدارک بانکی اعم از درآمد و مخارج ماهیانه که در فرم درخواست روادید باید دقیق بیان شود.

اگر متقاضی ویزای توریستی هستید ، بهتر است رزرو هتل را در مدارک خود بگنجانید.

سفارت انگلستان معمولا وقت سفارت اعضای یک خانواده را به صورت جداگانه میدهد ، ممکن است وقت اعضای یک خانواده در چند روز مختلف بیفتد ، در این حالت نفر اول در زمان وقت سفارت مدارک را تحویل می دهد و نفرات بعد کافیست به افسر مربوطه اعلام کنند که مدارکشان قبلا توسط اعضای دیگرخانواده به سفارتخانه داده شده است .

 • نکته قابل توجه متقاضیان این که یک ساعت قبل از ساعت مقرر وقت مصاحبه خود در سفارت انگلیس حضور داشته باشند.
 • حضور متقاضیان برای انگشت نگاری و ارائه مدارک برای تمامی انواع ویزای انگلیس الزامی می باشد.
 • زمان انگشت نگاری حدود ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید
 • متقاضیان ویزای توریستی، تجاری و یا دانشجویی ملزم به دریافت برگه عبور هستند و حتما باید ۳ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برگه عبور برایشان صادر شود اما متقاضیان ویزای اقامتی نیازی به ماندن بیش از یک روز ندارند.

آدرس سفارت انگلیس در تهران:

جردن، خیابان یزدان پناه ، پلاک 40 طبقه 2 ، واحد 4

 

آدرس کنسولگری انگلیس در استانبول:

Meşrutiyet Caddesi No 34, Tepebaşı Beyoglu, ۳۴۴۳۵ Istanbul, Turkey

آدرس سفارت انگلیس در آنکارا:

Şehit Ersan Caddesi 46/A, Çankaya, Ankara, Turkey

آدرس سفارت انگلیس در دبی:

Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2, Umm Hurair 2 – Dubai – UAE, P.O Box 114100

آدرس سفارت انگلیس در ابوظبی:

Khalid bin Al Waleed St (Street 22), PO Box 248, United Arab Emirates

مدارک مورد نیاز جهت دریافت برگه عبور از سفارت ایران در ترکیه:

 • اصل شناسنامه
 • اصل کارت ملی
 • 4 قطعه عکس رنگی 4*6

دریافت برگه عبور از آنکارا:

متقاضی پس از تحویل مدارک به سفارت انگلیس ( تله پرفرمنس) با مراجعه به سفارت ایران در آنکارا واقع در آدرس زیر می توانند برگه عبور خود را دریافت نمایند .

Tehran cad . no . 10 . kavalikdere . Ankara

Tel : (0090312)4682820-21 . 4683357

 

دریافت برگه عبور از استانبول

متقاضی قبل از وقت مصاحبه انگلیس خود به کنسولگری ایران واقع در آدرس زیر مراجعه می کند و بعد از تحویل مدارک به سفارت ( تله پرفرمنس) با مراجعه به به کنسولگری ایران برگه عبور خود را دریافت می کنند .

Ankara caddesi no . 1. Cagaloglu/Istanbul

Tel : ( 0090212) 5138230, 5138231, 5138232, 5138233

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات هوائی و مسافرتی ساحل شنی درخشان و مطلب وقت سفارت انگلیس بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


لینک های کمکی :

وقت سفارت انگلیس در تهران                                                                  وقت سفارت انگلیس در دبی / ابوظبی

وقت سفارت انگلیس در آنکارا / استانبول                                                     خدمات لیدری سفارت انگلیس در ترکیه

سؤالات متداول سفارت انگلیس


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود