جاذبه های گردشگری کانادا

جاذبه های گردشگری کانادا

اگر قصد سفر به کانادا و دیدن جاذبه های گردشگری کانادا را دارید،باید بدانید که کانادا،کشوری است که از نظر وسعت دومین رتبه در جهان را داراست.کشوری که از نظرمناظر زیبا و طبیعی هیچ کمبودی ندارد.این کشور از ساحل به ساحل ،سرزمین دهکده های پر جنب و جوش با فرهنگی غنی است.همراه با شگفتی های طبیعی باورنکردنی.در غرب کانادا،کوه های راکی،شهر ونکوور،و ویکتوریا،مناسب ترین مکان ها برای بازدید هستند.در مرکز کانادا،ابشار نیاگارا،تورنتو،اوتاوا،مونترال و شهر قدیمی کوبک،از محبوب ترین انتخاب ها و جز بهترین جاذبه های گردشگری کانادا هستند.

ادامه مطلب...

سفر به پاریس

سفر به پاریس              

اگر تصمیم سفر به پاریس را دارید بدانید که پاریس،شهر عشق است.شهر ایفل و شانز لیزه .شهری که بیشترین پیشرفت را در زمینه ی اشپزی در تاریخ داشته است..همینطور سرزمین یکی از تحصیل کرده ترین جامعه های دنیا. پاریس شهریست که هر کسی در دنیا علاقه دارد از ان دیدن کند.اگر شما برنامه ی سفر به پاریس را دارید،بدون شک چیز هایی هست که دوست دارید پیش از شروع سفر به پاریس بدانید.

ادامه مطلب...

سفر به برلین

سفر به برلین

اگر تا به حال سفر به برلین نکرده اید باید به شما بگویم که چیز مهمی را از دست داده اید !

هیچ فرقی نمی کند که به دنبال چه هستید و که هستید ، حتما آنرا در این شهر خارق العاده پیدا خواهید کرد ! مهم نیست چه سلیقه و شخصیتی دارید ، به هر حال عاشق این شهر خواهید شد ، نه فقط بخاطر زیبایی آن بلکه برای توانایی جسورانه آن برای متفاوت بودن !

ادامه مطلب...

جاذبه های گردشگری ایتالیا

 جاذبه های گردشگری ایتالیا و معرفی شهرهای زیبا و گردشگری آن :

ایتالیا یکی از مهم ترین مقاصد مسافران شینگن می باشد و بعد از فرانسه بالاترین سفر را در اتحادیه شینگن دارا می باشد.زبان کشور ایتالیایی است که البته در شهراهای مختلف با لهجه های متفاوتی صحبت می شود.غالب جمعیت آن مسیحی کاتولیک می باشدو البته درصد کمی یهودی و مسلمان نیز در این کشور زندگی می کنند.

ادامه مطلب...

جاذبه های گردشگری فرانسه

جاذبه های گردشگری فرانسه

فرانسه و بخصوص شهر پاریس مقصد اصلی بسیاری ار دارندگان ویزای شینگن می باشد و در سال 2014 فرانسه با داشتن بیش از 80 میلیون گردشگر،بیشترین گردشگر را در جهان داراست.شهر پاریس مقصد اصلی کلیه دارندگان شینگن می باشد و همه آرزوی آن را دارند که یکبار هم که شده پاریس را ببینند.

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها

  با کلیک بر روی این قسمت می توانید به بخش تمامی خدمات پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا دسترسی پیدا کنید

با کلیک بر روی این قسمت می توانید به بخش تمامی خدمات پیکاپ پاسپورت سفارت انگلیس دسترسی پیدا کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود