چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم

چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم

بعد از فرمان ممنوعیت فرمان ترامپ این سوال که چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم برای خیلی از عزیزان ممکن است بی پاسخ مانده باشد. در حال حاضر گرفتن وفت سفارت آمریکا از دبی و گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان قابل ارائه بوده و مسافران عزیز می توانند برای گرفتن وقت سفارت آمریکا با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و پاسخ این که چگونه وقت سفارت آمریکا را بگیریم را از کارشناسان مجرب اسکای لاین بپرسند.

ادامه مطلب...

وقت سفارت اتریش

وقت گیری سفارت اتریش را چگونه می توان گرفت ؟

کشور اتریش مهد موسیقی و عضو اتحادیه ی شنگن اروپا است. به منظور گرفتن ویزای آن ابتدا باید وقت سفارت اتریش را از سفارت اتریش در تهران بگیرید. در هنگام گرفتن وقت سفارت اتریش باید بدانید که ویزای توریستی اتریش تنها به اشخاصی که هدف گردشگری و دیدار اقوام را دارند تعلق می گیرد. مدت زمان ویزای توریستی اتریش 1 ماه است و پس از آن باید از کشور خارج شوید.متقاضیان به منظور گرفتن وقت سفارت اتریش ( نوبت مصاحبه) باید از سایت رسمی سفارت اتریش نوبت بگیرید. و پرینت آن را در روز مصاحبه ی حضوری در سفارت همراه خود داشته باشید.

 

ادامه مطلب...

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

کشور نروژ عضو اتحادیه ی اروپاست و مانند تمام کشور های شنگن نیاز به اخذ ویزا و وقت سفارت نروژ جهت مصاحبه و انگشت نگاری می باشد.ابتدا باید تلفنی، حضوری یا از طریق سایت رسمی سفارت برای مصاحبه ی حضوری وقت سفارت نروژ را بگیرید. و در روز مشخص شده با همراه داشتن پرینت ایمیل سفارت به کنسولگری نروژ مراجعه کنید.ویزای توریستی نروژ که بیشترین نوع درخواست آن است؛ معمولا در صورت کامل و بی عیب و نقص بودن مدارک به راحتی و بدون مشکل صادر می شود. این ویزا که فقط برای بازدید و دیدار اقوام و آشنایان است، مهلتی 3 ماهه دارد و پس از گذشت 90 روز باید این کشور را ترک کنید.

ادامه مطلب...

وقت سفارت بلژیک

وقت سفارت بلژیک به چه صورت می باشد ؟

کشور بلژیک از کشورهای اصلی عضو اتحادیه ی شنگن است. برای ورود به خاک این کشور نیاز به اخذ ویزای آن یا داشتن ویزای سایر کشورهای شنگن می باشد. برای گرفتن ویزای بلژیک نیاز است تا در ابتدا وقت سفارت بلژیک یا نوبت مصاحبه و انگشت نگاری  سفارت بلژیک را بگیرید، در این مقاله سعی شده است تا مدارک و شرایط گرفتن وقت سفارت بلژیک را به متقاضیان عزیز آموزش دهیم.

 

ادامه مطلب...

وقت سفارت یونان

وقت سفارت یونان

قبل از درخواست وقت سفارت یونان بهتر است بدانید که روادید توریستی یونان به مسافرانی تعلق می گیرد که قصد بازدید و گرشگری از این کشور را دارند. این ویزا به صورت یک ماهه صادر می شود و متقاضی اجازه ی اقامت بیشتر از این مدت را نخواهد داشت.در صورت تقاضا برای ویزای یونان، مصاحبه انجام می شود. این مصاحبه حضوری است به این معنا که حضور شخص الزامی است.

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود