وقت سفارت بلژیک

وقت سفارت بلژیک به چه صورت می باشد ؟

کشور بلژیک از کشورهای اصلی عضو اتحادیه ی شنگن است. برای ورود به خاک این کشور نیاز به اخذ ویزای آن یا داشتن ویزای سایر کشورهای شنگن می باشد. برای گرفتن ویزای بلژیک نیاز است تا در ابتدا وقت سفارت بلژیک یا نوبت مصاحبه و انگشت نگاری  سفارت بلژیک را بگیرید، در این مقاله سعی شده است تا مدارک و شرایط گرفتن وقت سفارت بلژیک را به متقاضیان عزیز آموزش دهیم.

 

 

وقت سفارت بلژیک

**درخواست ویزا میبایست حداکثر 3 ماه و حداقل 3 هفته، قبل از تاریخ مشخص شده برای عزیمت، انجام شود.

** توجه داشته باشید که گرفتن چند وقت به طور هم زمان نه تنها باعث تسریع در روال کار شما نمی شود، بلکه ممکن است وقت شما را به تعویق نیز بیاندازد.بعد از مشخص شدن تاریخ مراجعه ی شما به سفارت به همراه پرینت ایمیل سفارت در آن جا حضور نمایید.

آدرس سفارت بلژیک : خیابان فرشته، خیابان آقابزرگی، بن بست شیرین، پلاک 4.

شماره تماس سفارت بلژیک : 22398780- 22391909

ساعت کار سفارت سفارت بلژیک : روزهای یکشنبه تا پنجشنبه، از ساعت 8 الی 12:30.

بعد از این مراحل مثل هر کشور دیگر باید فرم تقاضای ویزا را پر کنید. این فرم را می توانید از بخش روادید سفارت یا سایت رسمی آن تهیه کنید. بسیار اهمیت دارد که این فرم را با دقت و صداقت پر کنید. و اگر با خانواده ی خود سفر می کنید هر فرد باید یک فرم، جداگانه پر کند. اين فرم بايد به سه زبان رسمي کشور بلژيک يعني فرانسوي، هلندي و آلماني و يا به زبان انگليسي تکميل گردد.

 

مدارک مورد نیاز در روز وقت سفارت بلژیک :

 

  •  اصل گذرنامه (امضاء شده با 6 ماه اعتبار) _ فتوکپی از صفحات 2--9 گذرنامه و ویزاهای 3 سال گذشته از جمله ویزاهای شنگن، آمریکا، کانادا، استرالیا، )همچنین فتوکپی از صفحات مشخصات و اعتبار برای بخش فروش.)
  •  اصل فرم ویزا با امضاء توسط مسافر.برای افراد همراه در گذرنامه نیز باید فرم جداگانه امضاء شود.فرم ویزای افراد زیر 16 سال باید توسط والدین امضاء گردد.
  • سه قطعه عکس 5/4×5/33 رنگی، زمینه سفید.عکس هایی که با شرایط فوق مطابقت نداشته باشند، تحویل گرفته نخواهند شد.عکس های اسکن و یا روتوش شده مورد قبول نمی باشد.
  • کپی تمام صفحات شناسنامه.
  • گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی، پروانه کسب به نام مسافرو لیست بیمه کارکنان.در گواهی اشتغال به کارمی بایستی نام و سمت مسافر، میزان درآمد، سابقه ذکر شده باشد.برای خانم های خانه دار گواهی اشتغال به کار همسر الزامی است.
  • رزومه انگلیسی تایپ شده (شرح وضعیت خانوادگی، سوابق تحصیلی- شغلی و ...) با امضاء توسط مسافر.تمام اطلاعات در متن رزومه باید به صورت تشریحی باشد.

همواره مطلع باشيد که تنها خود شما در قبال صحيح بودن مدارکتان مسئولید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن بلژیک | ویزای بلژیک بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود