چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم

چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم

بعد از فرمان ممنوعیت فرمان ترامپ این سوال که چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم برای خیلی از عزیزان ممکن است بی پاسخ مانده باشد. در حال حاضر گرفتن وفت سفارت آمریکا از دبی و گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان قابل ارائه بوده و مسافران عزیز می توانند برای گرفتن وقت سفارت آمریکا با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و پاسخ این که چگونه وقت سفارت آمریکا را بگیریم را از کارشناسان مجرب اسکای لاین بپرسند.

چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم

انواع ویزای کار آمریکا :

ویزای کار از ویزا هایی است که افراد با داشتن آن می توانند در آمریکا مشغول به کار شوند سرمایه گذاری یا تبادلات تجاری انجام دهند.

ویزای کار انواع مختلفی دارد که به شرح زیر است؛

ویزای H1 آمریکا :

ویزای H1 عمومی تیرین و رایج ترین ویزای کار است. این ویزا به افرادی تعلق می گیرد که تخصص حرفه ایی دارند و کارفرمای آمریکایی ان ها را دعوت به کار کرده است. داشتن لیسانس و مدرک کارشناسی از شروط پایه ای این ویزا است و در صورتی که فرد فاقد مدرک کارشناسی است داشتن تخصص و تجربه ی کاری و اثبات و گواهی آن می تواند جایگزین آن باشد. کمترین بازه ی زمانی که به این ویزا داده می شود یک سال است که همسر و یا فرزندان زیر 21 سال می توانند او را همراهی کنند، ولی اجازه ی کار ندارند.

اکر فرد متقاضی قصد داشتن اقامت دائم و اخذ گرین کارت را دارد، لازم است که کارفرمای ایشان(به این فرض که شرایط لازم اداره ی مهاجرت را دارد) این تقاضا را قبول کند و مجوز اقامت را کسب کند.

ویزای J1 آمریکا :

ویزای J1 نوعی دیگر از ویزای کار است که فرد دارنده ی آن به منظور تبادل فرهنگی یا نیروی کار برای اشتغال، تدریس یا آموزش قصد ورود به خاک آمریکا را دارد. فردی که ویزا ی J1 را دارد می بایست در طول دوره ای که در آمریکا است دوره ی کاری یا آموزشی خود را نزد کارفرما ی مربوطه به اتمام برساند. ویزای J1 مانند ویزا ی H1 قابل تبدیل به اقامت دائم نیست؛ مگر در مواردی خاص که کارفرما تایید کرده باشد. اما این فرد می تواند این دوره را تا هفت سال تمدید کند وای بعد از اتمام این دوره دو سال مهلت دارد که این کشور را ترک کند.

ویزای E2 آمریکا :

ویزای E2 نوعی متفاوت از ویزا های کاری آمریکاست که مخصوص سرمایه گذاران یا طراحان کسب و کار می باشد. حرفه یا زمینه ای که فرد جهت کار یا سرمایه گذاری انتخاب می کند می تواند بسته به توانایی یا خلاقیت وی متفاوت باشد. او می تواند در یک شرکت معتبر سرمایه گذاری یا اینکه کسب و کاری در آمریکا در هر زمینه ای که احساس می کند سوددهی بیشتری دارد برای خود راه اندازی کند. حداقل مبلغی که فرد برای سرمایه گذاری در نظر گرفته $ 80000 باید باشد. بازه ی زمانی که جهت اقامت با این ویزا در نظر گرفته شده دو سال است که بعد از اتمام آن در صورت سود ده بودن این کسب و کار فرد می تواند با ارائه مدارک مالی این دوره را تمدید کند. و در صورتی که این بیزینس بازدهی نداشته باشد پیش از اتمام دوره ی دو ساله فرد می تواند این ویزا را به یکی دیگر از ویزا های کاری تغییر دهد. این ویزا این ویژگی را دارد که خانواده ی فرد سرمایه گذار هم می توانند همرا او بشند ویا حتی کار و تحصیل کنند.

ویزای E1 آمریکا :

ویزای E1 از ویزا های تجاری است. یعنی فرد متقاضی آن قصد گسترش تبادلات تجاری بین این دو کشور را از طریق صادرات و واردات دارد. این افراد تنها باید اموری را انجام دهند که در طی آن تبادلات تجاری دو طرفه یا همان صادرات و واردات را انجام دهند. و نمی توانند در زمینه ای مشغول باشند که مربوط به توانایی های فردی آن ها ست. بازه ی زمانی که برای این نوع ویزا در نظر گرفته شده دو تا پنج سال است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی آژانس ساحل شنی درخشان بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا در دبی                                                                              وقت سفارت امریکا در ایروان

وقت سفارت امریکا در آنکارا                                                                           سؤالات متداول سفارت امریکا

پیکاپ ویزای امریکا                                                                                         انواع ویزای امریکا

برگۀ زرد / صورتی سفارت امریکا


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود