ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا :

اخذ ویزای کانادا برای متقاضیانی که دغدغه رفتن به کانادا را دارند امری ضروری می باشد و چه بسا ممکن است بدلیل نیاز مبرم داشتن به ویزا ترس ریجکت شدن در مصاحبه را داشته باشند و تمامی عوامل نامبرده دست به دست هم دهد و باعث به تعویق انداختن درخواست ویزا توسط متقاضی شود شرکت اسکای لاین به متقاضیانی که خواستار ویزای تضمینی کانادا هستند این اطمینان را خواهد داد که با دریافت مدارک و اطلاعات مورد نیاز کاربران و تحلیل کردن مدارک آنها و رفع نواقص مدارک و ابهامات در مدارک اخذ ویزای کانادا را برای متقاضیان امکانپذیر کرده و متقاضیان را یک گام به کانادا نزدیکتر خواهد نمود. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه  ویزای تضمینی کانادا با کارشناسان اسکای لاین و با شماره های 57938(021) تماس حاصل فرمایید.

ویزای تضمینی کانادا

چرا ویزای تضمینی کانادا :

متقاضیان ویزای کانادا در جریان هستند که گردآوری مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کانادا مستلزم طی کردن مراحل و گام های مختلف می باشد، بطور کلی اخذ ویزای کانادا امری وقتگیر و زمانبر بوده و بدلیل تکمیل اطلاعات بصورت آنلاین و به زبان لاتین دارای ریسک بالا می باشد از اینرو برای انجام مطمئن این کار می بایست مراحل کار را به مشاوران خبره واگذار نمود شرکت اسکای لاین این مژده را به متقاضیان ویزای کانادا می دهد که با ارائه مشاوره ساده و ارائه چندین روش مطمئن صدور ویزای تضمینی کانادا را برای آنها اجرایی خواهد کرد.

 

فرایند اخذ وقت سفارت کانادا :

از آن جایی که کلیه درخواست های ویزای کانادا در سایت کانادا بصورت آنلاین و به زبان لاتین ممکن می باشد از اینرو متقاضیان ویزای کانادا می بایست دارای حداقل آشنایی با زبان انگلیسی باشند تا بتوانند به راحتی جملات و مفاهیم ویزای کانادا را درک نمایند. در صورتیکه در زمینه تکمیل اطلاعات فرم درخواست ویزا نیاز به مشاوره و همکاری داشته باشید می توانید روال تکمیل  اطلاعات را به کارشناسان ما در گروه اسکای لاین محول نمایید .

شرکت اسکای لاین آماده ارائه خدمت ویزای تضمینی کانادا برای شما متقاضیان عزیز می باشد. به یاد داشته باشید که افسر سفارت کلیه مدارک تحویلی شما را با دقت بررسی و در صورت کوچکترین اشتباه در واژگان نوشته شده به درخواست ویزای شما جواب رد خواهد داد. از اینرو چنانچه در تکمیل کردن فرم درخواست ویزای کانادا با مشکل مواجه شدید نگران نباشید و دریافت ویزای تضمینی کانادا را به کارشناسان ما واگذار کنید .

متقاضیان ویزای تضمینی کانادا در گام بعد از تکمیل اطلاعات فرم می بایست اقدام به پرداخت هزینه ویزای کانادا نمایند که انجام این امر مستلزم داشتن یکی از کارت های معتبر بین المللی مثل مستر کارت، ویزا کارت و پی پال خواهد بود شرکت اسکای لاین با داشتن سابقه متمادی در زمینه اخذ ویزا کلیه خدمات مورد نیاز برای ویزای تضمینی کانادا را برای مسافران انجام خواهد داد در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه پرداخت هزینه می توانید با استفاده از خدمات گروه اسکای لاین هزینه مربوط به پرداختی سفارت را به راحتی  واریز نمایید.

 

 همچنین بخوانید: ویزای کانادا

 نکاتی درباره مدارک تحویلی به افسر سفارت کانادا :

توجه داشته باشید که کلیه مدارک تحویلی به افسرسفارت می بایست به ترتیب چک لیست مرتب شده باشد و باید نشاندهنده توانایی مالی متقاضی برای سفر در طول مدت زمانی که در کانادا هست باشد، همچنین مدارک ارائه شده می بایست متقاعد کننده افسر سفارت برای بازگشت شما به ایران باشد و تضمین کند که شما قصد کارکردن و یا تحصیل را در کانادا نخواهید داشت  و به یقین پس از اتمام اعتبار ویزا به خاک ایران بازخواهید گشت ؛ با توجه به اعلام نتایج درخواست ویزای تضمینی کانادا که حداکثر بین 1-3 ماه بطول می انجامد توجه نمایید که هنگام درخواست ویزای کانادا پاسپورت شما دارای حداقل یکسال اعتبار باشد. همچنین توجه داشته باشید که داشتن عکسی مناسب با ابعاد 4.5*3.5 که جدیداً گرفته شده و رزولوشن و کیفیت خوبی دارد برای  ویزای تضمینی کانادا از جمله الزامات می باشد.

متقاضیان ویزای کانادا در نظر داشته باشند که با توجه به متفاوت بودن مدارک و مستندات هر فرد شرایط  پذیرش ویزای کانادا نیز برای هر متقاضی متفاوت خواهد بود از اینرو متقاضیان ویزای کانادا با مراجعه به شرکت اسکای لاین می توانند از مشاوره متخصصین مجرب ما در زمینه ویزای تضمینی کانادا برخوردار شوند واسکای لاین به آنها این اطمینان را می دهد که مشاورین ما برای هر متقاضی بسته به شرایط  و مدارکشان راهنمایی های متناسب و مطمئن را ارائه خواهند داد.

 

خدمات ارائه شده در شرکت اسکای لاین

متقاضی با مراجعه به تیم اسکای لاین می توانند علاوه بر دریافت ویزای تضمینی کانادا از خدمات جانبی دیگر همچون ترجمه ی مدارک، بیمه مسافرتی، رزرو هتل ، رزرو بلیط ، پیکاپ ویزا و... نیز بهره مند شوند؛ در قرار داد مذکور ویزای تضمینی کانادا در صورتیکه درخواست ویزای متقاضی مورد قبول واقع نشود و به اصطلاح کاربر ریجکت شود کل مبلغ واریزی سفارت به متقاضیان برگشت داده می شود .

مدارک مورد نیاز ویزای تضمینی کانادا

 • تکمیل کردن فرم فارسی درخواست ویزا DS-160
 • تکمیل کردن فرم مربوط به اطلاعات خانوادگی متقاضی
 • اسکن صفحه اول پاسپورتی که حداقل یکسال اعتبار داشته به همراه کپی از تمای صفحاتی که دارای مهر ویزامی باشد.
 • ترجمه شناسنامه متقاضی
 • دو قطعه عکس 4.5*3.5 که اخیراً گرفته شده باشد.
 • پرینت گردش حساب 4 ماهه بانکی
 • نامه استطاعت مالی
 • ترجمه سند ملکی بنام متقاضی
 • ترجمه اخرین مدرک شغلی متقاضی که برای شرکت های خصوصی شامل گواهی اشتغال به کار،گواهی تاییدیه بیمه، فیش حقوقی، کارت پرسنلی، روزنامه رسمی شرکت -کارفرمایان شامل برگه پرداختی مالیاتی، روزنامه رسمی تاسیس شرکت باشد-کارمندان دولتی شامل حکم کارگزینی، کارت پرسنلی،گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی سه ماهه اخیر باشد-مشاغل آزاد شامل برگه پرداختی مالیاتی و جواز کسب-بازنشستگان شامل حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و فیش حقوقی سه ماه اخیر و دیگر مشاغل ... باشد.
 • ارائه دعوتنامه رسمی بنام متقاضی درصورت وجود
 • ترجمه سند ازدواج/ طلاق بنام متقاضی
 • ارائه رزرو واچر هتل/ بلیط هواپیما

 

ویزای کانادا برخی از مشتریان اسکای لاین :

 

          ویزای کانادا                       ویزای تضمینی کانادا ارزان

          وقت سفارت کانادا                       ثبت نام ویزای کانادا

          ثبت نام آنلاین ویزای کانادا                       وقت فوری سفارت کانادا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای تضمینی کانادا بازدید فرمایید.  

جهت اخذ وقت سفارت , خدمات ویزا و و پیکاپ پاسپورت با ما تماس بگیرید.


لینک های کمکی :

ثبت نام ویزای کانادا در آنکارا / استانبول                                         ثبت نام ویزای کانادا در ابوظبی

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا / استانبول                                            پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود