Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد و نکات مهم آن :

چنانچه به هر دلیل قصد سفر به کشور سوئد را دارید ، اولین قدم گرفتن وقت این سفارت به منظور مصاحبه و انگشت نگاری و ارائه مدارک مربوطه است. کشورسوئد عضو اتحادیه اروپا و معاهده شنگن می باشد.

شرایط عزیمت به کشور در هنگام ورود از سویمقامات کنترل مرزی سوئد کنترل می گردد.اخذ ویزا برای اتباع ایرانی که قصد سفر به سوئد را دارند الزامی می باشد افسر سفارت پس از مصاحبه با فرد متقاضی و بررسی مدارک ارائه داده شده تصمیم می گیرد که آیا شخص مورد نظر واجد شرایط برای ویزای سوئد هست یا خیر ! بنابراین کامل بودن مدارک از اهمیت بالایی برخوردار است . توجه داشته باشید که با انجام یک اشتباه کوچک در جمع آوری مدارک و پر کردن فرمها ممکن است شانس دریافت ویزای خود را از دست بدهید، با سپردن این کار به دست کارشناسان با تجربه اسکای لاین شانس اکسپت شدن خود را بالا ببرید.

وقت سفارت سوئد

سوئد

سوئد کشوری کم جمعیت ، در اروپای شمالی ، کشوری امن برای زندگی و مسافرت است . این کشور به مدت سه سال متوالی در تمامی کشورها رتبه دوم از نظر رفاه اجتماعی را کسب کرده است . سوئد دارای تابستان معتدل و زمستان سرد است ، تقریبا همه به زبان انگلیسی آشنایی دارند . امکانات فرهنگی ، ورزشی ، تفریحی به صورت کامل محیا میباشد. برای رفت و آمد اتوبوس و مترو پوشش کامل شهری دارد.و سفر از سوئد به جاهای دیگر اروپا سریع و آسان است

فرایند اخذ وقت سفارت سوئد :

پس از تماس با کارشناسان اسکای لاین ، فرآیند گرفتن وقت توسط ما آغاز می شود ، این سفارت حدودا یک ماهه وقت میدهد. ( متغیر است) . با ارائه صفحه اول پاسپورت و یک شماره تلفن ، وقت سفارت شما رزرو می شود ، سپس با مشورت و راهنمایی کارشناسان ما ، کلیه مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت آماده می شود

 

مراحلی که برای اخذ وقت سفارت سوئد باید دنبال کنید :

 • تماس با شماره با مشاوران اسکای لاین
 • ارسال تصویر پاسپورت وارائه یک شماره برای پیگیری
 • دریافت وقت مصاحبه سوئد از طریق مشاور شما
 • ارسال وقت تعیین شده برای شما از طرف مشاوران ما
 • مدارک لازم برای ارائه به سفارت
 • فرم درخواست روادید شنگن : این فرم باید به طور کامل تکمیل و امضا شده باشد .
 • گذرنامه درخواست کننده که باید :
 1. حداقل تا 3 ماه پس از زمان خروج از شنگن اعتبار داشته باشد .
 2. حداقل 2 صفحه خالی داشته باشد .
 3. از تاریخ صدور آن بیش از 10 سال نگذشته باشد .
 4. توسط دارنده آن امضا شده باشد
 • رسید پرداخت شده هزینه درخواست : توجه داشته باشید که پرداخت هزینه درخواست از طریق اینترنت به حساب سفارت در بانک پاسارگاد امکان پذیر نمی باشد. اما اگر شما از طریق الکترونیکی و آنلاین درخواست کرده باشید ، هزینه درخواست را پس از تکمیل فرم در اینترنت پرداخت می کنید ، بنابراین در زمان مراجعه به سفارت پرداخت شما قبلا ثبت گردیده است .
 • مدارک تکمیلی : بر اساس قانون اصل همه مدارک می بایست تحویل داده شود . تنها تعداد کمی از مدارک هستند که باید اصل آنها را نشان داده و سپس کپی آنها را به سفارت تحویل دهید . همچنین شرط اصلی این است که مدارک باید به زبان انگلیسی یا سوئدی ترجمه شده باشند .
 • اصل گذرنامه و کپی از تمام صفحات حاوی مهر و ویزای آن . گذرنامه های باطل شده به همراه کپی آن تحویل دهید .
 • شناسنامه : اصل شناسنامه را باید نشان داده و کپی ها و ترجمه آن را به سفارت تحویل دهید
 • بیمه نامه مسافرتی معتبر و کپی آن
 • صورت حساب بانکی که باید شامل موارد زیر باشد:
 1. اصل باشد .
 2. نشان دهنده تمام تراکنش های انجام شده در 6 ماه گذشته باشد .
 3. بیش از دو هفته از صدور آن در زمان ارائه درخواست نگذشته باشد .
 4. به زبان انگلیسی نوشته شده باشد و یا ترجمه انگلیسی یا سوئدی باشد .
 5. به وسیله بانک مربوطه مهر شده باشد.
 • فرم اطلاعات خانوادگی: به طور کامل پر شده و امضا گردد . اصل فرم به سفارت تحویل داده شود.
 • دعوت نامه ( در صورت وجود ) : اصل باشد . بیش از سه ماه از دعوت نگذشته باشد ، به طور کامل پر شده باشد . توسط دعوت کننده امضا شده باشد . تاریخ دعوت مشخص باشد .
 • گواهی ثبت مدنی شخصی که شما را از سوئد دعوت کرده است . پرشون بویس باید : persionbevis
 1. اصل باشد.
 2. بیشتر از سه ماه از صدور آن نگذشته باشد .
 3. توسط اداره مالیات سوئد یا دفتر اسناد رسمی در سوئد مهر شده باشد تا اعتبار آن تایید گردد.
 4. باید تصریح کند که هدف آن دعوت است .

* گواهی ثبت مدنی را می توان از اداره ملی مالیات سوئد درخواست کرد .

 • یک کپی از گذرنامه ویا کارت شناسایی سوئدی شخص دعوت کننده ، این کپی باید :
 1. تاریخ داشته باشد .
 2. توسط شخص دعوت کننده امضا شده باشد .
 3. بر روی کپی اسم شخص و یا اشخاصی که دعوت شده اند ، باید توسط شخص دعوت کننده نوشته شده باشد.
 • اگر شخص دعوت کننده در سوئد متعهد به پرداخت هزینه های سفر و اسکان می شود مدارک زیر را ارائه کنید :
 1. مدارکی که موقعیت مالی شخص دعوت کننده را در سوئد نشان بدهد مانند گواهی حساب بانکی ، گزارش مالیاتی ، فیش حقوقی و گواهی شغلی
 2. علاوه بر موارد ذکر شده بسته به شرایط این مدارک را تحویل دهید :
 3. اگر شما حداقل برای 6 ماه استخدام رسمی بوده اید می بایست این مدارک را ارائه کنید :
 4. اصل مدرک ثبتی سازمان تامین اجتماعی ایران و کپی تایید شده آخرین فیش و ...
 5. اصل گواهی اشتغال به کار
 6. گواهی اشتغال به تحصیل در صورت وجود

و ....

 

نکات مهم وقت سفارت سوئد :

 • در صورت وجود دعوتنامه اگر شخصی که شما را دعوت کرده است باردار یا بیمار باشد به این معناست که دیدار به طور خاصی مهم است ، در این حالت اصل گواهی پزشکی تحویل داده شود.
 • افراد 16 سال به بالا باید گذرنامه جداگانه داشته باشند .
 • گذرنامه زمانی پس داده می شود که درخواست بررسی و تصمیم گیری شده باشد.
 • مدارک شما به طور کلی باید نشانگر برگشت شما به ایران باشد . باید افسر مربوطه را متقاعد کنید که در موقع مقرر سوئد را ترک خواهید کرد.
 • باید نشان دهید که توان مالی لازم را برای هزینه های مربوط به سفر و مدت زمان اقامت در سوئد را دارید.
 • فرد قانون مندی هستید و سوابق جنایی ندارید.
 • توجه داشته باشید که هرچه مدارک شما کاملتر باشد شانس پذیرش بیشتر می شود.
 • تمامی مدارک باید به انگلیسی ترجمه رسمی دادگستری شده باشند.

آدرس سفارت سوئد در ایران :


پاسداران شمالی ، بالاتر از فرمانیه ،خیابان بوستان ، نبش نسترن ، پلاک 27

تلفن
02122296802
فکس
22286021

ساعت کاری : یکشنبه تا چهارشنبه 7:30 تا 11:30

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئد و وقت سفارت سوئد بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود