Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

وقت فوری سفارت آلمان

وقت فوری سفارت آلمان به چه صورت می باشد ؟

اگرشما مایل هستید به کشور آلمان سفر کنید ، باید بدانید که این کشور عضو اتحاد شینگن است . بنابراین برای درخواست صدور ویزای شینگن ابتدا باید مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید ، تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط ما رزرو شود .مراجعه به سفارت به منظور انجام مصاحبه ، انگشت نگاری و تحویل مدارک است، افسر سفارت پس از مصاحبه با فرد متقاضی و بررسی مدارک ارائه داده شده تعیین می کند که آیا شخص متقاضی واجد شرایط برای ویزای آلمان هست یا نه ، بنابراین کامل بودن مدارک و چگونگی انجام مصاحبه بسیار حائز اهمیت است .توجه داشته باشید که انجام یک اشتباه هرچند کوچک در جمع آوری مدارک و پر کردن فرمها یا بی دقتی در پاسخ دادن به سوالات میتواند شانس دریافت ویزا را کم کند ، با سپردن این کار به دست کارشناسان با تجربه اسکای لاین شانس خود را بالا ببرید.

 

 وقت سفارت آلمان

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت آلمان :

 • صفحه اول پاسپورت
 • شماره تماس در دسترس جهت پیگیری

 

نکات مهم در مورد وقت سفارت آلمان :

مدارک شما به طور کلی باید نشانگر برگشت شما به ایران باشد . باید افسر مربوطه را متقاعد کنید که در موقع مقرر آلمان را ترک خواهید کرد.

باید نشان دهید که توان مالی لازم را برای هزینه های مربوط به سفر و مدت زمان اقامت در آلمان را دارید.

ثابت کنید که فرد قانون مندی هستید و سوابق جنایی ندارید.

توجه داشته باشید که هرچه مدارک شما کاملتر باشد شانس پذیرش بیشتر می شود.

تمامی مدارک باید به انگلیسی ترجمه رسمی دادگستری شده باشند

مطابق آئین نامه روادید، در موارد ذیل امکان پذیرش درخواست روادید وجود ندارد :

 • درخواست بیش از 3 ماه قبل از سفر پیش رو ارائه گردد
 • فرم درخواست تکمیل و یا امضاء نشده باشد
 • متقاضی گذرنامه معتبر با مشخصات ذیل ارائه ننموده باشد
 • دارای حداقل 3 ماه اعتبار پس از بازگشت از سفر پیش بینی شده
 • دارای حداقل 2 صفحه خالی
 • طی 10 سال گذشته صادر شده باشد
 • عکس ارائه شده از سوی متقاضی مربوط به بیش از 12 ماه پیش باشد
 • همچنین تأکید می گردد که اصولاً تنها در صورت ارائه کامل و مطابق مقررات مدارک مربوط به درخواست روادید، امکان صدور روادید وجود دارد.
 • درخواست های دارای نقص مدارک معمولاً رد می شوند

 درخواست خود را شخصا ارائه کنید :
مدارک کامل جهت درخواست روادید باید توسط خود فرد و در زمان تعیین شده ارائه شوند. لطفا از ارسال پیشاپیش مدارک درخواست نشده و یا بطور جداگانه به وسیله پست یا ایمیل خودداری نمایید.

    
به موقع درخواست تان را ارائه نمایید و زمان انتظار را در نظر داشته باشید
ممکن است به علت بالا بودن درخواست و مشغول بودن بخش ویزا، زمان انتظار برای دریافت وقت مصاحبه، مخصوصا در فصل تابستان و تعطیلات عید هفته ها به طول انجامد. بنابر این سفر خود را با در نظر گرفتن زمان کافی پیش از آن برنامه ریزی کنید. در نظر گرفتن موارد استثنایی تنها در شرایط  بسیار اضطراری امکان پذیر هستند

مدارک لازم جهت ارائه به سفارت آلمان :

 • گذرنامه ( امضا شده ) با کپی از صفحات 1و 2
 • یک نسخه امضا شده فرم درخواست ویزای شینگن
 • یک قطعه عکس گذرنامه ای جدید با پس زمینه روشن که قدیمی تر از 6 ماه نباشد
 • دعوتنامه از آلمان ( ضمانتنامه / دعوت نامه غیر رسمی همراه با کپی گذرنامه دعوت کننده و گواهی ثبت محل اقامت در آلمان / دعوتنامه تجاری / رزرو هتل برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه و کنگره و کپی آن )
 • بیمه مسافرتی معتبر و کپی آن
 • اصل شناسنامه و کپی آن
 • اصل شناسنامه و گذرنامه همسر و کپی آن
 • گواهی اشتغال و درآمد و فیش حقوقی همراه با کپی
 • پرینت ریز گردش مالی حسابهای بانکی سه ماه اخیر
 • اسناد مالکیت ( سند ملک ) و کپی آن در صورت وجود
 • سایر مدارک جهت اثبات وابستگی به ایران


آدرس سفارت آلمان در ایران :
ایران-تهران خیابان فردوسی- شماره -320- 324کدپستی: 11365 صندوق پستی: 179-11365

در صورتی که به وسیله تاکسی به سفارت تشریف می آورید به راننده تاکسی نشانی: خیابان فردوسی- سفارت آلمان، را بدهید و در صورتی که با اتومبیل شخصی هستید، از میدان خمینی (ره) به طرف خیابان فردوسی شمال حرکت نمایید.ساختمان سفارت سمت راست و روبروی بانک ملی مرکزی واقع شده است

دسترسی به سفارت آلمان با مترو امکان پذیر است. ایستگاه امام خمینی یا سعدی پیاده شوید


ساعات کار سفارت :

روزهای یک شنبه، چهار شنبه و پنج شنبه، ازساعت7 تا 15:30
روزهای دوشنبه و سه شنبه از ساعت 7 تا16

 

سفارت در روزهای جمعه و شنبه تعطیل است.

ساعات کار بخش تأیید مدارک : یک شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 7/30 تا 10/30  

اطلاعات در مورد روادید (ویزا): 39991213 و 39991499

شماره فاکس بخش ویزا:39991860

 

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود