Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

اگر مایل هستید به کشور فرانسه سفر کنید ، باید بدانید که این کشور عضو اتحاد شینگن می باشد. بنابراین برای درخواست صدور ویزای شینگن از طریق پروه اسکای لاین، ابتدا باید مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید ، تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط ما رزرو بنماییم .

مراجعه به سفارت به منظور انجام مصاحبه ، انگشت نگاری و تحویل مدارک است ، افسر سفارت پس از مصاحبه با فرد متقاضی و بررسی مدارک ارائه داده شده تصمیم می گیرد که آیا شخص مورد نظر واجد شرایط برای ویزا هست یا خیر ! بنابراین کامل بودن مدارک و چگونگی انجام مصاحبه از اهمیت بالایی برخوردار است . توجه داشته باشید که با انجام یک اشتباه کوچک در جمع آوری مدارک و پر کردن فرمها یا بی دقتی در پاسخ دادن به سوالات افسر ممکن است شانس دریافت ویزای خود را از دست بدهید، با سپردن این کار به دست کارشناسان با تجربه اسکای لاین شانس خود را برای اخذ وقت سفارت فرانسه بالا ببرید.

وقت سفارت فرانسه

فرآیند اخذ وقت سفارت فرانسه :

 • ارسال درخواست اخذ وقت سفارت فرانسه
 • ارسال مدارک مورد نیاز برای مشاور مربوطه
 • تعیین وقت سفارت فرانسه
 • ارسال وقت تعیین شده توسط کارشناستان برای شما

 

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت فرانسه :

 • صفحه اول پاسپورت
 • شماره ی در دسترس برای پیگیری

نکات مهم وقت سفارت فرانسه :

 • مدارک شما به طور کلی باید نشانگر برگشت شما به ایران باشد . باید افسر مربوطه را متقاعد کنید که در موقع مقرر فرانسه را ترک خواهید کرد.
 • باید نشان دهید که توان مالی لازم را برای هزینه های مربوط به سفر و مدت زمان اقامت در فرانسه را دارید.
 • فرد قانون مندی هستید و سوابق جنایی ندارید.
 • توجه داشته باشید که هرچه مدارک شما کاملتر باشد شانس پذیرش بیشتر می شود.
 • تمامی مدارک باید به انگلیسی ترجمه رسمی دادگستری شده باشند.

 

مراجعه به سفارت ، مصاحبه و ارائه مدارک :

پس از تعیین وقت مصاحبه متقاضیان ویزا در تاریخ و وقت معین باید به آدرس سفارتخانه برای تحویل مدارک مورد نیاز و انجام مصاحبه با افسر مربوطه مراجعه کنند . توجه داشته باشید که مصاحبه ی شما با افسرو ارائه ی مدارک مورد نیاز سرنوشت ساز است . افسر با توجه به روند مصاحبه و مدارک ارائه شده توسط متقاضی تعیین می کند که شخص واجد شرایط برای اخذ ویزا هست یا خیر! بنابراین با رعایت برخی اصول و نکات می توانید شانس دریافت ویزای خود را بالا ببرید..

 

حداقل شرایط لازم جهت تشکیل پرونده درخواست ویزا کدامند؟

 • داشتن گذرنامه عادی، خدمت و یا سیاسی
 • در زمان تقاضای روادید ، تاریخ اعتبار گذرنامه باید سه ماه پس از تاریخ برگشت باشد . اگر گذرنامه شما فاقد اعتبار است باید آنرا تمدید کنید .
 • برای الصاق لیبل ویزا و مهرهای ورود و خروج به خاک فرانسه، گذرنامه شما بایستی حد اقل 2 صفحه کاملاً خالی از هرگونه مُهر داشته باشد.
 • بر روی گذرنامه ای که بیش از 10 سال از تاریخ صدور آن گذشته شده باشد ویزا قابل الصاق نمی شود، حتی اگر گذرنامه فوق در زمان درخواست روادید معتبر باشد.
 • حضور شخص متقاضی در زمان تشکیل پرونده الزامی است، به استثناء کودکان زیر 12 سال
 • شما بایستی کشور فرانسه باشد، مقصد اصلی سفر
 • داشتن فرم درخواست روادید کاملاً پر شده و امضاء شده الزامی است
 • دو نوع فرم درخواست روادید موجود است

 

نحوه پرداخت هزینه تشکیل پرونده درخواست روادید :

هزینه تشکیل پرونده درخواست روادید منحصرٲ به صورت نقدی قابل پرداخت است. متقاضی روادید بایستی در اولین مرحله روند تشکیل پرونده، وجه مربوطه را پرداخت نماید. در صورت رد درخواست روادید، وجه پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

 

مدارک لازم برای روز مصاحبه :

 • فرم روادید کوتاه مدت که به انگلیسی یا فرانسوی تکمیل ، امضا و تاریخ خورده باشد
 • عکس رنگی و جدید از چهره در زمینه روشن ، 3.5 در 4.5 که چهره 70 تا 80 درصد آن باشد .
 • گذرنامه : اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه پس از پایان اعتبار روادید درخواستی و گذرنامه دارای حداقل 2 صفحه مهر نخورده باشد و همراه با فتوکپی صفحه شناسایی صاحب گذرنامه ارائه شود .
 • فتوکپی کلیه روادیدهای شینگن که تا کنون دریافت کرده اید . فتوکپی همه مهرهای ورود و خروج و بر روی گذرنامه های فعلی و قبلی
 • شناسنامه + فتوکپی
 • اسناد مربوط به وضع اجتماعی حرفه ای و تمکن مالی
 • برای حقوق بگیران : گواهی کار که از تاریخ صدور آن کمتر از یک ماه گذشته باشد و در آن سمت و تاریخ استخدام و حقوق ماهیانه و تاریخ مرخصی آماده باشد و اعلام دارد که دارنده گواهی در پایان سفر مجددا به سر کار خود باز خواهد گشت.
 • سه فیش آخر حقوقی
 • سه پرینت آخر بانکی ( حساب جاری + عنداللزوم حساب پس انداز )
 • برای تجار و بنگاه داران : آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و اظهارنامه ثبت در ثبت شرکتها .
 • کارت بازرگانی یا پروانه کسب
 • سه پرینت آخر بانکی ( حساب شخصی + حساب حرفه ای )
 • برای مشاغل آزاد : کارت نظام مربوطه و یا کارت حرفه ای سال جاری
 • سه پرینت آخر بانکی ( حساب شخصی + حساب حرفه ای )
 • برای بازنشستگان و کسانی که فعالیت حرفه ای ندارند :اسناد مثبته دریافت مستمری و یا رانت ( برای بازنشستگان)
 • سه پرینت آخر بانکی
 • عندالزوم اسناد مثبته تمکن مالی و وضع حرفه ای شخصی که هزینه های سفر را تامین می کند + سند هویت وی
 • برای بچه ها و دانشجویان :
 • گواهی تقبل هزینه توسط یکی از والدین
 • اسناد مثبته تمکن مالی و وضع حرفه ای شخصی که هزینه های سفر را تامین می کند + سند هویت وی
 • اجازه خروج رسمی پدر وقتی فرزند بدون پدر سفر کند.
 • گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه یا دانشگاه یا گواهی ثبت نام برای آینده
 • گواهی برخورداری از محل سکونت : دعوتنامه تنظیم شده در شهرداری (اصل) + کپی و یا رزرو هتل
 • عنداللزوم سند مالکیت ،اجاره نامه یا هر سند دیگری که وجود ملک یا اجاره ملک در فرانسه را ثابت کند . ( گواهی پرداخت عوارض سکونت یا مالکیت )
 • بیمه نامه بین المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدا
 • سند مثبته سفر : رزرو بلیط هواپیمای رفت و برگشت .

آدرس سفارتخانه فرانسه :

بخش روادید سفارت فرانسه در ایران، در خیابان نوفل لوشاتو – پلاک 66-64 واقع شده است

تحویل پرونده تقاضای ویزا : بخش ویزای سفارت فرانسه، یکشنبه الی چهارشنبه، از ساعت 7.30 صبح الی 11.30 صبح، به غیر از روزهای تعطیل باز است.

دریافت گذرنامه و جواب ویزا: یکشنبه الی چهارشنبه، از ساعت 2 الی 3 بعد از ظهر ، به غیر از روزهای تعطیل .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن فرانسه | ویزای فرانسه بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود