Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا :

اخذ ویزای کانادا برای متقاضیانی که دغدغه رفتن به کانادا را دارند امری ضروری می باشد و چه بسا ممکن است بدلیل نیاز مبرم داشتن به ویزا ترس ریجکت شدن در مصاحبه را داشته باشند و تمامی عوامل نامبرده دست به دست هم دهد و باعث به تعویق انداختن درخواست ویزا توسط متقاضی شود شرکت اسکای لاین به متقاضیانی که خواستار ویزای تضمینی کانادا هستند این اطمینان را خواهد داد که با دریافت مدارک و اطلاعات مورد نیاز کاربران و تحلیل کردن مدارک آنها و رفع نواقص مدارک و ابهامات در مدارک اخذ ویزای کانادا را برای متقاضیان امکانپذیر کرده و متقاضیان را یک گام به کانادا نزدیکتر خواهد نمود. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه  ویزای تضمینی کانادا با کارشناسان اسکای لاین و با شماره های 57938(021) تماس حاصل فرمایید.

ویزای تضمینی کانادا

چرا ویزای تضمینی کانادا :

متقاضیان ویزای کانادا در جریان هستند که گردآوری مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کانادا مستلزم طی کردن مراحل و گام های مختلف می باشد، بطور کلی اخذ ویزای کانادا امری وقتگیر و زمانبر بوده و بدلیل تکمیل اطلاعات بصورت آنلاین و به زبان لاتین دارای ریسک بالا می باشد از اینرو برای انجام مطمئن این کار می بایست مراحل کار را به مشاوران خبره واگذار نمود شرکت اسکای لاین این مژده را به متقاضیان ویزای کانادا می دهد که با ارائه مشاوره ساده و ارائه چندین روش مطمئن صدور ویزای تضمینی کانادا را برای آنها اجرایی خواهد کرد.

 

فرایند اخذ وقت سفارت کانادا :

از آن جایی که کلیه درخواست های ویزای کانادا در سایت کانادا بصورت آنلاین و به زبان لاتین ممکن می باشد از اینرو متقاضیان ویزای کانادا می بایست دارای حداقل آشنایی با زبان انگلیسی باشند تا بتوانند به راحتی جملات و مفاهیم ویزای کانادا را درک نمایند. در صورتیکه در زمینه تکمیل اطلاعات فرم درخواست ویزا نیاز به مشاوره و همکاری داشته باشید می توانید روال تکمیل  اطلاعات را به کارشناسان ما در گروه اسکای لاین محول نمایید .

شرکت اسکای لاین آماده ارائه خدمت ویزای تضمینی کانادا برای شما متقاضیان عزیز می باشد. به یاد داشته باشید که افسر سفارت کلیه مدارک تحویلی شما را با دقت بررسی و در صورت کوچکترین اشتباه در واژگان نوشته شده به درخواست ویزای شما جواب رد خواهد داد. از اینرو چنانچه در تکمیل کردن فرم درخواست ویزای کانادا با مشکل مواجه شدید نگران نباشید و دریافت ویزای تضمینی کانادا را به کارشناسان ما واگذار کنید .

متقاضیان ویزای تضمینی کانادا در گام بعد از تکمیل اطلاعات فرم می بایست اقدام به پرداخت هزینه ویزای کانادا نمایند که انجام این امر مستلزم داشتن یکی از کارت های معتبر بین المللی مثل مستر کارت، ویزا کارت و پی پال خواهد بود شرکت اسکای لاین با داشتن سابقه متمادی در زمینه اخذ ویزا کلیه خدمات مورد نیاز برای ویزای تضمینی کانادا را برای مسافران انجام خواهد داد در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه پرداخت هزینه می توانید با استفاده از خدمات گروه اسکای لاین هزینه مربوط به پرداختی سفارت را به راحتی  واریز نمایید.

 

 همچنین بخوانید: ویزای کانادا

 نکاتی درباره مدارک تحویلی به افسر سفارت کانادا :

توجه داشته باشید که کلیه مدارک تحویلی به افسرسفارت می بایست به ترتیب چک لیست مرتب شده باشد و باید نشاندهنده توانایی مالی متقاضی برای سفر در طول مدت زمانی که در کانادا هست باشد، همچنین مدارک ارائه شده می بایست متقاعد کننده افسر سفارت برای بازگشت شما به ایران باشد و تضمین کند که شما قصد کارکردن و یا تحصیل را در کانادا نخواهید داشت  و به یقین پس از اتمام اعتبار ویزا به خاک ایران بازخواهید گشت ؛ با توجه به اعلام نتایج درخواست ویزای تضمینی کانادا که حداکثر بین 1-3 ماه بطول می انجامد توجه نمایید که هنگام درخواست ویزای کانادا پاسپورت شما دارای حداقل یکسال اعتبار باشد. همچنین توجه داشته باشید که داشتن عکسی مناسب با ابعاد 4.5*3.5 که جدیداً گرفته شده و رزولوشن و کیفیت خوبی دارد برای  ویزای تضمینی کانادا از جمله الزامات می باشد.

متقاضیان ویزای کانادا در نظر داشته باشند که با توجه به متفاوت بودن مدارک و مستندات هر فرد شرایط  پذیرش ویزای کانادا نیز برای هر متقاضی متفاوت خواهد بود از اینرو متقاضیان ویزای کانادا با مراجعه به شرکت اسکای لاین می توانند از مشاوره متخصصین مجرب ما در زمینه ویزای تضمینی کانادا برخوردار شوند واسکای لاین به آنها این اطمینان را می دهد که مشاورین ما برای هر متقاضی بسته به شرایط  و مدارکشان راهنمایی های متناسب و مطمئن را ارائه خواهند داد.

 

خدمات ارائه شده در شرکت اسکای لاین

متقاضی با مراجعه به تیم اسکای لاین می توانند علاوه بر دریافت ویزای تضمینی کانادا از خدمات جانبی دیگر همچون ترجمه ی مدارک، بیمه مسافرتی، رزرو هتل ، رزرو بلیط ، پیکاپ ویزا و... نیز بهره مند شوند؛ در قرار داد مذکور ویزای تضمینی کانادا در صورتیکه درخواست ویزای متقاضی مورد قبول واقع نشود و به اصطلاح کاربر ریجکت شود کل مبلغ واریزی سفارت به متقاضیان برگشت داده می شود .

مدارک مورد نیاز ویزای تضمینی کانادا

 • تکمیل کردن فرم فارسی درخواست ویزا DS-160
 • تکمیل کردن فرم مربوط به اطلاعات خانوادگی متقاضی
 • اسکن صفحه اول پاسپورتی که حداقل یکسال اعتبار داشته به همراه کپی از تمای صفحاتی که دارای مهر ویزامی باشد.
 • ترجمه شناسنامه متقاضی
 • دو قطعه عکس 4.5*3.5 که اخیراً گرفته شده باشد.
 • پرینت گردش حساب 4 ماهه بانکی
 • نامه استطاعت مالی
 • ترجمه سند ملکی بنام متقاضی
 • ترجمه اخرین مدرک شغلی متقاضی که برای شرکت های خصوصی شامل گواهی اشتغال به کار،گواهی تاییدیه بیمه، فیش حقوقی، کارت پرسنلی، روزنامه رسمی شرکت -کارفرمایان شامل برگه پرداختی مالیاتی، روزنامه رسمی تاسیس شرکت باشد-کارمندان دولتی شامل حکم کارگزینی، کارت پرسنلی،گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی سه ماهه اخیر باشد-مشاغل آزاد شامل برگه پرداختی مالیاتی و جواز کسب-بازنشستگان شامل حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و فیش حقوقی سه ماه اخیر و دیگر مشاغل ... باشد.
 • ارائه دعوتنامه رسمی بنام متقاضی درصورت وجود
 • ترجمه سند ازدواج/ طلاق بنام متقاضی
 • ارائه رزرو واچر هتل/ بلیط هواپیما

 

ویزای کانادا برخی از مشتریان اسکای لاین :

 

          ویزای کانادا                       ویزای تضمینی کانادا ارزان

          وقت سفارت کانادا                       ثبت نام ویزای کانادا

          ثبت نام آنلاین ویزای کانادا                       وقت فوری سفارت کانادا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای تضمینی کانادا بازدید فرمایید.  

جهت اخذ وقت سفارت , خدمات ویزا و و پیکاپ پاسپورت با ما تماس بگیرید.


لینک های کمکی :

ثبت نام ویزای کانادا در آنکارا / استانبول                                         ثبت نام ویزای کانادا در ابوظبی

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا / استانبول                                            پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود