Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

فرهنگ غذایی در آلمان

فرهنگ غذایی در آلمان

چنانچه از علاقمندانی هستید که کشور المان را جهت مسافرت و گردش انتخاب کرده اید در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی برخی از مکان های دیدنی و بیشتر به معرفی فرهنگ غذایی در آلمان بپردازیم، آلمان از جمله کشورهای عضو شنگن می باشد از اینرو مسافرت به آلمان مستلزم دریافت ویزای شنگن آلمان می باشد که جهت دریافت وقت مصاحبه و اخذ ویزای آلمان می توانید با کارشناسان ما در شرکت اسکای لاین و با شماره های 57938(021) تماس حاصل نمایید.

فرهنگ غذایی شهرهای آلمان

فرهنگ غذایی هر منطقه در آلمان مجزا از مناطق دیگر آن می باشد با این اوصاف در این مقاله سعی می کنیم فرهنگ غذایی شهرهای مهم آلمان مثل برلین ، مونیخ، هامبورگ و.. را برای شما تشریح کنیم.

وعده های غذایی یک آلمانی بدین صورت است که یک آلمانی معمولاً نهار خود را بین ساعت 11:30 تا 13 میل می کند و اغلب برای وعده نهار خود از یک غذای گرم استفاده می کند سپس بعد از ظهرها وعده هایی مثل شیرینی و قهوه را مصرف می کنند و برای عصرانه نیز از غذاهای سرد مثل کالباس یا الویه استفاده می کنند.

با توجه به متفاوت بودن فرهنگ غذایی در مناطق مختلف آلمان چیزی که تقریباً در همه غذاهای آلمانی یافت می شود رد پایی از گوشت، سیب زمینی، سوسیس می باشد و جالب است بدانید که نان نیز از جمله چیزهایی است که پای ثابت هر وعده غذایی در آلمان می باشد؛ دلیل استفاده مردم از سیب زمینی به سال های مربوط به جنگ جهانی و وضعیت اقتصادی ضعیف مردم بعد از جنگ بازمی گردد که باعث شده پای ثابت تمام وعده های غذایی آلمانی ها سیب زمینی باشد.

چیزی که در آلمان مرسوم است اینست که آلمانی ها اغلب وعده ناهار خود را بصورت گرم میل می کنند و مابقی وعده های غذایی آنها سرد می باشد از رایج ترین گوشت های استفاده شده در غذای آلمانی ها و از جمله چیزهایی که در وعده غذایی هر آلمانی مشاهده می شود گوشت خوک یا سوسیس می باشد؛ نوعی سوسیس آلمانی هم وجود دارد که وورست نام داشته و از جگر سیاه درست می شود و چنانچه جز گیاه خواران هستید و تمایلی به خوردن گوشت خوک ندارید قبل از سفارش وعده های غذایی خود از محتویات مواد غذایی تشکیل شده آگاهی پیدا کنید گیاه خوارها نگران نباشید چون می توانید در کنار وعده های غذایی خود سیب زمینی و سبزیجاتی مثل کلم، چغندر و شلغم نیزسرو کنید.

فرهنگ غذایی در برلین

چنانچه به برلین سفر می کنید نگران وعده های غذایی خود نباشید از جمله غذاهای محبوبی که در برلین می توانید خوردن انرا تجربه کنید سوسیس های گوشت می باشد و اگر هم گیاه خوار هستید می توانید کباب سبزیجات و فلافل های خوشمزه ای را از مغازه های برلین تهیه کنید ، در مورد هزینه های وعده های غذایی نیز در برلین نگران نباشید جالب است بدانید که تقریباً هزینه خرید مواد غذایی در برلین ارزان می باشد و چنانچه جز طرافداران سوسیس هم نیستید پیشنهاد می کنیم حتما غذای محبوب برلین یعنی شینتسل (Schnitzel) را در وعده های غذایی خود میل کنید .

فرهنگ غذایی در مونیخ

همانطوری که پیش تر گفتیم در آلمان می توانید سوسیس های گوشت خوشمزه ای میل کنید که در شهر مونیخ این سوسیس ها با نام وایس وورست یافت می شوند وایس وورست ها نوعی سوسیس پخته شده در آب هستند که همراه با سس خردل میل می شوند و تنها در مونیخ است که می توانید طعم این سوسیس لذیذ را تجربه کنید البته فراموش نکنید که نان های مونیخ نیز بسیار متنوع بوده و حتماً طعم نان های مونیخ را نیز تجربه کنید.

از جمله غذاهایی که می توانید برای وعده های اصلی خود در مونیخ استفاده کنید غذایی با نام شوانیسبراتن می باشد که از گوشت درست شده است و چنانچه از طرفداران سوپ هستید پیشنهاد می کنیم حتماً طعم سوپ کدو حلوایی مونیخ را تجربه کنید. در صورتیکه در مونیخ به گشت و گذار می پردازید و دوست داشتید میان وعده ای خوشمزه بخورید پیشنهاد می کنیم حتماً نان سفیدی که داخل آن ورقه های لبرکاس است به نام لبرکاسملن را خریداری و نوش جان کنید؛ کیک ها و تارت های آلمانی هم که بصورت برشی در کافه ها و نان فروشی ها وجود دارد را می توانید در صورت تمایل بعنوان عصرانه ای عالی میل کنید.

فرهنگ غذایی در هامبورگ

با توجه به اینکه هامبورگ یک شهر بندری می باشد از جمله دیگر غذاهایی که می بایست حتماً در رستوران های هامبورگی تجربه کنید فیله ی گوشت یا ماهی می باشد اگر هم از دوستداران دسر هستید حتماً پودینگ رت گروز را که از خامه و تمشک تشکیل شده است را در هامبورگ استفاده کنید. همبرگر در شهر هامبورگ مشابه همبرگری است که در ایران میل می کنید با این تفاوت که در هامبورگ همبرگر با نام فریکادل مشهور می باشد و به نانی که از گوشت خیلی زیاد تشکیل شده باشد لقب فریکادل یا همبرگر داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن آلمان | ویزای آلمان بازدید فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود