Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

مراکز خرید در آلمان

مراکز خرید در آلمان

آلمان با دارا بودن شهرهای بزرگ و متنوع دارای نقاط گردشگری متنوعی می باشد ولی چنانچه جز اندسته از افرادی هستید که عاشق خرید کردن هستید و یکی از تفریحات شما در سفر رفتن به مراکز خرید و بازارهای مختلف می باشد لیست برخی از شهرهای مهم آلمان و مراکزخرید مهم در شهرهای مختلف و بزرگ آلمان را برایتان توضیح می دهیم ، برای آگاهی از لیست مراکز خرید مهم با ما همراه باشید.

شهرهای مهم آلمان

شهر فرانکفورت

فرانکفورت از جمله شهرهایی می باشد که دارای چشم اندازهای بسیار زیبایی بوده و در این شهر زیبا می توانید ساختمان های بلند را مشاهده کنید از جمله این ساختمان های معروف و قشنگ می توان به ساختمان فعالیت های هنری واقع در شهر دورتموند اشاره کرد که در بالاترین بخش این ساختمان نیز حرف U با مانیتورهای LED قرار گرفته و در طول روز می توانید به تماشای گالری های هنری در این LED بپردازید.

شهر کلن

کلیسای شهر کلن (Kolner Dom) از جمله کلیساهای معروفی می باشد که در کنار ساختمان شهرداری قرار گرفته و این کلیسا در حال حاضر بعنوان نماد اصلی و بزرگترین شهر ایالت نورد-راین وستفالن آلمان می باشد.

مونیخ

اگر به شهر مونیخ سفر کردید در جریان باشید که ناحیه ای در مونیخ با نام Odeonsplatz وجود دارد که برای استراحت کردن و صرف نوشیدنی های خوشمزه آن می توانید از کافه های زیبایی که در آن محله است دیدن نمایید معماری کافه های این محله بسیار مشابه معماری های شهر ایتالیا می باشد بنابراین با ورود به این محله علاوه بر صرف نوشیدنی های خوشمزه می توانید از معماری زیبای این محله نیز لذت فراوان ببرید.

بندر هامبورگ

بندر هامبورگ در نزدیکی رود البه (Elbe) قرار گرفته و گردشگران جهت تماشای کشتی های زیادی که در این بندر لنگر انداخته اند می توانند در غروب به این بندر زیبا سری بزنند و از زیبایی های این بندر دیدن نمایند.

مراکز خرید مهم در مونیخ

چنانچه قصد خرید کردن در آلمان را داشته باشید پیشنهاد می کنیم که برای خرید کردن حتماً سری به مونیخ بزنید ، مراکز خرید مونیخ در مسیرهای 2 کیلومتری شهر و درجایی قرار گرفته اند که می توانید اکثر وسایل مورد نیاز خودتان را در طول این مسیر 2 کیلومتری مشاهده وخریداری کنید، در ادامه لیست تعدادی از خیابان های معروفی که در آن مراکز خرید متنوع و مهم قرار دارد را بیان می کنیم.

مهمترین مراکز خرید مونیخ

خیابان ماکسیمیلیان (Maximilian) مرکز خریدی می باشد که در مرکز شهر واقع شده و برای خرید کالاهای لوکس مناسب می باشد این مرکز خرید بعنوان مهمترین مرکز خرید اروپا نیز محسوب می شود.

خیابان کافینگر(Kaufinger) کافینگر خیابانی مناسب جهت خرید کالاهایی با قیمت مناسب می باشد این مرکز خرید بزرگ از میدان کارل پلاتز تا میدان مارین پلاتز امتداد داشته و در این خیابان می توانید انواعی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، بوتیک های متنوع، رستوران، کافی شاپ و... را مشاهده کنید.

خیابان هوهن سولرن (Hohn Zollern) اگر دنبال مکانی برای خرید پوشاک می باشید به خیابان هوهن سولرن سری بزنید لازم بذکر است که خیابان لئوپولد (LeoPold) ن یز از آن دسته مراکز خریدی است که می توانید مراکز زنجیره ای متنوعی را در این خیابان مشاهده کنید، چنانچه دنبال مرکز خریدی سرپوشیده هستید به Shopping Center مراجعه کنید در این مرکز خرید می توانید مراکزی چون Pep، Oez ، مرکز خرید المپیک و.. را مشاهده کنید.

برای خرید مایحتاج روزمره و خرید اقلام دیگرنیز بهتر است به بازارهایی که در ادامه معرفی می کنیم سری بزنید برای خرید میوه ، سبزیجات ، گوشت و دیگر مایحتاج روزمره می توانید به بازار ویکتوآلین (Viktualien) مراجعه کنید اگر بخواهید به بازاری کوچکتر مراجعه کنید می توانید به بازار ام الیزابت (Am Elisabeth) که بعنوان بازاری کوچک با غرفه های جذاب معروف می باشد مراجعه کنید ؛ چنانچه دنبال خرید وسایل برای ایام کریسمس ، خرید هدایای کریسمس، بیسکویت و دیگر اقلام کریسمس می باشید به بازارهای کریسمس مراجعه نمایید.

مرکز خرید مای زیل در فرانکفورت

اگر در فرانکفورت هستید و قصد خرید کردن را دارید پیشنهاد ما مرکز خرید مای زیل می باشد که دارای نمایی سه بعدی و شیشه ای می باشد و معماری رومی ماسیمیلیانو این مرکز خرید نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند؛ در حال حاضر مرکز خرید مای زیل در لیست بهترین مراکز خرید آلمان بوده و اجناس در این این مرکز خرید با قیمت های نسبتاً بالا به فروش می رسد . این ساختمان با مساحت 77000 متری دارای انواع مختلفی فروشگاه، کافی شاپ، باشگاه های بدنسازی ، رستوران، محوطه تفریحی برای کودکان می باشد .

مرکز خرید بولوارد در برلین

چنانچه در برلین قصد خرید کردن وسایل را داشته باشید مرکز خرید بولوارد بهترین انتخاب می باشد این مرکز خرید بزرگ در فاصله ای دورتر از مرکز برلین در 4 طبقه و مجهز به 180 مغازه می باشد این مرکز خرید سرپوشیده دارای انواع زیادی از برندهای معروف H&M ، اسپریت، آرایشگاه، کفاشی ، آژانس مسافرتی و... با قیمتی مناسب می باشد بدلیل دور بودن این مرکز خرید از مرکز شهر تمامی اجناس این مرکز با قیمتی مناسبتر ارائه می شود ، برای رفتن به این مرکز خرید نگران جای پارک نباشید چون این پاساژ مجهزبه پارکینگی می باشد که 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته باز می باشد.

حمل ونقل در مونیخ

جالب است بدانید که هزینه بنزین در کشورهای اروپایی چندین برابر هزینه بنزین در ایران می باشد همین امر سبب شده تا دولت ها به گسترش وسایل نقلیه عمومی بپردازند و اکثر بخش های شهر نیز مجهز به پوشش ریلی حمل ونقل می باشند و سیستم های حمل ونقل عمومی مثل مترو، اتوبوس ، تراموا در ساعات مختلف آماده سرویس دهی به مسافران می باشند؛ شهرهای مختلف آلمان چون پراک، وین، مونیخ در این میان از لحاظ دارا بودن سیستم های حمل ونقل عمومی با درجه کیفیت عالی در جایگاه های نخست قرار دارند.

بدلیل نرخ بالای وسایل نقلیه عمومی جهت حمل ونقل راحتتر دولتمردان این کشور در حال جایگزین کردن فرهنگ دوچرخه سواری و فرهنگ پیاده روی به جای استفاده از ماشین های تک سرنشین می باشند؛ در مونیخ به قطارهای شهری S-Bahn و به قطارهای زیرزمینی U-Bahn گفته می شود وچنانچه قصد رفت و آمد به شهرهای دیگر غیر از مونیخ را داشته باشید هم بهترین انتخاب استفاده کردن از قطارهای سریع السیر می باشد.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود